Şimdi Ara

General Mobile Discovery Air video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
117
Cevap
1
Favori
7.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gm sadece gmd1 de basarılı oldu gerisi hava bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gmd air inceliği falan iyi ama bence o paraya verilecek daha iyi modeller var 1gb ram yerine keşke 2gb olsa veya 8 megapixsel kamera yerine daha yüksek olsaymış. Ayrıca tasarım aşırı z3 benziyor . Kendine öz bir tasarımla 5 milimlik bir telefon harika olurdu

• Cuma günü turkcell bayisinden tarifeye ek alacaktık telefonu arkadaşa... Ama turkcellin sitesinde gözüküyor fakat sistemlerinde gözükmüyor veremiyoruz diyorlar komik.

Yakında düzeltirler sanırım. 2gb ve 32 GB olsaydı güzel olurdu.

• Valla ince bir cihaz inceleme firsatim oldu tasarimda iyi aslında ama 1 GB RAM isi bozmus ama inceliği ve elde tutuşu iyi fiyat 650 falan olsaydi yine baya bir satis yaparlardı ama bu fiyata pek bisi olmaz

• Ucuz

• Bu telefon tasarımı ön plana çıkarmak için üretilmiş... İnsanlar telefonu oyun oynamak için almıyor... Boşuna çamur atıyorsunuz... Discovery kullanan ve çevremde 3-4 kişiye aldırıp sonrasında hiçbir sorun yaşamayan bir kişi olarak yazıyorum... Memnun kaldım bu firmadan, çogu kişinin ilk defa akıllı telefonu ucuza kullanmasını sagladılar... Nankörlük yapıcagınıza teşekkür edin...
    Şarj soketi sorunu diyenler kaba kuvvetle takmaya çalışırsanız tabi bozarsanız bizde niye böyle sorunlar olmuyor?

• İnsanlar telefon almıyorlar. Sanırsın psp,el kamerası,slr makine alıyor. Heyy gidi günler heyy.. Bundan 7-8 sene önce snake oynayıp harflerle melodi yapan bir nesildik. Şimdi bir doyumsuzluktur gidiyor.

Cihaz güzel tasarım 10 numara. Günlük standart kullanımda da hakkını verir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astralll

Bu telefon tasarımı ön plana çıkarmak için üretilmiş... İnsanlar telefonu oyun oynamak için almıyor... Boşuna çamur atıyorsunuz... Discovery kullanan ve çevremde 3-4 kişiye aldırıp sonrasında hiçbir sorun yaşamayan bir kişi olarak yazıyorum... Memnun kaldım bu firmadan, çogu kişinin ilk defa akıllı telefonu ucuza kullanmasını sagladılar... Nankörlük yapıcagınıza teşekkür edin...
    Şarj soketi sorunu diyenler kaba kuvvetle takmaya çalışırsanız tabi bozarsanız bizde niye böyle sorunlar olmuyor?

GM'nin kabul ettiği sorunu siz nasıl böyle savunabiliyorsunuz? Muzaffer bey bir konuşmasında özellikle bu şarj soketi konusuna değindi ve 16GB'lık versiyonlarda soket ve pcb arasındaki bağlantı tarafında değişiklik yapıp güçlendirdiklerini belirttiler. Benim de etrafımda, ailemde Discovery kullananlar var, şarj soketi arızalananlar var; bir şeyleri körü körüne savunmamak lazım.

• Keşke 2gb RAM olsaydı çok güzel olurdu

• burakesan kullanıcısına yanıt
    Gm nin kabul etmesiyle ilgisi yok... Hiçbir firma müşterisiyle yüz göz olmak istemez bir de sosyal medyaya yansıyacagını düşündügünüz de söylenenler müşteri memnuniyeti için yapılmıştır diyebiliriz... Adam çıkıp milletle agız dalaşına mı girsin? Ben kimseyi körü körüne savunmam babamın firması degil sonuçta... Çogu kişi bu firmayı kendi uşagı gibi kullanmaya çalışıyor ve 100-200tl için çamur atmaya çalışıyor niye peki? Bilindik marka olmadıgı için! Gidip 1500tl verip marka telefon alırlar sesleri çıkmaz ama yakın özelliklte bir telefon 200tl fazla(!) olmuş diye koca karı gibi konuşup dururlar.... Çin malı tel üretip güncelleme çıkaran adamlara hala laf söyleyen insanlara bir şey demeye gerek yoktur benim gözümde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 15 Şubat 2015; 19:21:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astralll

