Şimdi Ara

General Mobile Discovery Elite video inceleme 'Bütün detaylar bu videoda' (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
4
Favori
49.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kesinlikle almayın ben aldım basıma bela almışım
    hafızası karısşıyor isim ahmet numara veli buna benzer kıyamet gibi sorun
    duzelmıyorda sarz gırişi hemen bozuluyor özelliğinin telefonu degil numaralar karışıyor bugün hasan kayıtlı olan numara yarın başka isimde çıkıyor kimseyi arıyamıyorsun ben hatta faprikayı bile şikayeti düşünüyorum garantiye gonderiyorsun hiç bişe yapilmadan geri geliyor

• 1.50m.düştü kabı yoktu da hala çalışıyor hiçbişey olmadı

• Arkadaslar oyun oynarken telefon kasiyormu bir de daha onve hic duymadigim telpa garantisi falan diyorsunuz bu telpa garantisi ne acaba biri aciklayabilir mi ?

• 3g yok kesinlikle yüklenmiyoda iğrenç hiç tawsiye etmiyom

• meraba arkadaşlar general mobilr elite 16 gb kullanıyor kitkat yüklemek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

• Arkadaşım hdmı özelliğini bilmiyorum ama televizyonunuzda dlna özelliği bulunuyorsa kablosuz olarak bağlayabilirsiniz televizyona.Ayarlar-Ekran-Kablosuz ekran şeklinde ulaşabilirsiniz

• bu elit telefonda 1: micro kart desteği 2: çift sim kart 3: 3000 veya biraz üstü batarya olsa tadından yenmez...ilgililere duyrulur yapın şunları satış rekoru kırın..duyun bizi...teşekkürler donanım haber.

• bu telefon için drop test (sağlamlık testi) yapmanız önerilir çoğu kişi bu telefonu alırken performans gözümüzü boyuyor demekki sağlam değil diyor ama bu tel sağlammı değilmi kafalarda soru işareti var . bu telefon için drop test yapılması lazım çok sağlam bi telefon oldugu söyleniyor ama sahsen gözümle görmeden inanmam !

• ben generalden cok memnunum.arkadasim degilim diyor.grneral babamizin oglu degil.amma niye sizi sıkıstırdiklarini anlamadim.belki de badka firma temsilcileri yapiyordur.yorum elit daha ince olabilirdi.arayuzdeki bayan resmini begenmedim doga rdsmi olabilirdi

• bu telefonu alıyımmı almıyımmı kararsız kaldım telefonu alanlar bana bildirebilirlermi telefonun nasıl oldugunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

3g yok kesinlikle yüklenmiyoda iğrenç hiç tawsiye etmiyom

3g olmadığı için o zaman internette haliyle yavaş olmayacak mı ?

• W1L3D kullanıcısına yanıt
    Doğal olarak yavaş olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamun aleyküm arkadaşlar ben elite alıcam sürüm güncellemessem yani kitkata geçmessem bi sorunu olur mu bazı arkadaşlar kitkata geçmişkasma mydana gelmiş arkadaşlar elitede jellybean yüklü olanlar yazabilir mi memnun mu bn bimeksten alıcam tşkrlr

• General mobile elit telefonumda yanlışlıkla menü simgesini sildim nasıl geri getirebilirim yardımcı olun lütfen

• ALLLMAAAYIIIIIN para kolay kazanılmıyor paranızı çöpe atmayın. Gidin asus zenfone 2 alın hiç değilse asus markası var. 1. Sorun Akıllı jestleri ve kullanım kolaylıklarını devreye alırsanız resim galerinize ulaşamaz, telefon rehberindeki isimleri karıştırır. Kendi kendine açılıp kapanır. Sırf bu bile yeter almamak için ama dahasıda var.
    2.sorun real reacing 3 oyununu 1 saat oyna kamera camın elini değemeyeceğin kadar ısınır ve bunu 3 5 kez tekrarla kameran bozulur ısıdan dolayı. servise yollarsın.
    3. Güncelleme yaparsan telefonu kullanamayacağın bir halde bulursun. kendini kitler açamazsın. menüde bir gezinmeye başlarki pilide dahili olduğu için kapama işlemini bile yapamazsın pili bitip kapanmasını beklersin anca. rezil bir telefon.

• Almayı düşünüyordum yorumlar gözümü korkuttu sanırım almayacağım. İyi akşamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben aldım şu an 1 sene olmadı 3. kere serviste bekliyor ilk aldığım hafta 2 kere servise verdim zaten. eşime de aldım onunkide 10 gün bekletip ekranı değiştirdiler servisten aldııktan 3 gün sınra benmkininn dokunmatiği bozuldu şimdi yurtdışından parça bekliyor ve şimdi eşimin servisten aldığım cihazın kamerası hata verip açılmııyor kendiminkini alınca onu vercem tekrar servise şaka gibi bir daha bulaşmam bu telpaya general mobile filan.
  • kitkat sonrası kamera berbat oldu kasma var sürekli
    varmıdır bunun bir çözümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: akibeel

kitkat sonrası kamera berbat oldu kasma var sürekli
    varmıdır bunun bir çözümü

bende yok ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat57

Almayı düşünüyordum yorumlar gözümü korkuttu sanırım almayacağım. İyi akşamlar

asla ama asla kımse yanlış anlamasın ama birinin cihazına birşey olsa g.tlerini yırtıyolar nasıl kötüleyebilirim diye, fazla abartıyorsunuz kardeşim !
    bizde 3 tane var 3 üde cillop gibi halen ancak birşey olduğunda telpa bayiden bayiye değişiyor. yaşadığım yerde gm bayisi var adam herşeyiyle ilgileniyor,
    bakıyor. ayrıca gm 4-5 kez gidip hala düzelmediğinde sıfır cihaz tahsis ediyor. bence gayet güzel FPS ürünü bi cihaz 1 yıldır kullanıyoruz çok memnunuz, gmail üzerinden gionee ile konuşmaktayız güncelleme hakkında bilgi alırsak konuyu açacağım saygılar sevgiler.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.