Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: empire_loups

Şuan cihazdaki tek problem bence şarjın fullken %90lara ani düşmesi. Onun harici bence hiç bir sorunu yok. Fiyatını fazlasıyla hakeden bir cihaz.

Bu gösterge doğrusal inmiyor,

Yani%100 den 90a 10 dk. içindi iniyorsa %60 dan 50 ye yarım saatte. Bunlar Lolipop zırvasının saçmalıkları.

10 gün önce Z1 aldım sıfır Kampanyadan, ilk Kitkatta kullandım herşey süper, sonra Lolipop güncellemesi geldi, Geldi tam geldi.

şardan çekince hiç bir sey yapmadan hemen gösterge düşmeye başlıyor, Şarj etme süresi 1 saat arttı, dokunmatik sapıttı.

bir süre kullandım sonra sattım cihazı bunu aldım. Herşey Google'da bitiyor. Aptal bir Grafik arabirim, saçma sapan işlemler vs.. Lolipop tam bir rezalet bana göre.

Bu arada Z1 hiç wifi açmadan 4 saate yakın gidiyordu ekran süresi son %15 batarya seviyesi kalana kadar, Bugün yeni aldığım One 4g %15 kala tam 3.30 saat verdi.

Açıkcası daha fazla beklerdim Hd ekran 2500'lük pil ile, Sony Full hd ekran 3000'lik pil ile daha iyi optimize edilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Batarya gün geçtikçe daha iyi olmaya başladı. Tam 1.5 gün rahatlıkla kullanıldı.
     GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

• usmcsas kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar telefonu bugun elime ulaştı 4 günlük bir süreçte ön panel tamamen değişmiş boyası çıkan yer düzelmiş.Telpadan gerçekten çok memnun kaldım.Tertemiz bir işçilik ile yapmışlar hem de 1 günde. Teli güncelledim ve fm radyo yükledim telde görüşme yaptım ses sorunu yok bende. Böyle bir hizmet beklemiyordum açıkçası.
  • Xperia m4 aqua aynı ekran kalitesi 2400 amper pil ile aktif kullanımda 1,5 gün normal kullanım da 2 gün.bizde 2500 amper ama bir gün hayal.Sony kalitesi işte...

• Arkadaşlar çift hatlısı 650 liraya geliyor. İyi mi fiyatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Arkadaşlar çift hatlısı 650 liraya geliyor. İyi mi fiyatı?

Hocam ben telefon ilk çıktığında dual modelini Vatan'dan 640 TL ye almıştım bilginize...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın alıyorum beyler beyaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzulcag

quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

quote:

Orijinalden alıntı: maxemag

Denedim ama hiçbir değişiklik olmadı.Güncellemeden sonra böyle oldu.Uyku sorununu hallettiler şimdide kablosuz sorunu çıktı.Kablosuz kapalı iken bile açık gösteriyor pil grafiğinde

Bende o problem yok hocam.
     GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

Geçen bende de vardı sorun ama şimdi kesik kesik gösteriyor.Telefonu aç kapa yapın hocam olur belki.

Denedim ve düzeldi sanmıştım.Kablosuz kapalı gösterdi bir süre ama 1 saat sonra baktığımda tekrar eskisi gibi olduğunu gördüm.Kablosuz kapalı bile olsa devamlı açık görünüyor maalesed

• Blade3444 B kullanıcısına yanıt
    Kardeş iyi diyorsun da Sony m4 aqua 1100 TL ve yorumları da okursan çok kötü kamerası varmış, millet bulanik çekmesinden şikayet ediyor.m4 aqua fiyatına nerdeyse iki tane discovery alınır.

• Beyler ben telefonu sıfır kutusunda başkasından almıştım , telefonun faturası yok ama kutudan garanti çıktı. GM asistan da cihaz orjinalliğini kontrol ettiğimde telpa güvencesinde dedi. Sizce garantiye yollasam kabul ederler mi yoksa illa fatura mı isterler ?
  • yoğun kullanımda aşırı ısınıyor,twitter,facebook,chrome internet,vb
    45 derece civarı
  • murat0001 M kullanıcısına yanıt
    Fatura ve garanti belgesi istemiyor yetkili servis.Zaten sistemde imei den görüyorlar cihazı

• donanımhaber kullanıcısı kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyata almışsınız. Fazla araştırmadım ama 720 gibi gidiyor fiyatlar
  • Arkadaşlar GM 4G ile ilgili sorusu olana yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilit ekranina ayri resim kayabiliyomuyuz bulamadim

bi de chrome da bi yazıyı seçtiğimde google da arama seçeneği çıkıyordu yanlışlıkla bi şeye bastim artık çıkmıyo onu nasıl açabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: calypso-gk

yoğun kullanımda aşırı ısınıyor,twitter,facebook,chrome internet,vb
    45 derece civarı

40-45 normal arka planda uygulamaları açık bırakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

kilit ekranina ayri resim kayabiliyomuyuz bulamadim

bi de chrome da bi yazıyı seçtiğimde google da arama seçeneği çıkıyordu yanlışlıkla bi şeye bastim artık çıkmıyo onu nasıl açabilirim

Kilit ekranına ayrı bir resim koymayı bilmiyorum da hocam chrome olayında ayarlara girip gizlilkteki dokun ve arayı açacaksınız.
     GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

• quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

Şuan tekrar denedim. 12 kişiye gönderdim. Hiç bir problem yok.

Ayarlarınızı kontrol ettiniz mi hocam?

Messenger/ Sağ Üstteki ... (üç nokta) / Ayarlar / (mesaj gönderimini seçtiğiniz hat) / MMS başlığı altındaki Grup Mesajları/ Tüm Alıcılara Tek tek sms ileitisi gönder.Size sadece yanıt gönderilir.

Başka da ayarı var mı bilmiyorum ama bende bu şekilde toplu smste sıkıntı olmadı.

Bazi cihazlarda -bende de- bu ayar menüsü yok. Nasıl çözüleceğine dair bir fikrim de yok :) Toplu SMS atmak istersem Hangouts kullanıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzulcag

quote:

Orijinalden alıntı: calypso-gk

yoğun kullanımda aşırı ısınıyor,twitter,facebook,chrome internet,vb
    45 derece civarı

40-45 normal arka planda uygulamaları açık bırakmayın.

Arkaplanda sık kullandığınız uygulamaları açık bırakın. Sistemi hafifletirsiniz.
    Hocam cihazın ram yönetimi çok çok iyi seviyede. Dünden açtığım uygulama bugün bile hala bellekteyse başarıdır bu.
    Siz uygulamaları sık sık kapattıkça, onlar her açışınızda tekrar tekrar cpu'ya yükleniyor.
    Bırakın ramde kalsınlar, ısındırmazlar sistemi, ya da sistem kaynaklarını sömürmezler.

Siz cidden her uygulama açılacak diye 2-3 saniye bekliyor musunuz? Bir de temizlemeyin bakalım öyle deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 24 Temmuz 2015; 9:39:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blade3444

Xperia m4 aqua aynı ekran kalitesi 2400 amper pil ile aktif kullanımda 1,5 gün normal kullanım da 2 gün.bizde 2500 amper ama bir gün hayal.Sony kalitesi işte...

1 gün hayal mi? Dün sabah sarjdan çıkardım gün içinde turkcell muzik, youtube 2 saate yakın kullandım. Gece yatarken %49 daydı. İşyerinde biter diye mecburen sarja taktım. Bence sen telefonu kullanmayı bilmiyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.