Gm nin kabul etmesiyle ilgisi yok... Hiçbir firma müşterisiyle yüz göz olmak istemez bir de sosyal medyaya yansıyacagını düşündügünüz de söylenenler müşteri memnuniyeti için yapılmıştır diyebiliriz... Adam çıkıp milletle agız dalaşına mı girsin? Ben kimseyi körü körüne savunmam babamın firması degil sonuçta... Çogu kişi bu firmayı kendi uşagı gibi kullanmaya çalışıyor ve 100-200tl için çamur atmaya çalışıyor niye peki? Bilindik marka olmadıgı için! Gidip 1500tl verip marka telefon alırlar sesleri çıkmaz ama yakın özelliklte bir telefon 200tl fazla(!) olmuş diye koca karı gibi konuşup dururlar.... Çin malı tel üretip güncelleme çıkaran adamlara hala laf söylüyen insanlara bir şey demeye gerek yoktur benim gözümde...

Kesinlikle katılıyorum. Bugün Samsung,Sony nin kasa açıklıkları normal karşılanıyor ki bu bariz hatadır. Ama yine de millet gidip çatır çatır 2000-2500 TL bayılabiliyor. Bizim milletimiz biraz doyumsuz maalesef var olanla yetinmeyi unutalı çok uzun zaman oldu. Hep daha iyisi hep en iyisi olsun moduna girdi herkes. Tüketici olarak bir telefonu beğenmiyorsan zaten almazsın olur biter daha neyin davasındasın? Yok 1GB ram mi kalmış yıl olmuş bilmem ne hep ergen muhabbetleri. Geçiniz efendim bu ülkede telefonu telefon için kullanan çok daha fazla insan var. Oyun oynamak istiyorsan gider pc alırsın veya ps4 alır oynarsın paşa paşa.

Soket konusunda ise 2 yıla yakın discovery kullandım banamısın demedi. Bakıyorum yorumlara herkes birşeyden şikayetçi ben anlamıyorum nasıl telefon kullanıyor insanlar. Adamlar standart özelliklerde cihazları tercih ediyor ki alıcısı daha fazla olduğu için. Bu cihaza 2GB ram koysa sen bu fiyata bu tasarımda alabilir misin? Alamazsın bu sefer de vay efendim niye pahalı diye söylenirsiniz.

İşine,ihtiyacına uygun olan alıp kullanır ha yok bana gelmez diyorsan zaten silah zoruyla satmıyorlar gider 2000+ TL bayılır kullanırsın en iyisini. (bana göre note 4 de aynı discovery de) Ama bir firmayı karalamaya çalışmak hiç etik bulmuyorum. Samsung zamanında neydi? Ne oldu? Geçmiş dönemde çok sorunlar yaşatan bir firmaydı (bana göre hala öyle) Destek olmuyorsunuz bari köstek olmayınız.

• astralll kullanıcısına yanıt
    Nasıl GM'nin kabul etmesiyle alakası yok? Marka olduklarını iddia ediyorlarsa ortada bir üretim hatası varsa bunu kabul etmek zorundalar, gerekirse ücretsiz servis hizmeti vermek zorundalar; üretim yapısında kusurlu cihazı ben niye kabullenmek durumunda olayım ki? Apple (iPod) ve Sony (geri çağırılan dizüstüler) gibi marka gibi markalar böyle sıkıntılar olduğu zaman ya ücretsiz servis verdiler ya da cihazları geri aldılar, yenileriyle değiştirdiler. Bunun asıl yüz göz olmakla alakası yok; müşteri memnuniyetini yüz göz olmak sayıyorsan o başka tabii...

Buradaki rezilliği görmek bu kadar mı güç? Üretimden kaynaklı sıkıntıyı kabulleniyorsun ama kimisinden 50 lira kimisinden anakart kırılmış diye 100 lira para alıyorsun!? Bu nasıl müşteriliktir bu nasıl markalıktır; bu nasıl hırsızlıktır!

Çoğu kişi neden bu firmayı uşağı gibi kullanmaya çalışıyor biliyor musunuz? Çünkü ilk başta tüketicinin uşakları gibi davrandılar, yok bunu getireceğiz, yok şu yongasetini kullanacağız, hepsi sizin için hepsi Türk kullancısı için; sen itibarını düşürürsen yaptığın en ufak hatada bir tekmeyi de kullanıcı atar, bu gözlemi yapamadıklarını sanmıyorum, sanmak istemiyorum.

