Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence görüşme yaparken karşıya ses gitmemesi sorunu telefonun mikrofonundan değil de hat çekiminden. arada sırada çeken yerde de çekmiyor görünüyor ya da konuşma kesiliyor. bununla alakalı olabilir. tabiki sadece bir görüş benimki
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

quote:

Orijinalden alıntı: k790i

quote:

Orijinalden alıntı: nuhoglu55

Ben hergün rahat rahat 6.30 saat ekran süresi alabiliyorum. Skorum 7 saat 20 dakika

hocam bu süreleri alırken bekleme süresi kaç saat ? şarjdan çıkardıktan sonra 1 gün 3 saat civarı bekleme süresi alıyorum ekran süresi 2 30 saat alıyorum.(wifi veya 3g açık)

Youtube uygulamasını devredışı bırakınca süre çok artıyor. bir dene istersen.

denerim hocam da normal değil mi değerler ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nuhoglu55

Ben hergün rahat rahat 6.30 saat ekran süresi alabiliyorum. Skorum 7 saat 20 dakika

hocam bu süreleri alırken bekleme süresi kaç saat ? şarjdan çıkardıktan sonra 1 gün 3 saat civarı bekleme süresi alıyorum ekran süresi 2 30 saat alıyorum.(wifi veya 3g açık)

Youtube uygulamasını devredışı bırakınca süre çok artıyor. bir dene istersen.

denerim hocam da normal değil mi değerler ?

Youtube kapatınca, şarjdan çıkarttığımda 8 gün civarı bekleme süresi alıyorum. Telefonla oyun oynamıyorum. Ama o kadar kullanmama rağmen şarjı 4 gün kadar gidiyor. Şarjı çok harcayan diğer uygulamaları da devre dışı bırakırsan daha da çok gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: F1_

Tamam sonuçları bildirirseniz sorun yaşayanlar için faydali olur :)

Bariz bir değişim yok ama daha net ve gür geliyor ses. Bu şekilde kullanmaya devam edeceğim. Bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzulcag

quote:

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

Arkadaşlar bu pil yüzdesini gösteren bir program vardı programı silince gene yüzdeyi gösteriyordu neydi o program bilen hatirlayan var mı?

Battery Percent Enabler.

Tablete uyumlu değilmiş hocam tablet uyumlu böyle bir program var mı acaba bildiğiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: buzulcag

quote:

Arkadaşlar bu pil yüzdesini gösteren bir program vardı programı silince gene yüzdeyi gösteriyordu neydi o program bilen hatirlayan var mı?

Battery Percent Enabler.

Tablete uyumlu değilmiş hocam tablet uyumlu böyle bir program var mı acaba bildiğiniz?

Yok hocam bilmiyorum malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avast34

quote:

Orijinalden alıntı: F1_

Tamam sonuçları bildirirseniz sorun yaşayanlar için faydali olur :)

Bariz bir değişim yok ama daha net ve gür geliyor ses. Bu şekilde kullanmaya devam edeceğim. Bilgi için teşekkürler.

ok sanirim birde cok yuksek diye secenek vardi hala sikinti yasiyorsaniz onuda deneyebilirsiniz.
  • ereker kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellemeden sonra GPS bende can sıkmaya başladı. Canı ne zaman isterse o zaman bağlanıyor.ben 15 dk. Tel'in keyfini beklemek durumunda kalmaya başladım. Acil güncelleme lazım.Samsung mini2 telim var max.30sn'de uyduya baglaniyor.GM4G sakat.GPS harici ne varsa bekleme suresi, ekran suresi, Wi-Fi performans, radyo, Akıcılık, hepsi tamam. Yıllar önce huawei ideos x5 vardı. Rootlayip GPS dosyasına girip. GPS serverlerinin ismini değiştirildiğinde şıp diye baglaniyordu ama daha ortada orijinal ROM bile yokken. Rootlamayida düşünmüyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecelfeli -- 21 Temmuz 2015; 19:34:17 >
  • İnternet paketi hizli biten var mi 17 sinda paket yaptim 500 mb gitti. Kullandigim uygulamalar face twitter ara sira whatsapp google chrome bir turlu cozemedim bu isi yardimci olursaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: rig

İnternet paketi hizli biten var mi 17 sinda paket yaptim 500 mb gitti. Kullandigim uygulamalar face twitter ara sira whatsapp google chrome bir turlu cozemedim bu isi yardimci olursaniz sevinirim

