Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
24.106
Cevap
239
Favori
830.033
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)
Giriş
    1751 Mesaj
    Beni bi aydınlatın yarın alacam , kamerası oyun performansı şarjı falan nasıl ?

Orijinalden alıntı: DoDoking

beyler yarın almayı düşünüyorum discovery 2 le bunun arasında kaldım bunu önerdiler cihaz nasıldır ?

Bu varken o alınmaz. 2 gündür kullanıyorum fiyatına göre mükemmel telefon diyebilirim.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

toplu mesaji mms olarak goruyor birde bu turkcell uygulamalarini nasil silerim

Aynen arkadaslar bendedevar o sorun cozemedim. Birde telefonu alali bir hafta oldu iki defa "android yükleniyor .../123 uygulama optimize ediliyor" dedi ve telefon ondan sonra acildibuneyi ifade etti acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: forumkeeper02

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DUSTER04

alt bara dokundugumuzda titriyor bunu nasıl kapatırız?

Ayarlar, ses ve bildirim, diğer desler, dokunma titreşimi

İngilizce kullanıyorum türkçesi değişebilir.

Hocam ne yaptiysam google klavyedeki swype ozelligini aktif edemedim.aktif gorunse bile çalışmiyor, siz kullanabiliyor musunz?

Google Klavye kullanmıyorum

Hangi klavyeyi kullaniyorsunuz tavsiye edersiniz herhalde ve swype özelligi var mı?
    Gece gece bunaltiyorsam kusura bakmayin insan en iyisini bulana kadar soruyor soruştururuyir işte :)

• Yarbay
    5357 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ne yaptiysam google klavyedeki swype ozelligini aktif edemedim.aktif gorunse bile çalışmiyor, siz kullanabiliyor musunz?

Hangi klavyeyi kullaniyorsunuz tavsiye edersiniz herhalde ve swype özelligi var mı?
    Gece gece bunaltiyorsam kusura bakmayin insan en iyisini bulana kadar soruyor soruştururuyir işte :)

Xperia Z3 klavyesini kullanıyorum. Swype olması lazım. Kullanmadığım bir özellik. Hızlı yazı yazarken garip şeyler yapıyor.
    Intel® Core™ i5-6402P •• Sapphire RX580 GDDR5 8GB •• MSI H110M Gaming •• Kingston Hyperx Fury 8GB 2133MHz •• Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze PSU•• Samsung 850 EVO 500 GB SSD •• ViewSonic 24" 1MS 144HZ FreeSync Curved PogChamp

• Teğmen
    156 Mesaj

Hocam burda birçok apk paylaşılıyor bildiğiniz samsung yada lg web browser apk sı varmı acaba? Teşekkürler...

|
    |
    darkest earth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sağolun hocam
    |
    |
    buzulcag kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Denedim ama hiçbir değişiklik olmadı.Güncellemeden sonra böyle oldu.Uyku sorununu hallettiler şimdide kablosuz sorunu çıktı.Kablosuz kapalı iken bile açık gösteriyor pil grafiğinde

|
    |
    Legolasx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

Arkadaşlar şuan Google Play'e giremiyorum. Hem Wi-fi hem 3G ile denedim ama giriş yapamadım. Nedendir? Ben gibi giremeyen var mı?

Bende giremiyorum yaklaşık 1 saattir.

Bende de sorun yok.

GM 4G derim,kamerası yeterli, oyun performansı iyi şarjıda 6.30 saat gidiyor 3G Wifi
    |
    |
    DoDoking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Legolasx

quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Ses sorunu bende yok çok şükür, 2 aydır kimseden şikayet almadım, şarjın aniden düşme olayıda çok ilginç 1-2 defa 5 dakika içinde %93 e düşüyor, sonraki şarjda 1 saatte düşüyor, sonra yine aynı, tutarsız davranıyor, güncellemeden sonra da anlamadıgım şekilde şarj olma süresi uzadı, 2.10 saatte şarj olan telefon şimdi 3 saati buluyor.

Benimde aynı güncelleme sonrası geç şarj olmaya başladı.

Sıkıntılar genelde aynı.Bende de var bunlar

|
    |

Merhaba, Google Play Store ''Bağlantı yok'' Hatası alan arkadaşlar şu yolları deneyerek bu sorununuzu çözebilirsiniz:

Öncelikle internet bağlantınızın olduğundan emin olun.

1. yol: Ayarlar>Uygulamalar>İndirilenler>Google Play Store>Ön Belleği Temizle>Verileri Temizle>
    Ayarlar>Uygulamalar>İndirilenler>Google Play Store>Güncellemeleri Kaldır

Cihazı yeniden başlatın

2. yol: Cihazınızın Saat tarih ayarlarını Kontrol edip yalnış ise düzeltin.