Şunu kabullenin; aynı fiyatta aynı donanımlara haiz Sony, Samsung, LG veya herhangi bilindik bir markayı mı yoksa GM'yi mi tercih edersiniz? Ucuz olması GM'yi tercih etmemizin tek sebebiydi, yalan mı? Servisi miydi sizi memnun eden? Yoksa markası mı? Veyahut Türk markası olmaları mıydı? Paraydı arkadaşlar, ucuz olmasıydı.

Elite hadi diyelim 200 lira daha pahalı çıktı, hadi diyelim vaaddettiklerini de yerine getiremediler, söyledikleriyle cihaz da birbirini tutmadı; cihazın şu anki halinden haberiniz var mı? Daha KitKat güncellemesini bile almadı, alacağı da meçhul! Nerede o yazılım ekipleri nerede o geliştiriciler? Her şeyleri yurtdışına bağlı. Şu an elleri kolları bağlı oturuyorlar, Elite'e Gionee tarafından güncelleme gelmezse GM büyük ihtimalle (ki şu ana kadar öyleydi) hiçbir şey yapamayacak güncelleme tarafında. Diğer bir rezillik de yeni cihaz Discovery Air'a Android L güncellemesi gelecekmiş. Amiral gemisi dururken Air'a Android L gelecekmiş öyle mi? Elite'leri GM'nin kafasında parçalar kullanıcılar.

Müşteri olun müşteri, taraftar değil; iyi yanları haricinde eksilerini de görün biraz lütfen. Bunlar dile getirilmediği sürece Discovery 2 de bir güncelleme görmez, Elite de görmez, üretim kaynaklı sıkıntılar için para almaya devam ederler ve daha niceleri olur. Bakın Samsung'a, leğen lastiği dedik dedik durduk, kimi durumda yalan da demedik hani, satış rakamları ağızlarının payını verdi ve yavaş yavaş malzeme kalitesinde değişikliklere gittiler. Siz GM'yi eleştirmediğiniz sürede GM bir yere ulaşamaz; müşterisi olmadan bir marka marka olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

Nasıl GM'nin kabul etmesiyle alakası yok? Marka olduklarını iddia ediyorlarsa ortada bir üretim hatası varsa bunu kabul etmek zorundalar, gerekirse ücretsiz servis hizmeti vermek zorundalar; üretim yapısında kusurlu cihazı ben niye kabullenmek durumunda olayım ki? Apple (iPod) ve Sony (geri çağırılan dizüstüler) gibi marka gibi markalar böyle sıkıntılar olduğu zaman ya ücretsiz servis verdiler ya da cihazları geri aldılar, yenileriyle değiştirdiler. Bunun asıl yüz göz olmakla alakası yok; müşteri memnuniyetini yüz göz olmak sayıyorsan o başka tabii...

Buradaki rezilliği görmek bu kadar mı güç? Üretimden kaynaklı sıkıntıyı kabulleniyorsun ama kimisinden 50 lira kimisinden anakart kırılmış diye 100 lira para alıyorsun!? Bu nasıl müşteriliktir bu nasıl markalıktır; bu nasıl hırsızlıktır!

Çoğu kişi neden bu firmayı uşağı gibi kullanmaya çalışıyor biliyor musunuz? Çünkü ilk başta tüketicinin uşakları gibi davrandılar, yok bunu getireceğiz, yok şu yongasetini kullanacağız, hepsi sizin için hepsi Türk kullancısı için; sen itibarını düşürürsen yaptığın en ufak hatada bir tekmeyi de kullanıcı atar, bu gözlemi yapamadıklarını sanmıyorum, sanmak istemiyorum.

Şunu kabullenin; aynı fiyatta aynı donanımlara haiz Sony, Samsung, LG veya herhangi bilindik bir markayı mı yoksa GM'yi mi tercih edersiniz? Ucuz olması GM'yi tercih etmemizin tek sebebiydi, yalan mı? Servisi miydi sizi memnun eden? Yoksa markası mı? Veyahut Türk markası olmaları mıydı? Paraydı arkadaşlar, ucuz olmasıydı.

