Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu cihazı alman nexus 4 den daha iyi olur.

Birde meizu m2 note olabilir.(Güncelleme önemliyse alma)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szm428 -- 9 Eylül 2015; 12:23:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ealtin

Daha önce forumdan bir arkadaşın paylaştığı çözüm önerisini bir deneyin. İşinize yarayabilir...

quote:

Sesin az-boğuk-kısık gittiğini söyleyen arkadaşlar şunları yaparsa çözüm olabilir. Ben yaptım, forumda bi çok kişiye de söyledim, sorun giderildi. Tavsiye ederim. En azından tecrübe edin.

##002# tuşladıktan sonra ARAMA tuşuna basıyoruz, ardından #330*0000# tuşlayıp ARAMA tuşuna basıyoruz. Sonra telefonu kapatıp açıyoruz.

Kodları denedim ama aynı. Ses karşıya ya gitmiyor yada cızırtılı gidiyor.

• @szm428
    Tüm android telefonlarımı rootlayarak kullandım. O yüzden güncelleme çokta önemli değil. Stock rom tatmin etmezse, rootlayarak kullanabilirim.
    Oyun oynayan biri değilim. En çok whatsapp ve mail kullanacağım.
    Benim için öncelik şarj ve stabilite.
    Servis konusundan dolayı GM'a daha yakın duruyorum ama daha fikrim netleşmedi. 2. el bir android cihaz almaktansa, 600-700 liraya 0 cihaz alıp 1-2 sene kullanmayı düşünüyorum.

680 liraya alabiliyorum 4g'yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 9 Eylül 2015; 12:37:54 >
  • Kazuistik kullanıcısına yanıt
    Kodlar çoğu kişide işe yaramadı.Aynı sorun bazen ben de yaşıyorum.

• fiyat/performans olarak bu telefon çok uygun. kardeşim ve bana 1 adet alacağız fakat taksit seçeneği mümkün değilmiş. 2 tane oluncada fiyat baya tuzlu oluyor. taksitle nasıl alabilirim? fikir verebilirseniz çok sevinirim.
  • Arkadaşlar sesin karşı tarafa gitmeme sorununu 2 gündür yaşıyorum fakat şöyle oluyor. İki sim de takiliykeb 2. Simden gelen çağrılarda oluyor diğer turlu tek simdeykeb hiçbir sıkıntı yasamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: ZaferBiryol

Kodlar çoğu kişide işe yaramadı.Aynı sorun bazen ben de yaşıyorum.

Özellikle son güncellemeyi aldıktan sonra yapmaya başladı. Aklıma yazılımsal sorun geliyor ama mantıken böyle bi sorun donanımsal olur. Şimdi kararsizim garantiye gondereyim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazuistik

Arkadaşlar 1 hafta falan oldu girusmelerde sesim karşıya gitmemeye başladı sizce yazılımsal mi donanımsal mi sorun? Garantiye gondereyim mi?

Arkadaşım aynı telefonu benim eşim kullanıyor geçenlerde sesin karşıya gitmeme sorununu bizde yaşadık. Ne yaptıysak olmadı. Sonunda cihazı fabrika ayarlarına döndürüp sıfırlayınca düzeldi. büyük ihtimal seninki de öyle düzelir
  • maxser M kullanıcısına yanıt
    Telefonun yedeğini alıp deniyeyim umarım düzelir garanti süreciyle uğraşmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: erikinthedh

arkadaşlar bende yaklaşık 1 aydır kullanıyorum telefondan oldukça memnunum ama birkaç problemi var canımı sıkan 1. olarak şarj yüzdesini bazen batarya full dolu veya neredeyse boş olsa bile yüzde elli gösteriyor bunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum o yüzden güncelleme bekliyorum ama 2. problemim led ışığı ile ilgili sadece şarjdayken çalışıyor mesaj geldiğinde çalışmıyor donanımlamı yazılımlamı alakalı bilmiyorum ama diğer telefonlarda çalışırken bende çalışmıyor aynı sorunu yaşayan varsa veya çözümünü bilen lütfen yardımcı olsun

arkadaşlar kimse yardımcı olamazmı problem ne gerçekten bilmek istiyorum
  • Bugün bi video çekicektim şöyle bir sorun yaşadım.

