Şimdi Ara

General Mobile Discovery 2 ile ilgili ilk detayları Las Vegas'tan aktarıyoruz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
6
Favori
13.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullanıcıların isteklerini gerçekten dikkate alsalardı 5'' 720p ekran,mt6592 işlemci,2 gb ram ile gelirdi telefon.şuanki discoveryden çok farkı yok hatta gpu nun sorunları nedeniyle sgx544 mp daha iyi şuan

• s400 neyse de adreno 305 çok saçma hele 1 gb bellek hiç mi hiç olmamış 5. inç de ppı değeri de ister istemez düşecek ekrana tamam derdim ama adreno 305 ve 1 gb ram olmamış çok çok saşma htc one mini aynı donanım zaten kasım kasım kasılıyo telefon discoverydeki powersgx544mp2 çok daha performanslı adreno 305 den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A72C1774 -- 10 Ocak 2014; 20:55:00 >
  • DH de kimsenin snapdragon 400 tavsiye ettiğini görmedim 1

2 ascend mate 2 nin 800 lira gibi bi fiyat ile girmesi muhtemel

3 son olarak ta MTK 6592 nin hatri sayilir bi performansi var ki snapdragon 400 eden pahali olacagini zannetmiyorum MTK 6592 nin

• Alabilirim diye düşünüyordum ki, hayaller resmen suya düştü...

• Oyunla işim olmadığı için gpu benim için sorun değil. Ama bu telefonun selefindeki power vr grafik birimi çok iyiydi ve bir çok kişi sırf bu yüzden almıştı. Daha kötü bir gpu koymaları olmamış.

Benim beklediklerim
    -Kulaklığa güçlü ve temiz ses
    -İyi sayılabilecek iş görür bir kamera
    -Android 4.4
    -2gb bellek.

ama pek istediklerim olmayacak gibi. Ayrıca diğer kullanıcıların da istekleri pek olmuş gibi görünmüyor. Bir de ilk telefonun popülaritesini kullanmaya kalkıp fiyatı yüksek tutarlarsa dh deki adamlara bunu satamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 10 Ocak 2014; 17:16:41 >
  • La burda bi saçmalık var ilk Discovery S4 Mini'den daha güçlüydü şimdi S4 Mini donanımında Discovery 2 yapıyorlar nasıl oluyor bu iş?

@ayzınhaym o donanım one mini'de var one'da değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hi Guy -- 10 Ocak 2014; 17:14:43 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Burayı takip ediyor olablirler ama hiç bir şey öğrenemedikleri belli. Şimdi GM Discovery 2 gibi bir model bekleyenler Huawei 3C/3X ve Lenovo firmasının telefonlarına yönelecekleri aşikar.
  • herkes çok umutluydu ancak
  • Keşke discovery'de standart saf android sürüm çıkarsalardarRAM yetersizliğinden hem de kasmalardan kurtulsak ve telefonun o saçma tema iş kesimden de kurtulurduk..

• 1 gb ram hiç olamamış

• DH'de kim gmd2'nin 1gb ram ile gelmesini talep etmiş? işe yaramaz bi alet getirip 800 fiyat çakacaklarına, gmd'ye kitkat falan verseler hem çok taktir edilip sevilirler hem de gmd satışları tam gaz devam eder. gmd şuanda gayet yeterli bi telefon, özellikle de fiyatına göre. ben şahsen daha uzun yıllar kullanırım bu telefonu.

gmd'yi de 600TL diye aldım, kalkıp da adı GM olan 1gb ram'li bi alete 800 falan vereceğime hiç bişey bulamasam bile gider optimus g alırım, taş gibi alet. GM firması fiyata dikkat etmeli.

GM firması DH'de fazlaca vakit harcamış demek. tamir etmedikleri bozuk soketler ve ips olmayan ekran için kendilerine edilen bedduaları da görmüşlerdir umarım dicem de görseler ne olacak ki.

son olarak, FHD'ye geçmemeleri çok doğru bi hamle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 10 Ocak 2014; 17:35:48 >
  • mtk6592 olsaydı iyiydi ama bu chipset olmamış arkadaşım hele 1 gb ram çok saçma discovery 2 böyle olursa 1. si kadar satmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri çıkıyor, Discovery 2 diyor sen ona bağlanıyorsun, inanıyorsun veya umutlanıyorsun. Sonra o birileri Adreno 305 diyoasdreywnj
    ABİ ADRENO 305 NE YA!!

• böyle telefon yapcağınıza bence hiç yapmayın daha iyi. boşa kürek çekmenin bi anlamı yok. ha dersiniz bu telefon 400 lira filan olcak o zaman tmm. ama yinede snp 400 ve and 305 ile hiç bir işe yaramaz bu

• telefonun performasını görmeden yorum yapmak doğru değil ama kağıt üzerindeki değerler çoğumuza 'olmamış'dedirtti.GM de donanımdan kısmakla diğer yerli üreticilerin yaptığının aynısını yaptı.8 çekirdekli mediatek veya s600 çok pahalı olan yongalar değiller.kaldı ki etraf s800 ile doluşmuşken uygun fiyata s600 yongaları tedarik edebilrlerdi diye düşünüyorum.ram konusuna hiç girmiyorum zaten 1 gb nedir ya.sadece stock android ve 720p ekranda nokta atışı yapabilmişler bence.

• 2 de olay bitmiş. Bu telefon performans vermez. 5inçlik bir telefonda 720 çözünürlük çamur gibi gelir. Vasat...
    bu sene honor 3c gelirse çok iyi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meego -- 10 Ocak 2014; 17:23:22 >
  • mobel matiz :D

• Powervr 544mp nin adreno 305 eden daha iyi olduğunu bütün DH liler biliyor onlar herhalde yanlis forumlarda geziyorlar

• Hem ucuz hemde dünyanın en iyi Android telefonunu isteyenler 400 dolara Xiaomi Mi3 alsınlar yurtdışından. Adamlar resmen iPhonedaki kalite standartını yakalamaya uğraşıyorlar ki neredeyse yakalamışlarda. Bilmeyenler için söyleyim Xiaomi için Çinin Apple'ı lakabı takılmış durumda. Adamlar öyle bir örnek alıyorki Apple'ı sitesi bile baya esinlenilmiş

http://www.xiaomi.com/en/mi3
  • Haberin başlığı heyecan verici, içeriği ise hayal kırıklığı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.