Elite hadi diyelim 200 lira daha pahalı çıktı, hadi diyelim vaaddettiklerini de yerine getiremediler, söyledikleriyle cihaz da birbirini tutmadı; cihazın şu anki halinden haberiniz var mı? Daha KitKat güncellemesini bile almadı, alacağı da meçhul! Nerede o yazılım ekipleri nerede o geliştiriciler? Her şeyleri yurtdışına bağlı. Şu an elleri kolları bağlı oturuyorlar, Elite'e Gionee tarafından güncelleme gelmezse GM büyük ihtimalle (ki şu ana kadar öyleydi) hiçbir şey yapamayacak güncelleme tarafında. Diğer bir rezillik de yeni cihaz Discovery Air'a Android L güncellemesi gelecekmiş. Amiral gemisi dururken Air'a Android L gelecekmiş öyle mi? Elite'leri GM'nin kafasında parçalar kullanıcılar.

Müşteri olun müşteri, taraftar değil; iyi yanları haricinde eksilerini de görün biraz lütfen. Bunlar dile getirilmediği sürece Discovery 2 de bir güncelleme görmez, Elite de görmez, üretim kaynaklı sıkıntılar için para almaya devam ederler ve daha niceleri olur. Bakın Samsung'a, leğen lastiği dedik dedik durduk, kimi durumda yalan da demedik hani, satış rakamları ağızlarının payını verdi ve yavaş yavaş malzeme kalitesinde değişikliklere gittiler. Siz GM'yi eleştirmediğiniz sürede GM bir yere ulaşamaz; müşterisi olmadan bir marka marka olamaz.

samsung Note 4 aldım ilk çıktığında kasa kenarları açık çıktı servise gittim ne dediler biliyor musun? '' bu bir hata değildir '' Neden kabul etmiyorlar? Note 4'lerin alayında bu sorun bariz bir şekilde var. Yada Sony aynı şekilde kasa kenarları açık ve arka kamera lensleri kayık çoğunun ama açın bakın forumlara şikayetvar'a servislerin hiçbiri kabullenmiyor. Nerede o zaman büyük firma olmalarının getirdiği sorumluluk? Ve emin olun diğer büyük dediğimiz markalarında servisleri çoğu sorunu kullanıcıya atmaktadır.

Ha bu arada dipnot olarak Elite modeli için kitkat hazır şuan son testleri yapılıyor (belirli bir seviyede arkadaşım çalışıyor gm firmasında) hatta elite forumunda ekran görüntüsü bile paylaşıldı. Yani gionee ye elleri kolları bağlı oturmuyorlar. Şuan çin markası diye tabir edilen gm diğer firmalardan çok daha fazla gerek ana gerekse ara güncelleme cihazlarına verdi ve vermeye de devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeSpHoT

quote:

samsung Note 4 aldım ilk çıktığında kasa kenarları açık çıktı servise gittim ne dediler biliyor musun? '' bu bir hata değildir '' Neden kabul etmiyorlar? Note 4'lerin alayında bu sorun bariz bir şekilde var. Yada Sony aynı şekilde kasa kenarları açık ve arka kamera lensleri kayık çoğunun ama açın bakın forumlara şikayetvar'a servislerin hiçbiri kabullenmiyor. Nerede o zaman büyük firma olmalarının getirdiği sorumluluk? Ve emin olun diğer büyük dediğimiz markalarında servisleri çoğu sorunu kullanıcıya atmaktadır.

Ha bu arada dipnot olarak Elite modeli için kitkat hazır şuan son testleri yapılıyor (belirli bir seviyede arkadaşım çalışıyor gm firmasında) hatta elite forumunda ekran görüntüsü bile paylaşıldı. Yani gionee ye elleri kolları bağlı oturmuyorlar. Şuan çin markası diye tabir edilen gm diğer firmalardan çok daha fazla gerek ana gerekse ara güncelleme cihazlarına verdi ve vermeye de devam ediyor.

Aynı şekilde LG G3'ün kasasında çizik gibi gözüken ama aslında çatlak oluşan (kronik rahatsızlık olduğu kabullenildi LG tarafından) G3'ler ne yapılıyor biliyor musun peki? Sıfırıyla değiştiriliyor :)

Gücü varsa GM yapsın bunu, hadi bütün 4GB Discovery'leri yenileriyle değiştirsin veya şarj soketlerinin ücretsiz tamirini yapsın :) Yapamadı, bu kadar basit.

