Şimdi Ara

General Mobile Discovery Elite 32 GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-discovery-elite-32-gb-330522346

Teklifleriniz için pm lütfen.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• O telefona 845 lira değil 445 lira bile vermezler dostum. Edeceği fiyatın 3 katından fazlasını yazmışsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

O telefona 845 lira değil 445 lira bile vermezler dostum. Edeceği fiyatın 3 katından fazlasını yazmışsın.

https://www.hepsiburada.com/general-mobile-discovery-elite-32-gb-general-mobile-garantili-pm-telcepgmdiselt

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-discovery-elite-32-gb-siyah-cep-telefonu-telpa-garantili-304941996

2 sitedeki fiyatları hocam inceledinizdemi yorum yaptınız kişisel fikriniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum ben sana piyasayı bilen biri olarak söyledim. Hepsiburada beni ilgilendirmez, kimseyi ilgilendirmez. 4 yıllık telefon. Fiyatının öyle olma sebebi bu zaten.
    850 liraya iPhone 5s sattım ben tertemiz garantili. 900 liraya garantili sıfır redmi Note 4 alınıyor.
    Siz yine isteyin elbette. Veren asla çıkmaz. Gelin şuraya denemek için 400 liradan açın yine alıcı asla çıkmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Dostum ben sana piyasayı bilen biri olarak söyledim. Hepsiburada beni ilgilendirmez, kimseyi ilgilendirmez. 4 yıllık telefon. Fiyatının öyle olma sebebi bu zaten.
    850 liraya iPhone 5s sattım ben tertemiz garantili. 900 liraya garantili sıfır redmi Note 4 alınıyor.
    Siz yine isteyin elbette. Veren asla çıkmaz. Gelin şuraya denemek için 400 liradan açın yine alıcı asla çıkmaz.

Şu an telefoncu 650 TL veriyor sizin söylediğiniz fiyat ederi olarak düşünceniz

• deepway D kullanıcısına yanıt
    Çok temiz cihaz hocam ondan veriyor. Gerçekten itina ile kullanılmış. Temiz 2. el cihaz pek nadir bulunuyor zira. Ben daha uygun bir şeyler bakıyorum.
  • quote:

Çok temiz cihaz hocam ondan veriyor. Gerçekten itina ile kullanılmış. Temiz 2. el cihaz pek nadir bulunuyor zira. Ben daha uygun bir şeyler bakıyorum.

Hocam henüz kullanmadım ki temiz kullanılmış olsun
    Forum kafayı yedi. Ben nereye yazıyorum o nereye gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gcb1903 -- 16 Şubat 2018; 17:47:4 >
    Anında satın hocam. 650 lira veriyorsa 1 saniye beklemeden satın. Bu forumda bu telefona 400 lira verecek bile çıkmaz.

Not: Umarım doğru yere gider.
  • quote:

Anında satın hocam. 650 lira veriyorsa 1 saniye beklemeden satın. Bu forumda bu telefona 400 lira verecek bile çıkmaz.

Not: Umarım doğru yere gider.

Ok hocam gorusleriniz için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.