Şimdi Ara

GENERAL MOBILE DISCOVERY (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.684
Cevap
62
Favori
426.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kullandığım ürünün birebir fotoğraflarını paylaşıyorum, umarım beğenirsiniz...

Saygılarımla

GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY
     GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzselimyilmaz

Merhaba,

Üründe Super IPS ekran, 4 çekirdek işlemci ve Andorid 4.2 JB OS olduğundan batarya problemsiz çalışıyor.

Saygılarımla

günü tamamlar mı 2 saat internet müzik 1 saat görüşme yapılsa
  • ben 1 adet sipariş verdim ne olur ne olmaz kalmaz birde :) sonra satarız :)
  • Hocam siyah rengi de gelecek mi? Ayrıca 8 veya 16 gblık modeli ne zaman çıkar ve fiyatı yaklaşık olarak ne kadar olur?

@yavuzselimyilmaz
  • DasheriM kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Siyah rengi ortala 2-3 haftalık süreçte gelmesi bekleniyor, hafıza ile ilgili çalışmalarımız var ancak şuan ürün/fiyat bilgisi ne yazık ki bulunmuyor.

Saygılarımla
  • quote:

Selamlar,

Siyah rengi ortala 2-3 haftalık süreçte gelmesi bekleniyor, hafıza ile ilgili çalışmalarımız var ancak şuan ürün/fiyat bilgisi ne yazık ki bulunmuyor.

Saygılarımla

Arka kapağın soyulma gibi bi durumu varmı ? Özelikle siyah renginde ? Siyah renki tercih ediceğim ben o yüzden soruyorum.
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    Ürünler üretim esnasında makyajlanırken titreşim testlerinden geçiyor, bu testte soyulma ve materyalin dayanıklılığı normalin dışında ise ürün eleniyor. Kısa sürede soyulma olacağını düşünmüyorum ama bildiğiniz gibi kullanım koşuluna göre değişiklik gösterir.
  • sar değerini yazar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürünü darty den almayı düşünüyordum lakin kullandığım bonus karta vade farkı uygulanıyordu,şimdi telpa ın sitesine baktığımda peşin fiyatına taksit seçeneği var.
    Siyah rengini bekliyorum geldiğinde siparişe geçeceğim.
  • ShotgunPadre S kullanıcısına yanıt
    Yarın bilgi veriyor olacağım.

Saygılarımla
  • ürün çift hatlı herhalde. görselden öyle anlaşılıyor.

sar değerini paylaşırsanız iyi olur
  • @yavuzselimyilmaz Şarjı ne kadar gidiyor acaba? 1 günü çıkarıyormu?
  • hafızası kötü olmasına rağmen fiyatına göre gayet iyi.ama yinede no inceleme no güven
  • Murat_çavuş kullanıcısına yanıt
    Şarj süresi tabi ki göreceli ancak optimum kullanımda (sabah yolda bluetooth müzik, gün içerisinde internet facebook twitter apk indip oyun testi (wi -fi üzerinden) , akşam yolda bluetooth müzik) gün içerisinde 1 günü kurtarıyor, ancak gün sonunda şarja ihtiyaç duyabiliyorsunuz...
  • ürün çift hatlı değil mi kesin olarak.
  • @yavuzselimyilmazson olarak ısınma sorunu varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_çavuş -- 12 Haziran 2013; 19:15:40 >
  • Murat_çavuş kullanıcısına yanıt
    Şöyle ki;

Şarj esnasında apk indirip (Wi-Fi açık) aynı anda oyun oynadım(NFS Most Wanted), yine de ısınma yeterli düzeydeydi. (aynı olayı farklı bir telefonla yaptığımda cayır cayır yanıyodu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: prdx

Aga saka maka ama biseyide begenin be :)

Adam akıllı yapıldı da beğenmedik mi ?.
    Gm telefon alanın elinde kalır.Sakın paranızı yatırmayın.
  • quote:

Şarj süresi tabi ki göreceli ancak optimum kullanımda (sabah yolda bluetooth müzik, gün içerisinde internet facebook twitter apk indip oyun testi (wi -fi üzerinden) , akşam yolda bluetooth müzik) gün içerisinde 1 günü kurtarıyor, ancak gün sonunda şarja ihtiyaç duyabiliyorsunuz...

test videosu isteriz şöyle 2-3 dk olsa da yeter kaliteli bir aletle çekilsin lütfen
  • legend back kullanıcısına yanıt
    Yoğunluktan ötürü çekmem şuan mümkün değil...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.