Ben faaliyet görmek isterim arkadaşım, LG G2'nin de KitKat güncellemesi de 4 ay "geliyor geliyor" diye reklam edildi, ilk "geliyor" reklamından ta 4 ay sonra geldi. Aynı şekilde Elite'ın sayfasını araştırın, sene olacak az daha hâlâ KitKat gelecek gelecek deyip duruyorlar, hani nerede icraat?

GM Elite sayfasından düzeltme güncellemesine birkaç yorum;

MeKi Acer - Millet 5.0a lolipop a geçti biz daha düzeltme yapiorz

Onur Öner - Telefon sorunsuz diyen arkadaşlar muhtemelen telefonu bizim kadar işlevsel kullanmıyorlar. Yoksa bu cihaza sorunsuz demek, bu işlerden anlamıyor olmayı gerektirir.

Aykut Solmaz - Ne kadar önemli bir güncelleme ulaa gelmese ne yapardık

Mehmethan Çelik - Gelistirme değil gecistirme

Son yorum da her şeyi ifade ediyor sanırım :)

Ben Elite çıktığı vakit etrafımdakilere G2 önermiştim, düşük bütçeli arkadaşlara da Discovery. İyi ki de önermişim, Discovery KitKat aldı, G2 de en azından KitKat aldı :) LG Türkiye yüzünden gecikse de Android L'yi de alacak. Durum böyleyken "Elite'nin KitKat testleri yapılıyor" demek çoooook ama çok komik, bu mu amiral gemisi telefona verdiğin yazılım desteği? Sonra Discovery Air'a "Android L güncellemesi gelecek" dersin. Tekrar söylüyorum, Discovery Air'a Elite'den önce Android L gelirse kullanıcıları telefonu alır GM'ni kafasında parçalar. Bu arada, "ara güncelleme" ile "düzeltme güncelleme" farklı şeyler; birisi stabil çalışmayanı düzeltir, birisi var olana katar.

Taraftar olmayın, müşteri olun. Artı yanlarını yüceltir misiniz bilmem ama kötü yanlarını yüzlerine vurun yoksa Samsung gibi "nasıl olsa satıyor, ekmek arasına koyarım yine satarım" mantığına döner birileri. (Hoş Samsung S5 ile dersini aldı, darısı nicelerinin başına)

• Gm hala kendini samsung saniyor,yapacaksan adam gibi telefon yap,yine kandiracaklar milleti yine guncelleme batarya sorunlari cikacak,ben ekranin amoled olmasindan bile supheliyim ikinci yada ucuncu partide ekranda da ekonomige kacip degistirirler,hic guven vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Gm hala kendini samsung saniyor,yapacaksan adam gibi telefon yap,yine kandiracaklar milleti yine guncelleme batarya sorunlari cikacak,ben ekranin amoled olmasindan bile supheliyim ikinci yada ucuncu partide ekranda da ekonomige kacip degistirirler,hic guven vermiyor.

Bence tam tersi insanlar GM'yi Samsung zannediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeSpHoT

quote:

Aynı şekilde LG G3'ün kasasında çizik gibi gözüken ama aslında çatlak oluşan (kronik rahatsızlık olduğu kabullenildi LG tarafından) G3'ler ne yapılıyor biliyor musun peki? Sıfırıyla değiştiriliyor :)

Gücü varsa GM yapsın bunu, hadi bütün 4GB Discovery'leri yenileriyle değiştirsin veya şarj soketlerinin ücretsiz tamirini yapsın :) Yapamadı, bu kadar basit.

Ben faaliyet görmek isterim arkadaşım, LG G2'nin de KitKat güncellemesi de 4 ay "geliyor geliyor" diye reklam edildi, ilk "geliyor" reklamından ta 4 ay sonra geldi. Aynı şekilde Elite'ın sayfasını araştırın, sene olacak az daha hâlâ KitKat gelecek gelecek deyip duruyorlar, hani nerede icraat?

GM Elite sayfasından düzeltme güncellemesine birkaç yorum;

MeKi Acer - Millet 5.0a lolipop a geçti biz daha düzeltme yapiorz

Onur Öner - Telefon sorunsuz diyen arkadaşlar muhtemelen telefonu bizim kadar işlevsel kullanmıyorlar. Yoksa bu cihaza sorunsuz demek, bu işlerden anlamıyor olmayı gerektirir.

