Şimdi Ara

General Mobile Discovery Elite video inceleme 'Bütün detaylar bu videoda' (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
4
Favori
49.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bu telefon için drop test (sağlamlık testi) yapmanız önerilir çoğu kişi bu telefonu alırken performans gözümüzü boyuyor demekki sağlam değil diyor ama bu tel sağlammı değilmi kafalarda soru işareti var . bu telefon için drop test yapılması lazım çok sağlam bi telefon oldugu söyleniyor ama sahsen gözümle görmeden inanmam !

size şöyle söyleyeyim kötü kullanımda dışındaki plastiğin kaplaması çok küçük miktarda çıkıyor (3 kez düşürdüm. çok küçük bir nokta (kılıfsız.) )
    plastiği daha iyi olabilirdi ancak kılıf kullanırsanız harikulade oluyor. kapaklı değil ama silikon olmalı.

performans süper+süper hiç kasmıyor pil mod var %15 den sonra giriyor 2.2gHz sanki 1.1 oluyor gibi yarı yarıya düşürüyor bu biraz performansı etkiliyor ancak bu 2. derece pil tasarruf modu. yanı 2 tane var biri kendisinin biride gm asistan programının. ( bu daha detaylı elliyor.)
    i
    o kadın temsili :D başka çok çok güzel duvar kağıtlarıda var.

başka sorunuz olursa mutlaka özelden yada burdan yazınız. (tercihim burasıdır herkesin okuması amacıyla.)

iyi forumlar efendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PentiumR

quote:

bu telefon için drop test (sağlamlık testi) yapmanız önerilir çoğu kişi bu telefonu alırken performans gözümüzü boyuyor demekki sağlam değil diyor ama bu tel sağlammı değilmi kafalarda soru işareti var . bu telefon için drop test yapılması lazım çok sağlam bi telefon oldugu söyleniyor ama sahsen gözümle görmeden inanmam !

size şöyle söyleyeyim kötü kullanımda dışındaki plastiğin kaplaması çok küçük miktarda çıkıyor (3 kez düşürdüm. çok küçük bir nokta (kılıfsız.) )
    plastiği daha iyi olabilirdi ancak kılıf kullanırsanız harikulade oluyor. kapaklı değil ama silikon olmalı.

performans süper+süper hiç kasmıyor pil mod var %15 den sonra giriyor 2.2gHz sanki 1.1 oluyor gibi yarı yarıya düşürüyor bu biraz performansı etkiliyor ancak bu 2. derece pil tasarruf modu. yanı 2 tane var biri kendisinin biride gm asistan programının. ( bu daha detaylı elliyor.)
    i

başka sorunuz olursa mutlaka özelden yada burdan yazınız. (tercihim burasıdır herkesin okuması amacıyla.)

iyi forumlar efendim.

Garantili ikinci elini alsak mı ? Tavsiye eder misin kardeşim ?

birde bir cihazın kutusunda 2gb ram yazdığını gördüm. Bu cihaz 2 gb ram li mi 3 gb ram li mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

quote:

Orijinalden alıntı: PentiumR

quote:

i

iyi forumlar efendim.

Garantili ikinci elini alsak mı ? Tavsiye eder misin kardeşim ?

birde bir cihazın kutusunda 2gb ram yazdığını gördüm. Bu cihaz 2 gb ram li mi 3 gb ram li mi?

Kardeşim bildiğim kadarıyla 2 Ler Telpa Nin sitesinden Satılıyor, 3 Ler bayilerde sitelerde vs vs. Var,
    2 yazıyorsa 2gb olanidir (RAM)

Tavsiye ederim ama bu yazdıklarımı dikkatlice oku , ona gore davranmak gerekiyor ben kilifsizim şuan :) geçen gün cami yere geleeck şekilde dustu Hiçbirşey olmamış çok şaşırdım :)
    Neyse, işlemci açısından çok iyi, Akilli jestler samsungtan daha başarılı geliyor bana, çift tik Uyandirma uyutma harikulade zaten bunların haricinde yazılım sıkıntısı var ama yeni Güncelleme gelecek demişler Air ve Elite için, bu arada alacağınız cihazın fiyatı kaç TL ona gore belki 3gb İstersiniz.

Not: Garantili almanız şart nolur nolmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hiç tavsiy eetmem sürekli sim kart okunamam hatası veriyor ana kartı bozuk olduğunu soyluyor servis ve kullancı hatası deyp 400 Tl istiyorlar

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.