Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
205
Favori
895.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekin89

Merhaba arkadaşlar benim gm 4g nin ekranında sararma var garantiye gönderiyimmi garanti nasıl

Benimki de sararnaya başladı, göndericem ama servis uzun sürecek diye gönderemiyorum. Fazla sert basmaya gelmiyor ekran, ne zaman sert kullanmaya başlasam biraz daha sarıyor.

• Akbank direkt uygulaması son guncellemeden sonra "maalesef durdu" hatası veriyor. Telefonu sifirlamadan yapılacak bir çözüm yolu bilen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stok romdan sıkılanlara gelsin
     GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

;)

• Hocam nasıl memnunmusunuz ? Tasarımı nasıl buluyorsunuz ? Biraz deneyimlerinizi paylaşırmısınız rica etsem ?

• Birçok uygulamada hata var. Zaten daha beta surecinde. Tavsiyem en azından v3 cikmadan kurmayin.

• yukarıda arkadaşın dediği gibi hatalar mevcut
    v2 v3 te düzelecektir
    ama böyle rom çalışmaların olması bizim açımızdan iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazanirnakramanaw

çok pil tüketiyormuş gravity screen on/of başka uygulama varmı pili sömürmeyen ?

yardım beyler

• bende aldım yedek tel olarak baya güzelmiş ön yargılı olmamak lazımmış çoğu burun kıvırıyor buna. yalnız soket girişi zorlamalı giriyor hani o ilk discoverylerde ki problem gibi bir şey olmasın sonra bilerek mi böyle yapıyorlar anlamadım. tek hatlı 6.01 içindeydi zaten küçük güncelleme aldı. kamera o kadar da kötü değil yalnız video çekimini beğenmedim anormallk var gibi düzeltilebilir durumdur umarım. bu arada bu ekran sararması şikayeti var bu sonradan çıkan bir durum mu kronik mi acaba sadece arama arada whatsap için kullanıcam ama önlem amaçlı ne yapılabilir?
  • Selam....
    Salı günü ben de teknosadan aldım telefonu... ama bazı sorunlarım var...

3 günde 8-10 kere restart attı...

Rehberdeki numaraların bazıları gidiyor, yedekten içe aktarmak zorunda kalıyorum...

1 kere telefon çalarken dondu açamadım...

Bugün de resim çekmedi kapatıp açınca düzeldi....

edit: forumdaki üyelerin tavsiyesiyle format attım.... bu sorunlar düzeldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacar08 -- 19 Ocak 2016; 17:19:58 >
  • Selamlar önceden 1gb lık bir kartım vardı cihazda çekilen fotolar hafıza kartına kaydediliyordu. Yeni hafıza kartı aldım 16 gb birde es dosya yöneticisini yükledim şimdi hem dahili depolama hem sd kartı görüyor fakat çekilen fotoları dahili hafızaya kaydediyor. Aradım bulamadım Fotoları hafıza kartına kaydetmenin yolu varmı
  • Ya bu rehberdeki numaralar gidip geliyor varmi bunu yaşayan nasil duzeltecez

• quote:

Orijinalden alıntı: mehce

Selamlar önceden 1gb lık bir kartım vardı cihazda çekilen fotolar hafıza kartına kaydediliyordu. Yeni hafıza kartı aldım 16 gb birde es dosya yöneticisini yükledim şimdi hem dahili depolama hem sd kartı görüyor fakat çekilen fotoları dahili hafızaya kaydediyor. Aradım bulamadım Fotoları hafıza kartına kaydetmenin yolu varmı

Lolipop'da bu sorun var mı bilemem ama Marşmelov'da böyle bir sıkıntı var. Halletmek için hafıza kartını taktığınızda gelen seçeneklerden dahili hafızaya ekleme seçeneği iş görüyor herhalde.

• 1 Seneye Kalmaz Sizide Unuturlar Android 7Yi Alamassınız . Android Alınmaz Boşa Almışsınız Paranıza Yazık . Stabilite Sıfır . Donanım Şahane Ama İşletim Sistemi Çöp . Bu Durumda Bi İşe Yaramaz Bu Telefon.

• Sen kimsin hayırdır ne biçim yorum bu 600 TL ye yazık olsa ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eşek Sokan Arı

1 Seneye Kalmaz Sizide Unuturlar Android 7Yi Alamassınız . Android Alınmaz Boşa Almışsınız Paranıza Yazık . Stabilite Sıfır . Donanım Şahane Ama İşletim Sistemi Çöp . Bu Durumda Bi İşe Yaramaz Bu Telefon.

Adam noktayı koydu beyler

Blok

• Tekin89 T kullanıcısına yanıt
    Sararmayla ilgili fotograf paylasabilir misin hocam şu siralar bu sorunu 5 6 kez gordum. Merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bcz_no

Bunlar tamamı değil, Örneğin mail exchange, yani farklı mail hesapları bir arada kullanma, otomatik yedekleme, googlenin veri toplama , kartlar, numara sorgulama, vesaire istege göre devre dışı bırakılabilecek şeyler olduğu gibi, ekran ışığını otomatik değil elle ayarlamak, pili tam bitirmemek gibi başka şeylerde vardı tam listede.

Hocam artik yeni bir konu acip bunlari paylas

Haziran ayinda yurtdisina gitmeyi dusunuyorum 1 ay falan tatil yapacagim o zamana kadar deneye deneye senin taktiklerle min 7 8 saat ekran suresi almam gerek. Sabırsızlikla bekliyorum konunu gordugun uzere sadece ben degil herkes istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Xyoline

@Dra Telefonu kapatıp bataryayı çıkarın, sonra takıp açın cihazı. Olmazsa formatlamayı deneyin. O da olmazsa TurkDevs'ten cihaza uygun istediğiniz Stock veya Custom Romu yükeyin. Eğer o da işe yaramazsa teknik servis yolu gözüktü Hocam.

@CooL_ROMEO Hocam WiFi konusunda; kablosuzu açın (ayarlardan), cihazı kapatıp açın, açılınca ayarlardan kablosuzu kapatın. Sonra cihazı bir kere daha yeniden başlatın. Ben böyle çözdüm sorunumu.

Hocam peki gelismis kablosuz ayarlarinda ,uykudayken kablosuzu açık tut sekmesinde hangi seçeneği seçmemiz gerek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

Ya bu rehberdeki numaralar gidip geliyor varmi bunu yaşayan nasil duzeltecez

Yokmu cevap

• 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.