Aykut Solmaz - Ne kadar önemli bir güncelleme ulaa gelmese ne yapardık

Mehmethan Çelik - Gelistirme değil gecistirme

Son yorum da her şeyi ifade ediyor sanırım :)

Ben Elite çıktığı vakit etrafımdakilere G2 önermiştim, düşük bütçeli arkadaşlara da Discovery. İyi ki de önermişim, Discovery KitKat aldı, G2 de en azından KitKat aldı :) LG Türkiye yüzünden gecikse de Android L'yi de alacak. Durum böyleyken "Elite'nin KitKat testleri yapılıyor" demek çoooook ama çok komik, bu mu amiral gemisi telefona verdiğin yazılım desteği? Sonra Discovery Air'a "Android L güncellemesi gelecek" dersin. Tekrar söylüyorum, Discovery Air'a Elite'den önce Android L gelirse kullanıcıları telefonu alır GM'ni kafasında parçalar. Bu arada, "ara güncelleme" ile "düzeltme güncelleme" farklı şeyler; birisi stabil çalışmayanı düzeltir, birisi var olana katar.

Taraftar olmayın, müşteri olun. Artı yanlarını yüceltir misiniz bilmem ama kötü yanlarını yüzlerine vurun yoksa Samsung gibi "nasıl olsa satıyor, ekmek arasına koyarım yine satarım" mantığına döner birileri. (Hoş Samsung S5 ile dersini aldı, darısı nicelerinin başına)

Cihazın Android L alınca hayatında ne değişecek arkadaşım? Görsel bir kaç değişiklik dışında telefonun uçacağını falan mı sanıyorsunuz acaba? Bende bunu anlamıyorum herkesin tek derdi güncelleme olmuş garip.. Android L de kitkat'da yapamayıp da ne yapacaksınız merak ediyorum hakikaten. Ayrıca adamlar vermeyeceğiz demiyorlar geciktiler evet veya en başta yakın zamanda güncellemeyi vereceğiz demeyeceklerdi bu da onların hatası. Ancak yinede büyük firmalara göre iyi işler yapıyorlar. Yerinde 1 saat onarım süresi, şehir dışı 1 gün (garanti dışı işlemler hariç bildiğim kadarıyla) onarım hizmeti hangi firma veriyor? Demem o ki adamlar sektörde diğer markalara göre çok çok yeni sayılır hataları eksikleri illaki olacaktır ama çok gereksiz sebepler yüzünden bu kadar ön yargı ile eleştirilmesi bana göre doğru gelmiyor. Gelişecekler ve gelişiyorlar. Google ile anlaştılar bundan sonra çıkacak cihazlarda yazılım sorunu da yaşamayacaklar büyük ihtimal ile (google kendisi nexus'lara yaptığı gibi yazılımı verecek)

Bu arada LG de belli yapılan servis hizmetleri; ilk bir ay içinde değiştirdin değiştirdin sonrası tüketici mahkemesi bu forumda bile ısınma ve çatlama sorunu yaşayanların yorumlarını bulabilirsin ben buraya yapıştırma gereği duymuyorum. G3 Lg için tamamen bir yüz karası kendi fikrimce bu kadar donanımlı bir cihaz bu kadar sorunla çıkmaması gerekirdi.

• Adamlar öle bi telefon yapmış ki sadece incelik üzerine.. Fiyat olarak da biraz yüksek gibi ama baktığın zaman Quadro 4 ve Discovery 2 arasına koymaları da çok mantıklı.. Ram düşük diyoruz ewt düşük ama 2 gb olsaydı bu fiyat olmaz dı? Discovery 2 nin bi anlamı kalmazdı bu seferde.. Adamlar aslında kendilerince iyi bi telefon yapmışlar şık bi telefon.. Alan arkadaşlar izlenimlerini yazsın lütfen
  • DeSpHoT kullanıcısına yanıt
    O da olabilir dostum,ama gm in kredisi artik bitti denebilir,bence.

• bilmiyorum tanıdık vodafone bayiniz arkadasınız eşiniz dostunuz varmı ama bir gidip satışlarını sorun :) vodafone suan tv lerde air için reklam veriyor kocaelindeki bir vodafone bayii 4 günde 37 cihaz satmış ve tüm şubelerde satısları cok iyi gidiyormuş.bu arada her vodafone bayisine canlı cıhaz göndermişler gidip inceleyebilirsiniz.
    turkcell tarafında ise kampanya bu hafta netleserek baslamış şuan cok yuksek degıl ancak prıme dan sonra en cok verdıklerı cıhazmıs...
    anlıyacagınız cihaz ram kamera vs yetersiz diyoruz ya şuan yok satıyor..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.