Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyat segmentinde önerilir mi? Yoksa başka bir cihaz mı önerirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendarli kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berk alican B kullanıcısına yanıt
    N yükleyip 6.0.1 e geri döndüm mart güncellemesi yüklü geldi, isterseniz sizde deneyin fakat tüm verileri yedekleyin çünkü hepsi siliniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FxDx

Whatsapp da bendede sorun vardı şimdi yollayabiliyorum

Hocam whatsapp sorununu nasıl çözdünüz?

• Şarj stabil değil çok fazla emiyor şarjı

edit: hafıza kartını okumamaya başladı 6.0.1 e geri dönüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarMachine61 -- 12 Mart 2016; 17:55:51 >
  • Şarj konusunda bir sıkıntı gözlemlemedim. Oldukça kararlı. Ayrıca geliştirici seçeneklerinde ki otomatik güncelleştirme seçeneği seçili ise sürekli olarak değişiklikler olması normal. Mesela anlık olarak bazı İngilizce olan yerler türkçeye çevrildi az evvel. Yâni geliştirildikçe hatalar tespit edildikçe ekleme yapılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Dün Bolu Abant bölgesinde fotoğrafını çektiğim 62 model bir Volvo tır.
    Normal kamera ile çekim yapıp snapseed ile 13mp den crop ile 5mp lik fotoğraf oluşturup hdr 50 saturation 40 film efect 40 olmak üzere ayarlar sonucu ortaya çıkan görsel :

Yüksek çözünürlüklü drive linki : https://drive.google.com/file/d/0B__DiJCiDzK4OHd3OUh6czZfZU0/view?usp=sharing

Hocam fotoyu duvar kagıdı yaptım helal et.

• walmon27 W kullanıcısına yanıt
    Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü link mevcuttu mesajda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanozel82

Şarj konusunda bir sıkıntı gözlemlemedim. Oldukça kararlı. Ayrıca geliştirici seçeneklerinde ki otomatik güncelleştirme seçeneği seçili ise sürekli olarak değişiklikler olması normal. Mesela anlık olarak bazı İngilizce olan yerler türkçeye çevrildi az evvel. Yâni geliştirildikçe hatalar tespit edildikçe ekleme yapılıyor

hocam şarj konusunda gözlemlediğim sıkıntı şarj %45 örneğin bataryayı çıkartıp takıyorum %35 e düşüyor ve hafıza kartını tanımama uyarısı verdi hep bana
  • WarMachine61 kullanıcısına yanıt
    Bu tür kararsızlıklar elbette olacaktır. Ben marshmallow ile bunun arasında günlük kullanımı olumsuz etkileyecek bir pil performansı tespit etmedim. Hafıza kartı konusuna gelince, o diğer sürümde de hata verebiliyordu. Lâkin daha sonradan güncellemeler ile düzeltildi. Şu an elimizde erken beta diyebileceğimiz bir sürüm var ve hata olması çok doğal. Zaten google bu yüzden test için kullanıcılara sunuyor ki hataları tespit edip giderebilsinler. Yâni stabil sürümün çıkmasına belkide birkaç ay var. Bu zaman içerisinde sistem oturacaktır. Daha önce custom ROM kullandı iseniz bu konulara aşina olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanozel82

Bu tür kararsızlıklar elbette olacaktır. Ben marshmallow ile bunun arasında günlük kullanımı olumsuz etkileyecek bir pil performansı tespit etmedim. Hafıza kartı konusuna gelince, o diğer sürümde de hata verebiliyordu. Lâkin daha sonradan güncellemeler ile düzeltildi. Şu an elimizde erken beta diyebileceğimiz bir sürüm var ve hata olması çok doğal. Zaten google bu yüzden test için kullanıcılara sunuyor ki hataları tespit edip giderebilsinler. Yâni stabil sürümün çıkmasına belkide birkaç ay var. Bu zaman içerisinde sistem oturacaktır. Daha önce custom ROM kullandı iseniz bu konulara aşina olabilirsiniz.

Böyle durumlara aşinayım ancak benim için günlük kullanıma gelmez örneğin whatsapp da sürekli resim alıp gönderiyorum bunu yapamadığım için sürekli whatsapp web e geçmek zorunda kalıyorum 1-2 ay sonra tekrar beta programına katılıcam ama şimdilik marshmallow dan memnunum en azından yaza kadar anca bi stabillik sağlanır gibime geliyor

• En uygun fiyat neresi su anda. Ticari kartla alım yapılacak. 750 TL hepsi burada, teknosadan vb de...

• N kullanip tekrar marsmalow dondum ancak tum veriyi kaybettim :-(

• Beyler telefon gg kullanılmaz halde eski sürüme geri dönüyorum....

• Aynı durumu sabah yaşadım ve forumdaki arkadaşları uyarmıştım.

• Android N iyi çok sıkıntı yok bende. Şarj iyi. Kullandığım uygulamalarda sorun yok. Sadece alttan mavi birşey gelip kayboluyor ara sıra. Memnunum N'den.

• Technomaniac Gm 4G T kullanıcısına yanıt
    Android M ilk geldiğinde bende de açılış animasyonunda takılmıştı. Demek ki sadece bana özel değilmiş. Hala oluyormuş

• Arkadaşlar bulduğumuz hataları veya tavsiyeleri Google ye nasıl İletebiliriz.
    O kadar deneme sürümü yükledik boşa gitmesin.

• Arkadaşlar android n den m ye geçen arkadaşlar
    m yi yüklerken benim telde takildi yükleme ekraninda
    Yukleme ekrani açıkken kapama tuşu ve ses açma tuşuna tekrar basılı tutun.
    telefon kapanıp açılacak general mobile yazısı gelene kadar basılı tutun.
    ondan sonra 2-3 dakka sonra kurulum ekranı geldi bana rahatça yükledim ben
    bu işlemle döndüm
    yükleme ekranına takilanlar korkmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omerr41 -- 13 Mart 2016; 9:34:55 >
  • Hocam ekran süreniz ne alemde?

• 
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.