Şimdi Ara

GENERAL MOBİLE DİSCOVERY ELİTE EKSİKLERİ ve GÜNCELLEME BEKLENTİLERİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
5
Favori
29.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu whatsapp olayı son günlerde bendede olmaya başladı programa girmeden mesaj gelmiyor epey sinir bozucu bir durum başka herhangi bir çözümünü bilen varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: indiana79

tel sarzdayken kapanıp açılıyor veya bazende tamamen kapanıyor kendım acıyorum.normalde kesınlıkle böyle bısey yok fakat sarzdayken bu oluyor sorun ne olabılır.

Servise gondermenizde fayda var fakat başka bir şarj aleti ile deneyin ve fabrika ayarlarına dönün sorun tekrarlarsa servis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • servisten kac günde gelır.ve cıhaz degısrımı yoksa aynı cıhazmı gelır.cunkı bazı telefonları oıkudum formlarda yazılım atıp yolluyolarmıs aynı hata devam edıyormus.
  • quote:

servisten kac günde gelır.ve cıhaz degısrımı yoksa aynı cıhazmı gelır.cunkı bazı telefonları oıkudum formlarda yazılım atıp yolluyolarmıs aynı hata devam edıyormus.

Öyle bir durum olursa tekrar yollayin 3 defadan sonra yeni cihaz verme durumun dalar.

• ok tesekkurler ..bır sorum daha olacak.telefon kamerası gece çekerken arka plan bıraz puslu gıbı.fotoda gayet net fakat kameraya gectıgımde puslanma var gıbı.
    kameranın ozel ayarları var bıraz karışık gıbı.bırde ayar yaparken ekranı goremıyorsun buda ayar yapmanı engelliyor.sızlerın bana bu konuda kamera ayarı ıle ılgılı bı tavsıyenız varmı.
  • Kafam çok karışık. Birçok telefon elemesi yaptıktan sonra son 2 telde kararsız kaldım. Bir tarafta LG G2 diğer tarafta Discovery Elite. Şimdi diyeceksiniz ki konumuz kıyaslama değil. Siz de haklısınız :) Ama en azından kullanan insanlara danışmak isterim. Memnun musunuz? Buradaki bu kadar problemi okuduktan sonra ve bataryanın da bir gün yetmeyebileceği ihtimali beni bu telefon üzerinde karamsarlığa itti.

Bugün tekrar bir telefon daha almanız gerekseydi ELİTE ile fiyatı aynı olan LG G2 32 GB'ı mı alırdınız yoksa ELİTE mi?
  • Hakanizm H kullanıcısına yanıt
    Elite kullaniyorum

Ama G2 bulabiliyosaniz G2 alin.. Elite den memnunum sikinti yook ekran buyuk diye aldim ben .. Ekran buyuklugunu seviyorum

• Elite güncelleme ne zaman gelecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakanizm

Kafam çok karışık. Birçok telefon elemesi yaptıktan sonra son 2 telde kararsız kaldım. Bir tarafta LG G2 diğer tarafta Discovery Elite. Şimdi diyeceksiniz ki konumuz kıyaslama değil. Siz de haklısınız :) Ama en azından kullanan insanlara danışmak isterim. Memnun musunuz? Buradaki bu kadar problemi okuduktan sonra ve bataryanın da bir gün yetmeyebileceği ihtimali beni bu telefon üzerinde karamsarlığa itti.

Bugün tekrar bir telefon daha almanız gerekseydi ELİTE ile fiyatı aynı olan LG G2 32 GB'ı mı alırdınız yoksa ELİTE mi?

G2 nin eliteden tek üstün noktası bataryası başka biseyi yok,bataryası çokta kotu değil normal bir kullanıcıya günü çıkartıyor rahat.

• quote:

ok tesekkurler ..bır sorum daha olacak.telefon kamerası gece çekerken arka plan bıraz puslu gıbı.fotoda gayet net fakat kameraya gectıgımde puslanma var gıbı.
    kameranın ozel ayarları var bıraz karışık gıbı.bırde ayar yaparken ekranı goremıyorsun buda ayar yapmanı engelliyor.sızlerın bana bu konuda kamera ayarı ıle ılgılı bı tavsıyenız varmı.

Ayarlardan 1080p al birde öyle dene bakalım,ama o karıncalanma videoda belli olmaz ekranla aalakalı.

