Şimdi Ara

General Mobile Discovery (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
4
Favori
20.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Darty ne tırt firmaymış arkadaşlar uzak durun. General mobile discovery mavi renk telefon stokta var derken 18 haziranda sipariş ettim. Ertesi gün mavi renk stoktan kalkınca aradım problem var mı diye. Arkadaş sizin üründe problem yok 3 gün içinde kargolanacak dedi. 4. gün yani bugün kargoya verilmeyince birdaha aradım. Neymiş 17 haziranda ellerinde olacak telefon temmuzun bilmem kaçında ellerinde olacakmış istersem parayı iade edermiş. Arkadaş acil telefon lazım olduğu için dartyden sipariş ettim ön sipariş edecek olsam 544TL' ye de var. Ben 599TL' ye alacaktım.

Herkes üçkağıtçı olmuş arkadaş, bu nedir ya????
  • http://www.sikayetvar.com/kategori/alisveris/teknoloji-magazalari/online-teslimat/687

Keşke sipariş vermeden önce bu sayfaya baksaydım. Aynı konudan birçok kişi muzdarip. Darty stoklarına güvenmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

General mobile olması yeterli alınmaması için.

bunu alkışlarım işte

telpa garantili ürün alacağınıza çinden sipariş verin, garantisiz sayın gitsin. aynı şey...
  • Urun Mesut Cevik tarafindan f/p krali secildi arkadaslar...
  • Mesut cevık ın sozu mesut cevık ı baglar,benım alacagım telefonun parası benım cebımden cıkıyor sonucta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CloriaGet

Sar değeri: 0,832 W/kg.
    (Bilgi: Avrupanın kabul ettiği Sar değeri üst sınırı 10,00 W/kg. dır.) S3-4 veya İphone4-5'in sar değerini bilmiyorum.
    Edit: Sar değerini kendim araştırmadım , daha önce bir çok defa araştırılmıştı , oradan kopyala-yapıştır yaptım.

İphone4 1.17 ve cok yuksek. Genellikle kulaklikla kullaniyorum

• Her şey güzelde 6 ay sonra elimizde kalmasın bu alet
  • almak için hangi siteyi önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat08e

almak için hangi siteyi önerirsiniz

http://www.telpamarket.com/Mavi,PR-1094.html telpanin orjinal sitesi şu anda mavi stokta var
  • Millet burda atmış tutmuş çöp vs diye :) eğlenceli arkadaşlarmış 600 TL sı için bence gayet güzel ben beyaz rengini aldım yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum bir bayii arkadasım tavsiye etti,özellikle çift hatlı olması benim adıma hayat kurtaran bir durum hem şahsi hem şirket hattı taşımakdan kurtuldum,ayrıca sosyal medya uygulamalarınıda cok aktif kullanıyorum gayet iyi takılma donma yapmıyor,kamerası bana göre yeterli tabii kişiye göre değişir sen cep telefonunla düğün fotografcılıgı yapmayı planlıyorsan elbetteki uzak dur.bataryasıda S3 e göre daha uzun ömürlü belkide şimdilik böyle bişey diyemem,3 farklı mailim kurulu aktif kullanabiliyorum gps düzgün çalışıyor konum bulması hızlı ve doğru ekranıda fiyatına göre gayet iyi,şöyle bir durum var eger 1000 TL denilseydi alınmazdı elbette rakipleri olurdu ama 600 TL ye galaxy ace ace2 mini2 wonder , LG l5 vs almakdansa bunu alın derim en azından karsılastırın.

• Sen bence dumanla haberleş.

• Tavsiye etmeyen arkadaşlar 600tl ye en basitinden real Racing oynayabileceğimiz bir cihaz söylerse eğer onu da düşünebiliriz. Garantili olmak kaydıyla.

• quote:

General mobile olması yeterli alınmaması için.

