Şimdi Ara

General Mobile Discovery 3200mAh Batarya (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
14
Favori
60.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maximan2008

almayı planlayan arkadaşlar; ne yazık ki belirtilen değerde bir batarya değil. tahmin ediyorum yine 1800 1900 civarı birşey. şu ana kadar 1800'den bir farkı olmadı. 2500 alan arkadaş varsa onlar görüş bildirsinler.
    bu batarya ancak yedek niyetine kullanılabilir

Bilgilendirme için teşekküler hocam.
  • büyük umutlarla aldım ama ne yazıki beklediğim gibi değil. eski bataryamdan çokda bi farkını göremedim. en fazla 1900 mah diyebilirim. 2500 lük alan varmı aranızda...
  • almayı planlayan arkadaşlara tekrar söylüyorum: batarya üzerindeki değerin yarısı kadar bir güce sahip. sipariş vermiş olanlar iptal etsin. yolda olanlarda üzülmesin, yedek niyetine kullanırsınız. zaten orjinal batarya 35 tl civarı burda. aliexpressteki de hemen hemen aynı fiyata geliyor.
  • orjinal batarya ve sarj dock bulabilirmiyiz yedek olması açısından
  • buluyor orjinal batarya. telpanın sitesinde orjinal batarya var.

3200mAh bataryayı açıp akım değerini ölçtüm. 6A lik değere sahip. orjinal bataryayı açayım dedim ama hem çok kötü bir işçiliği vardı hemde ayıramadım plastik yapıdan. buyuzden orjinal bataryanın akım değerini ölçemedim. karşılaştırma yapabilmek için.
  • Hocam bence bu piller kandırmacadan başka bir şey değil.

Mantıken 1800 mAh pille 3200 mAh pil nasıl aynı ebatlarda olabilir, aklım almıyor.
    Iocena x7 2 tane pil ile satılıyordu.
    Kutusundan (satın alınan yere göre) 2000 ve 3000 mAh'lık pil çıkıyordu.
    Ama 3000 olan bariz olarak kalın olduğu için adamlar farklı bir arka kapak gönderiyorlardı...

Bence 2500 mAh'lık pil bile 1800 mAh'lık orijinal pille aynı ebatta olamaz...

Yanlışım varsa düzeltin...
  • ebat meselesi değil aslında. hücre sayısı ile ilgili. boyut elbette önemli ama üretim aşamasında bataryanın en stabil ve güvenilir bir şekilde çalışabileceği değerler belirlenerek üretimi yapılır. güç arttıkça riskte artar. boyut olarak 2000 üzeri yapılabilinir ama sırf meraktan 3200 alıp denedik. belki tutardı (göl,maya) :)
  • bu bataryayı almış olan arkadaşlardan ricam, feedback yazısında bataryaya olumsuz yorumlar yazmanız. cünkü iade etmek istediğimi bildirdiğimde, satıcı şunu diyor "other buyers all say good quality" bu yüzdende iade kabul etmiyor. Alacak arkadaşlara önerim, bu bataryayı almayın. gerçek 3200mAh değil. ölçümlerim sonucu yaklaşık değeri 1700 1800 civarı.
  • http://www.n11.com/general-mobile-discovery-1800-mah-batarya-sarjhediye-P17302767

Bu nasildir sizce alinir mi orijinal sabiti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

http://www.n11.com/general-mobile-discovery-1800-mah-batarya-sarjhediye-P17302767

Bu nasildir sizce alinir mi orijinal sabiti.

Bu tam aradığım ürün sipariş vermeyi düşünüyorum ama acaba nasıldır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazy0067 C kullanıcısına yanıt
    N11.com hediye çekin falan varsa iyi, yoksa çok da iyi değil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haviconi kullanıcısına yanıt
    iyi olmamasının sebebi nedir acaba? çünkü ben siparişi verdim açıkçası tam istediğim üründü çünkü telefonu şarj ederken şarj aletine bağlı kalmak istemiyorum artı şarj yeri biraz hassas olduğu için yanında gelen şarj aparatıyla şarj ederim diye düşünüyorum umarım pişman olmam

• crazy0067 C kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak demiştim zaten. Yoksa kalitesine falan vs. bir şey demiyorum.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın şimdiden... En azından Çin'den gelmesi için 1 ay boyunca beklemeyeceksin ve gelecek ürünün ne olduğunu da biliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximan2008

bu bataryayı almış olan arkadaşlardan ricam, feedback yazısında bataryaya olumsuz yorumlar yazmanız. cünkü iade etmek istediğimi bildirdiğimde, satıcı şunu diyor "other buyers all say good quality" bu yüzdende iade kabul etmiyor. Alacak arkadaşlara önerim, bu bataryayı almayın. gerçek 3200mAh değil. ölçümlerim sonucu yaklaşık değeri 1700 1800 civarı.

Sadece 2 kişi bataryanın kötü olduğunu yazmış. Muhtemelen biri de sensin

Diğer BEBEler bildikleri tek ingiLAZca kelimeyi yazmış 5 yıldızı da vermişler "EXCELLENT"
    Bilinçsiz tüketim bu olsa gerek...

• haviconi kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünmüştüm, bi ara Çin sitelerinden birinde görmüştüm eğer tam olarak nasıl sipariş edildiğini bilseydim oradan alacaktım ama iyi ki oradan almamışım. Bu arada yorumunuz için teşekkürler

• hocam türkiye den alabileceğim bir mağaza varmıdır internetten alma imkanım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

Ben daha önce iki farklı satıcıdan pil siparişleri vermiştim 1800'lüklerden yedek ve ince elimizin altında bulunsun diye.

Birisi yanlış ürün gönderdi iade ettim.
    Diğeri de ters basım olandan gönderdi (halbuki ilandaki ürün resmi doğruydu) onu da iade ettim.
    Tüm bunlardan ötürü bana giren çıkan yurt dışı posta masrafları oldu...

Bir ara uyumlu diyorlar yüksek kapasiteli olandan sipariş vereyim dedim. Sonra bu konuyu görünce vazgeçtim. Arkadaşın teslim almasını ve yorumunu bekliyorum Ona göre sipariş vereceğim

Geri zekalı çinli postayı almamış bana geri döndü piller yav

Madem postayı kabul etmeyecektin ne diye bana posta masrafı çıkardın eşşoğlueşek (paramı iade aldım normalde) 10 tane pile 15 TL para vermiş oldum iyi mi

Ama işte bizim telefonlara uyumlu değil acaba bu pillerin uyumlu olduğu bir telefon bulabilir miyim ki

General Mobile Discovery 3200mAh Batarya

• bataryayı boşver kardeşim. usb şarj girişi çok ama çok dandik hemen bozuluyor. birde para istiyor garantiye girmiyormuş
  • quote:

orjinal batarya ve sarj dock bulabilirmiyiz yedek olması açısından

hocam şarj dock alabildiniz mi? benim telde şarj sorunu var. Garantiye gönderdim. TELPA yapmadan geri gönderdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

quote:

orjinal batarya ve sarj dock bulabilirmiyiz yedek olması açısından

hocam şarj dock alabildiniz mi? benim telde şarj sorunu var. Garantiye gönderdim. TELPA yapmadan geri gönderdiler.

yok almadım pil uygulaması kurdum akşama kadar yetiyor
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.