• 1080 p de sorun ekranda degıl fotoda pus yok videoya bastığımda sankı arka plan hafıf puslanıyor gıbı.bırde su sarz olurken tel yenıden başlıyor..telpayı arım dedım dun tele bakan yok 15 dakka hatta kaldım..garantiye nasıl gonderebılırım bu telı.degısım yaparlarmı.ve gerı gelmesı nekadar sürer acaba bılen varmı.
  • Elite muazzam bir telefon ama yazilimsal eksiklikleri var onlarda güncellemeyle düzelicek şeyler ama güncelleme vermiyorlar ki

• Arkadaşlar benim elite'mde akıllı cevap,arama bir çalışıyor(ışık sensörünü elimle kapatınca)bir çalışmıyor bu sizdede oluyormu,oluyorsa nasıl çözeriz ama ışık sensöründe bi sıkıntı yok.Biriyle konuşurken kulağıma götürürsem ekran kapanıyor,otomotik parlaklığa aldığımda ışık derecesine göre ekran parlaklığı ayarlanıyor.Sizce bu sorunu nasıl çözerim. Şimdiden teşekkürler

• arkadaşlar bısey sormak ıstıyorum lütfen yardım.telın sarzdayken kapanma açılma sorun devam edıyor.
    bısey dıkkatımı cektı eger dusundugum gıbıyse hemen arızasını yazıp basta böyle oluyor sonrada açılıp kapanıyor sazdyaken dıcem
    ama yardımıza ıhtıyacım var çevremde kımse general mobıle elıte yok.sız telınızı kapalıyken sarza taktıgınzda mavı ekran açılıp dısocovery yazısı gelıyormu
    yoksa dırek sarz yuzdesımı geliyor. esımın normal dıscovery telınde sadece sarz yuzdesı geliyor mavı ekranda acılıyomus gıbı general yazısı çıkmıyor.ondna suphelendım.
    benımkınde dırek acılackamıs gıbı dısvoery yazısı geliyor ama açılmıyor tabıkı sonra sarz yuzdesını göstermeye başlıyor yanı sarjın dolmasını.bırı bunu deneyebılırmı benım ıcın.
  • indiana79 İ kullanıcısına yanıt
    Önce yazi geliyor sonra sarj yuzdesi...

• çok tessekur ederım.acaba bendemı sorun var dedım.cunku benım telde bı sıkıntı var sarzdayken yenıden başlıyor.2 tane sarz prizi yaktım.neden böyle oluyor anlamadım.
  • Arkadaşlar bu gelen güncellemeden memnun musunuz ? Kız arkadaşıma elite aldık fakat güncellemeyi yapmadık yapalım mı ?
  • böyle telefonmu olur yaa 2 ci şarz aletinide yaktı.adaptör ısnıyordu zaten ve tel kendı kendıne açılıp kapannıyodu sarz ederken.sımdı 3 cuyude yaktı.yakınd apatlayıp evı yakacak dıye korkuyorum.
    sımdı servıse gonderıcem bakacaklar bunda bısey yok sarj yapıyo atacaklar yazılımı yollıcaklar.daha 1 ylık telefonla ugrastıgınamı yanarsın verdıgın parayamı sınırlerının gerılmesınemı.ugras dur sımdı sınoptan istanbula gıtsın gelsın sureklı.sansıma..
  • indiana79 İ kullanıcısına yanıt
    Kardeş benim adaptörde ısnıyor çok fazla neden anlamadım telefon ayrı ısınıyor şarjdeyken oyun oynarken daha 1 hafta oldu alalı keşke almasaydım dedim bu ne ya ısınma sorun şebeke sorun arada kafayı sıyırıyor telefon takılıp kalıyor kapat diyorum dokunmatik çalışmıyor google play hesap açıyorum bağlanmıyor wifi desen ole sinir oldum şarj hemen bitiyor çift dokonarak kapat özelliği çalışmıyor sinir oldum.
  • GM elite aldim daha 1 ay olmadi ama şebeke sorunu başladı ciddi anlamda şebeke çekmiyor ama hatla ilgili değil çünkü başka bir telefona ki bu Samsung un eski bir telefonu olmasına ragmen çok rahat cekiyor ve ayrica internete de giremiyorum ilk aldgmda giriyordu mobil ağdan griorum ama suan o kadar yavaski ne yapacagimi bilmiyorum bu şikayeti olan başka biri var mi ya da yetkililer bir düzeltme yapacak mi acil yardim istiyorum çok pişman oldum aldigima

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.