Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZaferBiryol

Ben de onu diyorum 2G mi kaldı ! Telefonum bana çağrılarda düzgün iletisim sunsaydı olumsuz elestirmezdim.

Firma çalışanı iseniz mudurunuze söyleyin.En azından bundan sonraki satacakları telefonlar için ahizesi ve mikrofon kalitesine belki önem verirler.

Ne firma çalışanından bahsediyorsun. Telefonda ben ses problemi falan yaşadığım yok. Çağrılarda da gayet düzgün bir şekilde konuşma yapabiliyorum. Bana özel mi üretti bu adamlar telefonu ? Ayrıca bu kadar can sıkıcı bir sorun ise iade edin telefonu kurtulun GM nin herhangi bir hatası olduğunu düşünmüyorum ben bu konuda güncellemeleri veren google daha geçen gelen 47 MB güncelleme ile bende arama geldiğinde dokunmatik çalışmıyordu. Güç tuşuna basıp öyle açıyordum anca ki bu güncelleme gelmeden önce böyle bir sorun yoktu, güncellemeden önce bu dokunmatik sorununu yaşayanlar ise bu güncelleme ile o sorunları giderilmiş ama bu seferde bende sorun başladı. Demem o ki bu sorunların alayı yazılımsal ve google nin daha çok çalışması lazım !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzulcag -- 7 Eylül 2015; 0:42:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• opr kullanıcısına yanıt
    klasore oluşturmak için benim kullandığım yöntem ; klasore koycagim uygulama kısa yolunu direk ana ekrana koyduktan sonra diğer uygulamayı tutup diğerinin üstüne bırakıyorum .otomatik klasorluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dive_e

klasore oluşturmak için benim kullandığım yöntem ; klasore koycagim uygulama kısa yolunu direk ana ekrana koyduktan sonra diğer uygulamayı tutup diğerinin üstüne bırakıyorum .otomatik klasorluyor

süper işime yaradı sağol kardeşim peki bir sorum daha var resimleri sd karta nasıl atıyorsunuz ve resim çekildikten sonra otomatik olarak sd karta kayıt olayı varmı
  • djcetin kullanıcısına yanıt
    ekran filmi ayri 2 tane ekranda ustunde özelliklerinin yazdığı jelatin var

• opr kullanıcısına yanıt
    bir kaç sayfa geride cevabı bulabilirsiniz .snapshot programını kur ayarlar menüsünde yeri var gerekli izni verdiğinde SD karta kopyalar

• quote:

Orijinalden alıntı: buzulcag

quote:

Ben de onu diyorum 2G mi kaldı ! Telefonum bana çağrılarda düzgün iletisim sunsaydı olumsuz elestirmezdim.

Firma çalışanı iseniz mudurunuze söyleyin.En azından bundan sonraki satacakları telefonlar için ahizesi ve mikrofon kalitesine belki önem verirler.

Ne firma çalışanından bahsediyorsun. Telefonda ben ses problemi falan yaşadığım yok. Çağrılarda da gayet düzgün bir şekilde konuşma yapabiliyorum. Bana özel mi üretti bu adamlar telefonu ? Ayrıca bu kadar can sıkıcı bir sorun ise iade edin telefonu kurtulun GM nin herhangi bir hatası olduğunu düşünmüyorum ben bu konuda güncellemeleri veren google daha geçen gelen 47 MB güncelleme ile bende arama geldiğinde dokunmatik çalışmıyordu. Güç tuşuna basıp öyle açıyordum anca ki bu güncelleme gelmeden önce böyle bir sorun yoktu, güncellemeden önce bu dokunmatik sorununu yaşayanlar ise bu güncelleme ile o sorunları giderilmiş ama bu seferde bende sorun başladı. Demem o ki bu sorunların alayı yazılımsal ve google nin daha çok çalışması lazım !

Hocam o sıkıntı için fabrika ayarlarına dönün bi güncellemeden sonra. Ben de düzeldi

• güç tasarrufunda değil hocam bütün ayarlarına baktım ama çözüm üretemedim... tuş kilidine geçipte 5dk falan geçerse iletileri teli açana kadar alamıyorum
  • djcetin kullanıcısına yanıt
    Ekran filmleri ayrıca var.telefon ekranında sadece jelatin var.

• Telefonun ekrani cizildi bende telaşlandim ekran koruyucusu yoktur diue. O yüzden sordum hocam teşekkür ederim

• Arkadaşlar bir sorum olacak, gelen/giden mesajları okurken yazıyı büyütüp küçültme özelliği, yani yazı tipi boyutu değil zoom özelliği bu modelde de varmı?
  • telefonun güç tuşu hassas biraz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazdan memnundum ama tamamen can sıkıntısından lenovo k3 note modeline geçtim.
    inşallah pişman olmam..
    4g den önce de huaweı g7 vardı. oda ayrı güzel bir cihaz..
  • quote:

Ekran filmleri ayrıca var.telefon ekranında sadece jelatin var.

Kirilmaz cam koruyucusu var mi kutunun icinde yani

• quote:

Orijinalden alıntı: dive_e

snapshot programını kurun. fotoğraf cekmek için bunu kullanın kurulum sırasında ayarlar menüsünde çekilen resimlerin nereye kaydedileceğini secebileceginiz bir yer var orda SD kartı secerek yolu gösterin.

zil sesi içinde indirdiginiz mp3 ü dahili hafızada bulunan ringtones ve notifications klasorune kopyalayin.sadece mesaj sesi için

biraz kurcalarsaniz eminim yapacaksınız .

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

snapshot u kaldırırsanız çektiğiniz resimleride silersiniz unutmayın.resimin büyüklüğü için kusura bakmayın

Sd kartdaki resimlerde mi silinir yani.

• wakara kullanıcısına yanıt
    bu uygulamanın SD kartta yarattığı klasör uygulama kaldırılınca silinir doğal olarakta içindeki resimler ve videolar da silinmiş olur . uygulamayı kaldırmadan klasör içindeki resim ve videoları ordan başka bir yere tasirsaniz birşey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: THe_PHoeNiX

Arkadaşlar bir sorum olacak, gelen/giden mesajları okurken yazıyı büyütüp küçültme özelliği, yani yazı tipi boyutu değil zoom özelliği bu modelde de varmı?

Kullanan arkadaşlardan bu özellik varmı yokmu söyleyip yardım edecek kimse yokmu? Varsa bir yakınıma alacağız küçük yazıları okumakta problem yaşıyor.
  • THe_PHoeNiX T kullanıcısına yanıt
    maalesef yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bu telefonu almayi dusunuyordum fakat konudaki "cagrilarda ses gitmiyor/gelmiyor , guç tusu algilamiyor" gibi sorunlar yuzunden almasam mi acaba diyorum. bu sorunlarda geri gonderip yaptirabiliyormuyuz yoksa duzelmiyormu bu sorunlar? aydinlatirsaniz sevinirim simdiden yardim edenlere tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. Air, elite gibi modellerde olup 4G'de olmaması kötü olmuş.
  • yaşadığım yerde lg g3 kullanıyorum şebeke çekmiyor. bunu alırsam şebeke sorunu yaşama ihtimalim var mı? bilgisi olan cevaplarsa sevinirim...
    *
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.