Ne ne kadar kullanmış görebilirsiniz Veri Kullanımı bölümünden.
  • Beyler bende pilde sıkıntı var . Bugun sabah 5 de telefonu şarjdan çektim yattım . öğlen 12 de kalktığımda %98 şarjdan %36 kalmıştı. Wi fi . konum , her türlü uygulamalarda kapalıydı . Telefon 4 günlük ilk defa böyle oldu. Ne yapmak lazım bilen var mı ?
  • arkadaşlar hepinizin telefonunda ses sorunu var sadece farkında değilsiniz :) misal bende önceden farkında değildim ama sonradan mikrofonda hassaslık problemi olduğunu anladım telefonu ağzınızdan 6-7 santim uzaklaştırarak konuşun bakalım ses gidiyo mu gitmiyor mu görürsünüz. birde ses kaydedicisi ile ses kaydedip deneyin bakalım mikrofon nasıl. yani sonuç olarak mikrofon hassaslığı konusuna biraz eğilmeliyiz :) misal bu telefona androidin başka bir işletim sistemini kurup sesi denemiş arkadaşlar var mı bu olay bana yazılımsal olarak geliyor çünkü formattan sonra oldu özellikle.
  • telefonu bugün aldım.
    tema değişmiyor. 2.hatta özel melodi atanmıyor. ekran kalitesi pek hoşuma gitmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveisgod

arkadaşlar hepinizin telefonunda ses sorunu var sadece farkında değilsiniz :) misal bende önceden farkında değildim ama sonradan mikrofonda hassaslık problemi olduğunu anladım telefonu ağzınızdan 6-7 santim uzaklaştırarak konuşun bakalım ses gidiyo mu gitmiyor mu görürsünüz. birde ses kaydedicisi ile ses kaydedip deneyin bakalım mikrofon nasıl. yani sonuç olarak mikrofon hassaslığı konusuna biraz eğilmeliyiz :) misal bu telefona androidin başka bir işletim sistemini kurup sesi denemiş arkadaşlar var mı bu olay bana yazılımsal olarak geliyor çünkü formattan sonra oldu özellikle.

Mikrofondan uzaklaştıkça sesin gitme problemi bana çevre seslerinin karşıya duyulmaması için yapılmış gibi geliyor. Yarın 4. cihazım gelecek. Onda da deneyeceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveisgod

arkadaşlar hepinizin telefonunda ses sorunu var sadece farkında değilsiniz :) misal bende önceden farkında değildim ama sonradan mikrofonda hassaslık problemi olduğunu anladım telefonu ağzınızdan 6-7 santim uzaklaştırarak konuşun bakalım ses gidiyo mu gitmiyor mu görürsünüz. birde ses kaydedicisi ile ses kaydedip deneyin bakalım mikrofon nasıl. yani sonuç olarak mikrofon hassaslığı konusuna biraz eğilmeliyiz :) misal bu telefona androidin başka bir işletim sistemini kurup sesi denemiş arkadaşlar var mı bu olay bana yazılımsal olarak geliyor çünkü formattan sonra oldu özellikle.

Hocam whatsapp ta falan ses kayedederken mikrafon gayet düzgün çalışıyor ama aramalarda mikrafona yakın konuşmak gerekiyor yakın konuştugunuz zaman bir sorun yok az önce denedim haklısınız, bunu daha öncede söylemiştik zaten.

• bende yarın aranıza katılıyorum ama beyaz mı yoksa siyah mı alsam karar veremedim

aklımda beyaz var aslında ama bakalım

yani benide yazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki26

quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

quote:

Orijinalden alıntı: zeki26

Zil sesini mp3 yapamadim

Zil sesi yapmak istediğiniz mp3 parçasını Ringtones klasörüne kopyalamanız yeterli

Bu işlemi PC ye bağlamadan yapamam sanırım

Telefondan yapabilirsiniz ES Dosya Yöneticisini kurun, istediğiniz mp3 parçasını ES Dosya Yöneticisi ile Ringtones klasörüne kopyalayın. Mp3 dosyasını ister bilgisayarınızdan, ister internet üzerinden alın farketmez

• Toplu sms işini nasıl çözdünüz

• murat0001 M kullanıcısına yanıt
    Hocam pilin kendini bulup tam randıman girmesi bende 1ayı buldu. İlk zamanlar dengesizlikler bendede oluyordu. Şimdi şarjda en ufak bit sıkıntı yok. Çok şükür.

• Yav arkadaşlar benim tel brick olduydu fastboot recovery falan giriyo bunun için imei yi patlatmayacak şekilde sistem imajı ayarlayabilcek var mı? En azından stock rom a geçici çözüm olur help

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.