Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (366. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
205
Favori
895.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: planet07

Dual(çift sim kartlı) modeli ile arasında donanım veya yazılım farkı var mı ? Tek farkı çift sim kartli oluşu mu ? Bu konuda Deneyimi olan var mı?
    Yani almışken cift simkartlı modeli alsak pişmanlık duyarmıyız,?

Ben almisken çift simli olsun dedim hic de pisman degilim. Aralarinda donanim ve yazilim olarak fark yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • icemalkan kullanıcısına yanıt
    Daha önceki güncellemeleri de hep bu yolla almıştım.
    Wifi kapalı 3g açık
    Google hizmetleri çerçevesini durdurmaya zorla, verileri sil, telefonu Kapatıp aç güncelleme kontrolü yap.

Bu kez 5ci denemem de güncellemeyi aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar stellio music playeri indirdim ses gayet güzel çıkıyor da yalnız internet üzerinden video izlerken gene kısık çıkıyor.bunu düzeltmek içinde bir program vb bir şey varmı.
  • Arkadaşlar son gelen LUZ59L kod adlı güncellemenin OTA dosyasını aşağıda ki adreste bulabilirsiniz. Dosyayı ben upload ettim, sideload ile kurdum sorunsuz update etti.

Kurmak için telefonu recovery moduna alıp sideload ile kurunuz. Ardından reboot ve açıldıktan sonra tamamdır.

Link:http://s6.dosya.tc/server2/yxs37c/update-LUZ59L.zip.html
  • Yeni güncelleme gelmiş.

Yarin yüklemeyi yaparim bakalim bu sefer neresi bozulacak

Bu güncelleme ile neler düzeldi neler degisti bilen arkadaslar paylasirsa cok guzel olur

• arkadaşlar hücresel veri bilgisi geçmişini silebiliyormuyuz?
    ben bulamadım da
    bu arada yenigüncellemçift simlileremi geldi?
  • Arkadaşlar merhaba;
    Anneme bu telefon dan aldım birde kapaklı kılıf almıştım. Fakat kılıfta mıknatıs varmış herhalde. Annem kılıfla kullanınca telefon kapanıyor dedi. Siz de öyle birşey oldu mu.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide yazın arkadaşlar sipariş verdim yarın elimde olucak inşallah
    birde bu telefon için yurtdışından kılıf getirtebilirmiyiz
  • zabazingo0 kullanıcısına yanıt
    Genellikle evet, bazıları çözüldü fakat yerine yenileri geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkay AKSOY

Arkadaşlar son gelen LUZ59L kod adlı güncellemenin OTA dosyasını aşağıda ki adreste bulabilirsiniz. Dosyayı ben upload ettim, sideload ile kurdum sorunsuz update etti.

Kurmak için telefonu recovery moduna alıp sideload ile kurunuz. Ardından reboot ve açıldıktan sonra tamamdır.

Link:http://s6.dosya.tc/server2/yxs37c/update-LUZ59L.zip.html

Hocam Google Drive, Dropbox falan varken Dosya TC nedir
  • Merhabalar
    "LUZ59L" kodlu güncelleme çift hatlıya da geldi mi ?
    Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametkaan06

Arkadaşlar merhaba;
    Anneme bu telefon dan aldım birde kapaklı kılıf almıştım. Fakat kılıfta mıknatıs varmış herhalde. Annem kılıfla kullanınca telefon kapanıyor dedi. Siz de öyle birşey oldu mu.?

Merhaba bende mıknatıslı kılıf kullanıyorum ama öyle bir sorun yaşamadım

• Arkadaşlar yaşadığımı video sorunun kaynağı yandex navigasyon muş - Dün gece yandex navigasyona gelen güncellemenin açıklamasında aşağıdakiler yazıyordu güncellemeyi yaptıktan sonra video denemesi yaptım ve sorun çıkmadı.

Bu arada az önce luz59l güncellemesi çıktığını okuyunca kontrol ettim güncellemeyi bulamadı sonra wifi kapadım - 3g açtım - Google hizmetleri çerçevesini durdurdum -verileri sil dedim - telefonu kapatıp açtım ve kontrol ettim direk güncellemeyi buldu :) yükledim tekrar başlatıyo bakalım neler olacak

Yandex Navi Yenilikler Açıklaması
    Navigasyon'un, cihazda mikrofonu kullanan diğer uygulamaların çalışmasını engellemesine neden olan bir hata düzeltildi. Ayrıca uygulamanın bekleme modunda enerji tüketimi azaltıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k790i -- 10 Eylül 2015; 12:07:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k790i

Arkadaşlar yaşadığımı video sorunun kaynağı yandex navigasyon muş - Dün gece yandex navigasyona gelen güncellemenin açıklamasında aşağıdakiler yazıyordu güncellemeyi yaptıktan sonra video denemesi yaptım ve sorun çıkmadı.

Bu arada az önce luz59l güncellemesi çıktığını okuyunca kontrol ettim güncellemeyi bulamadı sonra wifi kapadım - 3g açtım - Google hizmetleri çerçevesini durdurdum -verileri sil dedim - telefonu kapatıp açtım ve kontrol ettim direk güncellemeyi buldu :) yükledim tekrar başlatıyo bakalım neler olacak

Yandex Navi Yenilikler Açıklaması
    Navigasyon'un, cihazda mikrofonu kullanan diğer uygulamaların çalışmasını engellemesine neden olan bir hata düzeltildi. Ayrıca uygulamanın bekleme modunda enerji tüketimi azaltıldı.

bilgilendirme için teşekkürler bende sabah yapmıştım yandex navigasyon güncellemesini
    denedim şimdi video çekimi sıkıntısız düzelmiş.
    luz59l güncellemsi çift hatlılar içinmi tek hatlılar içinmi acaba?
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Benimki tek hatlı hatta bir arkadaşımda daha var o hiç birşey yapmadan az önce onada gelmiş :) onunki de tek hatlı.Çift hatlılar içinde sundularmı bilmiyorum.
  • darkest earth kullanıcısına yanıt
    Ortak çalıştığım ve 1 Gbit port hızı verebilen Türk kuruluşu olduğundan dolayı upload ettim, isterseniz diğer sitelere siz upload edebilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: k790i

Benimki tek hatlı hatta bir arkadaşımda daha var o hiç birşey yapmadan az önce onada gelmiş :) onunki de tek hatlı.Çift hatlılar içinde sundularmı bilmiyorum.

Teşekkurler hocan bilgilendirme için.
    Benimki çift hatlı gelen giden bi güncelleme yok şuan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende discovery 2 var dokunmatik sorunu ısınma sorunu tüm sorunları çıkardı ve 4g almaktan korkuyorum açıkcası bu telefonda herhangi bir sorun varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erengiray1

Arkadaşlar bende discovery 2 var dokunmatik sorunu ısınma sorunu tüm sorunları çıkardı ve 4g almaktan korkuyorum açıkcası bu telefonda herhangi bir sorun varmı ?

var ahizede ses gitme problemi ve zaman zaman yaşanan dokunmatik sorunları var.
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.