Şimdi Ara

General Mobile Discovery Air video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
7.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cidden şunu gidip alan varsa bu siteleri forumları falan toptan kapatmak lazım.

• Gionee 5.1 gsmarena'nın batarya testinden 55 saat almış. Telefonun inceliğine göre çok çok iyi. Ama 1gb ram telefonu öldürüyor. Fiyatı hele hiç olmamış. Blu bunu amerika'da 200$ satıyor. Bu telefon gmd gibi 650 liradan satılabilirdi.
    Disco ne kadar iyi bir hamleyse air da o kadar kötü bir hamle gm adına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piranha iq+ mı? Discovery Air mi?

• o değilde wallpaper ne kadar kötü yahu ^^
  • Alma aldırma Discovery kullanıcısı

• telefon güya 8 çekirdekli daha real racing 3te fram düşüşü yaşıyor benim telefon daha iyi oyun performansı kaldıki bu telefonu alana kadar huawei ascend g7 veya meizu mx4 alınır
  • Disi hos ici bos traji komik bisanat eseri gorunumunde cok sik bi konserve kutusu olmus beni guldurdun gm ,800 tl nin karsiligi bu digil zte nin kapisini calin adam gibi bi telefon versinler avea in touch 4 kullaniyorum mukemmel fiyat performas abidesi tesekkurler zte

• Gm artık ağzınla kuş tutsan palavracı olduğunu ve parasını verip Dh reklam haberler yaptırdığını anladık. Hele o discovery kronik şarj girişi arızasını da kullanıcılara kitlemen tuz biber oldu.
    Gidin zenfone alın arkadaşlar bu şark kurnazlarına para kaptırmayın.

• inceleme güzel ama ses seviyesi bir artıyor bir düşüyor donanımhaberde ilk defa böyle amatör bir video gördüm.

• yorumlara bakıyorum da hala 1gb rame takılanlar var. Türk malı yerli malı olmayabilir telefonlar ama destek vermeliyiz bence. adamlar ilk telefonda güncelleme şarj soketi gibi hatalar yapmış olabilirler fakat burda bizim köstek değil destek olmamız lazım. eminim hatalarının farkındalardır ve daha iyisi için uğraşıyorlardır.
    not: gmd kullanlardandım (annem kullanıyor şuanda) şarj soketi sorunu yaşadım.

• Tipi hoşuma gitti ama ram olmamış gerçekten.
    Kulaklık içinden çıkan kulaklık da iyiye benziyordu
  • seni gidi kopyacı gm seni

General Mobile Discovery Air video inceleme
  • Yıl olmuş 2015 hala 1 gb ram ve hafıza kartı yok android telefon çıkarıyorlar. Bunlar 3 yıl öncenin değerleri.

• fena durmuyor ama 2 HB ram olsa daha iyi olur bu fiyata
  • Telefon güzel ama fiyatı 500tl civarı olmalıydı. Bu fiyata çok alternatif var

• Cihaz tasarım olarak çok güzel. İnce ve kibar olması çerçevesinin Alüminyum metal karışımı olması cihaza bussiness bir hava katmış. Bu fiyata bu tasarıma benzer bir cihaz yok diye biliyorum. Özellikleri de orta segment bir cihaz için yeterli. Normal kullanımda herhangi bir sorun yaşatmaz. Ama deli gibi oyun oynarım diyorsanız zaten bu tarz cihazlara değil İphone 6 plus,Note 4, Z3 gibi modellere bakmanız lazım.
  • neden bu cihaza 800 TL para vermeliyim ki ederi 600-650 olan bir cihaz bu hatta 600 1GB ram geçen senenin başlarında olsa evet iyi ama artık düşük kalıyor bence 720p mi bence 1080p olmalı ki rekabet oranı artsın işlemci neden MediaTek MTK6595 değil diyebilirim ya bu cihazı bu fiyata satmayın yada bu özellikleri ekleyip bu fiyat segmentinde satın madem Türk firması ve üreticisisiniz yaa ozaman niye bizi mağdur edesinizki değil mi????

• Samsung, lg, htc nin çöp mini serilerine 1000 tl ve üstü verene kadar bunu alırım. Biraz zaman geçsin düşer fiyatı. Kuponlarla vs fp ürünü olur. Donanımı önemsemeyen bayanlar Sırf pembe modelini bile siler süpürür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun yerine gidin Galaxy S3 alın. Hem daha ucuza bulunabilir hem de daha kaliteli. SD kart, kamera, pil, ekran, hoparlör daha iyi.

• Hala 500 TL olmalı yazanlar var ya maliyet ya vergilerden haberi yok yada piyasada 500 TL ye yüzlerce telefon var kendisine seçenek arıyor.

500 diyen arkadaşlar şuraya 500 TL bandında iki uç cihaz yazabilirmi bir bakalım ozelliklerine tasarimina.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.