Şimdi Ara

General mobile discovery 4gb&16gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • General mobile discovery'nin 4gb ve 16gb modelleri arasındaki tek fark kapasitesi mi?

• Bilgisi olan var mı acaba?
  • evet aradaki fark hafıza bana kalırsa 4 gb al yanında da 32 veya 16 gb lık class10 hafıza kartı alırsın 16 gb lık versiyondan daha ucuza gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcu45 -- 27 Aralık 2013; 18:11:57 >
  • Benim tel elime yeni geçti yalniz hafıza kartini görüyor yalniz ici bos gosteriyor. İki hafiza kartindada oldu bu. Baska telefonlarda bu kartlar gozukuyor. Ayari mi var bozukmu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim cevabınız için.Telefonun eksiklerinin giderilme gibi bir durumu var mı diye merak ettiğimden sordum.Bi yerde öyle bişey duydum sanki de.Demek ki aynıymış.
  • radiko1 R kullanıcısına yanıt
    hafıza kartlarında bazen öyle sorunlar olabiliyor mesela 8 gb lık hafıza kartını benim pc görmüyor ama telefon görüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcu45

hafıza kartlarında bazen öyle sorunlar olabiliyor mesela 8 gb lık hafıza kartını benim pc görmüyor ama telefon görüyor

Neyseki telefonda sonradan oldu gördü sorun yok.. Sanat rum okuldaki görünmez virüsler bozdu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.