Kamera hatası!
    Kameraya bağlanılamıyor

Fotoğraf çekerken sorun olmuyor fakat video kısmında böyle bir sorun oluyor. Whatsappdan video göndermeye çalışmıştım ilk hata oluşmuştu sonra kamera uygulamasından denedim aynı sorun. Bu sorun ne zamandır var bilmiyorum 2 hafta önce fln bikaç video çekmiştim sorun olmamıştı. Bu zaman içinde gelen google güncellemelerden kaynaklı olabilir sizde de böyle bir hata var mı ?Buu arada telefonu kapatıp açtım sorun devam ediyor.

Edit : Sorun ve çözümü

Sorunun kaynağı yandex navigasyon muş - Dün gece yandex navigasyona gelen güncellemenin açıklamasında aşağıdakiler yazıyordu güncellemeyi yaptıktan sonra video denemesi yaptım ve sorun çıkmadı.

Yandex Navi Yenilikler Açıklaması
    Navigasyon'un, cihazda mikrofonu kullanan diğer uygulamaların çalışmasını engellemesine neden olan bir hata düzeltildi. Ayrıca uygulamanın bekleme modunda enerji tüketimi azaltıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k790i -- 10 Eylül 2015; 12:04:12 >

• Arkadaşlar telefon sorunları devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: k790i

Bugün bi video çekicektim şöyle bir sorun yaşadım.

Kamera hatası!
    Kameraya bağlanılamıyor

Fotoğraf çekerken sorun olmuyor fakat video kısmında böyle bir sorun oluyor. Whatsappdan video göndermeye çalışmıştım ilk hata oluşmuştu sonra kamera uygulamasından denedim aynı sorun. Bu sorun ne zamandır var bilmiyorum 2 hafta önce fln bikaç video çekmiştim sorun olmamıştı. Bu zaman içinde gelen google güncellemelerden kaynaklı olabilir sizde de böyle bir hata var mı ?Buu arada telefonu kapatıp açtım sorun devam ediyor.

Bende dün akşam farkettim.
    Hem stock kamerada hemde snap camera da aynı sıkıntı var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_109137614/tm.htm

Bu adresten stock rom tekrar yükler misiniz? tamamen yazılımsal bir sorun bu.
  • Arkadaslar merhabalar konuyu uzun zamandir takio edemiyorum oyle bi gox atip cikiyorum. Stock rom gelmedi mi hala ?

• geldi :)

http://forum.donanimhaber.com/m_109137614/tm.htm

bir üstteki mesajda linki vardı :)

hatta root kullandığı için güncellemeyenlerdendim, şu an son güncellemeler dahil kullanıyorum (yine rootladım tabii :))
  • Telefona bugün 36 mb güncelleme geldi LUZ59L ye yükseldi

• Telefondaki problemler cogaldiginda vs format atıyoruz ya en son güncellemeler kalıyor mu,yada format yerine Stock rom mu kurulabilir, rootsuz cihazlarda mesela ve Stock rom nasıl kurulur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k790i

Bugün bi video çekicektim şöyle bir sorun yaşadım.

Kamera hatası!
    Kameraya bağlanılamıyor

Aynı sorunu yaşıyordum. LUZ59L guncellemisini alınca düzelir düşündüm. Güncellemeyi almak için Google hizmetleri çerçevesini sıfırladım, connectivity service ı sıfırladım, güncelleme bulmadı ama alakasız şekilde kamera bağlantı sorunu duzeldi.
    Bir dene istersen

• Dual(çift sim kartlı) modeli ile arasında donanım veya yazılım farkı var mı ? Tek farkı çift sim kartli oluşu mu ? Bu konuda Deneyimi olan var mı?
    Yani almışken cift simkartlı modeli alsak pişmanlık duyarmıyız,?

• 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.