Sizin gibi düşünenler yüzünden çoğu insan önyargıyla yaklaşıyor bu tür fiyat/performans ürünlerine, dedğim gibi f/p ürünlerin olayıda bu ucuz fiyat iyi donanım.Her ucuz fiyata iyi donanım satan marka kötü marka adi marka mı oluyor... Arkadaşlar ne olur yararlı yorumlar paylaşalım alıcak olanlara yardımcı olabilecek düzeyde yorumlar olsun.
    Misal; Ürünün G sensöründe ufak kaymalar var deniyor deneyen oldu mu doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbdlgc -- 1 Temmuz 2013; 6:18:08 >
  • 400 cıvarında 2. El androıd telefon arıyordum. Acaba bu bahsedılen telefon 2.ele dusmus mudur? Ve 2.el alınır mı?

• quote:

Bunu alacagıma 3310 alırım hıc degılse basım agrımaz kazık yemıs olmam,cop demıstım aslında degıstıryorum bu telefon resmen leŞ

Derdin nedir, bu marka ya da telefona düşmanlığın nedir yoksa sadece eğlenmek için mi yazıyorsun bilmiyorum ama forum yöneticilerini bu kadar itici yazan bu şahıs için göreve davet ediyorum.

İnsan bir şeyi eleştirir ama bu adam kadar boş ve itici bir şekilde olmaz bu.

Seni kaale alıp cevap bile yazmamak lazım ama forum yöneticisine haber vermek için en mantıklısı bu sanırım.
  • günlerdir araştırıyorum özellikler fiyat açısından bence kaçırılmayacak cihaz. gm nin aslında bu ilk çıkarılan dokunmatik telefonlardan sonra kaliteyi biraz yükseltip devam ettiğini düşünüyorum. bu telefonla da adını çok iyi duyuracağı kesin. ankarada nereye gitsem telefon yok. bir telefoncuya siparişi verdim artık bakalım ne zamana gelirse.
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    Markacı zihniyete karşıyım acaba neyini beğenmedin de bu telefonu bu kadar aşağılıyorsun çok merak ettim?
    Aynı telefonu aynı özelliklerle aynı fiyata Samsung veya başka büyük bir marka satışa sunsa alırdın değil mi çünkü ismi var.
    Hangi özelliğini beğenmedin söyle bakalım bu fiyata bu özelliklerle başka bir telefon görmedim piyasada millet alışmış Samsung,apple vs vs. hikaye hepsi...
    Markaya değil içeriğine bakacaksın kardeş benim şahsi kanaatım bu telefon S3'e kat kat üstün S3 e kafa tutuyor aradaki fark fiyat.
  • gsm arenada bulamadım bu modeli. başka ismi mi var acaba?
  • dün itibari ile gm yi aldım gayet iyi aksamdan full sarj edip sabah kullanmaya basladım
    program ekle sil oyun oyna konusma gün boyu cihazı bolca kurcaladım elimden düşmedi
    şarjı saat 4 de doğru %20 oldu performansı gayet güzel resim kalıtesi ne cok iyi ne cok kötü ortanın biraz üstünde yeterli bence buda
    cihazda donma kasma filan olmuyor
  • arkadaşlarmerhabalar. ben de dün herkes gibi sevinçle general mobile cep tel. mi aldım ankaradan. telefonun gorilla glass olduğunu görmüştüm. hiçbişey yoktu gayet güzel kullanıyordum akşam. sabah açık havada bir de baktım ki telefonun sağ alt tarafında uzun bir dikey çizik gibi bişey var. sildim geçmedi. sonra hemen aldığım yere koştum. işin kötü tarafı telefondaki çizik kapalı mekanlarda tam belli olmuyor. adama dedim ki abi gel açık havada bi bak çizik var adam yok çizk filan dedi dükkanın içinden abi gel bi bak dedim tiye aldı beni gelmedi. garantiye yollayın dedim kendin git ver dedi yetkili adresi sordum ona da cevap vermedi adi herif. sonra geldim hemen garanti belgesinden telpayı aradım. ankara servisi bizim anlaşmamız yok dedi tel. in garantisi telpa olmasına rağmen. müşteri hizmetierini aradım gt mobilenin ulaşılamıyo. böyle eli kolu bağlı kaldım arkadaşlar. ankara için yardımcı olabilecek bi numara veya adres verebilecek olan olursa memnun olurum. o adi herifin yaptığını yanına kar bırakmak istemiyorum...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.