Benim ki düzeldi.

|
    |

Orijinalden alıntı: cagdas70

quote:

Orijinalden alıntı: k790i

hocam ne diyorsunuz şok içerisindeyim şu an peki internet kullanımı fln yada bu 4 gün içerisinde telefonda neler yapıyosunuz hangi uygulamalar kaç saat konuşma bilgilendirirmisiniz ?

30 dk kadar facebook, 30 dk kadar facebook sayfa yöneticisi, diğer işlemler içinde ortalama 30 dk ekran açık kalıyor. Ara ara gelen google play güncellemeleri, 15 dk telefon görüşmesi. Ayrıca wifi, gps, bleutooth ve 4g sürekli açık kalıyor. Tabi hangouts, whatsapp, line, facebook messenger, facebook, facebook sayfa yöneticisi ve antivirüs vs. programları sürekli çalışıyor. Bu şekilde şarjı en az 4 gün gidiyor.

NOT : Youtube uygulaması devredışı iken bu şekilde. Youtube aktifken ancak 1 gün gidiyor.

4 gün nerdeee.2 gün görsem iyi.Youtube olayı gercekten etkiliyormu bukadar.

• Yarbay
    5357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Blade3444

Hocam burda birçok apk paylaşılıyor bildiğiniz samsung yada lg web browser apk sı varmı acaba? Teşekkürler...

Bilmiyorum ki hocam xda'da arayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel® Core™ i5-6402P •• Sapphire RX580 GDDR5 8GB •• MSI H110M Gaming •• Kingston Hyperx Fury 8GB 2133MHz •• Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze PSU•• Samsung 850 EVO 500 GB SSD •• ViewSonic 24" 1MS 144HZ FreeSync Curved PogChamp
  • Yarbay
    5357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maxemag

quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

quote:

Orijinalden alıntı: k790i

hocam ne diyorsunuz şok içerisindeyim şu an peki internet kullanımı fln yada bu 4 gün içerisinde telefonda neler yapıyosunuz hangi uygulamalar kaç saat konuşma bilgilendirirmisiniz ?

30 dk kadar facebook, 30 dk kadar facebook sayfa yöneticisi, diğer işlemler içinde ortalama 30 dk ekran açık kalıyor. Ara ara gelen google play güncellemeleri, 15 dk telefon görüşmesi. Ayrıca wifi, gps, bleutooth ve 4g sürekli açık kalıyor. Tabi hangouts, whatsapp, line, facebook messenger, facebook, facebook sayfa yöneticisi ve antivirüs vs. programları sürekli çalışıyor. Bu şekilde şarjı en az 4 gün gidiyor.

NOT : Youtube uygulaması devredışı iken bu şekilde. Youtube aktifken ancak 1 gün gidiyor.

4 gün nerdeee.2 gün görsem iyi.Youtube olayı gercekten etkiliyormu bukadar.

Allah aşkına adam youtube'a takmış resmen. Napabilir de youtube pili tüketebilir bu kadar allah aşkına? Saçmalamayın.

Bi saat kadar video izledim sadece. Yüzde 4 falan kullanmış youtube.

|
    |

• Binbaşı
    1751 Mesaj
    Vatanda falan var mıdır bu telefon ?

Denedim ama hiçbir değişiklik olmadı.Güncellemeden sonra böyle oldu.Uyku sorununu hallettiler şimdide kablosuz sorunu çıktı.Kablosuz kapalı iken bile açık gösteriyor pil grafiğinde

Bende o problem yok hocam.

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Xperia Z3 klavyesini kullanıyorum. Swype olması lazım. Kullanmadığım bir özellik. Hızlı yazı yazarken garip şeyler yapıyor.

Root gerekli mi z3 klavye için başka model telefonda hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    651 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

quote:

Bende o problem yok hocam.

Geçen bende de vardı sorun ama şimdi kesik kesik gösteriyor.Telefonu aç kapa yapın hocam olur belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzulcag -- 23 Temmuz 2015; 3:04:06 >

• Yarbay
    7449 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erhanza

Ses sorunu bendede yok arkadaşlar sadece arama yaptığım zaman bazı çağrılarda dııt sesi azalıyor, root attık güncelleme alamadık, heralde ilk seriden alıpta sorunsuz kullanan benim nazar değmesin :)

bendede hiçbir sorun yok şükür
    |
    |
    İ7 2700K+win7 64bit ultimate* MSI P67A-GD65(B3) * SUNBEAM CORE CONTACT FREEZER* COOLERMASTER RC-690 * CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 * ZOTAC 1070Tİ MİNİ EDİTİON *SANDİSK EXTREME 120GB SSD RAİD 0* SEAGATE 8TB HDD *SAMSUNG 850EVO 250GB * SAMSUNG DVD RW * ViewSonic XG2401 24" 144hz *SKYSTAR2 DVB-S*KAWAİ 5+1* Aerocool Strike X 800W 80+ Plus Silver PSU
  • Yüzbaşı
    651 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

Vatanda falan var mıdır bu telefon ?

Çift hatlı siyah modeli olacaktı.

|
    |
son dakika
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.