Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buradan bilinçli biri olarak görünüyorsunuz hocam. hiç pardus kullandınız mı?
  • Yok hocam Mint kullandım bir yarım sene kadar sadece.
  • Merhabalar, LUZ59F güncellemesi de sonra kingroot işe yaramıyor sanırım. Çalışan bir yöntem var mı acaba root için? Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha rom yokken root önermiyorum biz yaptık o hatayı hocam siz yapmayın :)
  • yeni hatayla karşı karşıyayım pil %100 yarım saat tir hiçi düşmüyor keşke hep böyle kalsa :)
  • Ben de ariyorum bulamadim. Varsa iyi olur 3-5 ay rootlu kullanip servise yollarim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • usmcsas kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bekleyelim bakalım fakat reklamlar ve xposed kuramamak can sıkıyor doğrusu...

• Hocam o kullanışsız geldi ya. Bu arada tek sorunum şu an için telefonun sağ tarafında film yapıştırırken oluşan ve eritemediğim boylu boyunca uzanan hava kabarcığı. Gittigidiyordan üçlüsünü 15 liraya satıyor biri kargo dahil, mecbur alacağız. Acemilik işte. Acep 10 daha verip damperli cam mı alsam.
  • darkest earth kullanıcısına yanıt
    Ağzına sağlık hocam. Libre Office'i ben de kullanıyorum. Ondan önce Open Office kullanıyordum. Antivirüs olarak yıllardır AVG'nin bedava sürümünü kullanıyorum gayet başarılı. Sizinde dediğiniz gibi aslında bu uygulamaların ve programların arkasında ne kadar emek olduğunu düşününce insan kötü hissediyor.
    İsteyen istediğini yapmakta serbest sonuçta ama sizin de dediğiniz gibi profesyonel programların yaptiığını tam olarak yapmasada benzer bedava uygulamalar mevcut.
    Bu arada omega t'ye bir ara bakmıştım ama pek uğramamıştım. Kolay mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani fena değil. İdare ediyor. Bir süre delirtiyor insanı, alışması zaman alıyor.
  • hocam salonu ısıtmaya yetiyor mu acer aspire 5920g?
  • Teşekkürler cevap için, ancak dediğim gibi tuş ses ve titremesini kapattığım halde işcep,whatsapp gibi uygulamalarda tuşlara basınca titreme oluyor haalaa (pile etki eder yoksa dert değil)

bide fener i aç kapa yaparken arkadaki ledlerden bi ses geliyor tık tık diye bu herkeste var mı :D (nokia 5800 dan sonra buna geçtim, yani yeni telefonlarda böyle bi ses normal mi bilmiyorum)

ses srununu da telefonu daha yakın tutup, elimide sesi daha çok microfona iletecek şekilde destek olarak koyarsam ses iyi gidiyor (yine arada cızırtı oluyormuş, daha yeni bi kaç kez denedim bakalım ilerde ne olur sonuç)...

video player olarak MX Player yüklüyorum... kamera uygulaması biraz kullanışsız gibi geldi fazla ayar mı yok ayarlar çok mu saklanmış bilemedim :D tavsiye edilen kamera uygulamalaır var mı? (ücretsiz)
  • S.a arkadaşlar sorunum facebook kisilistemi senkronize edemiyorum ve rehberde goremiyorum. Defalarca fabrika ayarları ve facebok ve masagner programıni silip yukledim olmadı.acil yardımcı olursanız sevinirim.2 ay önce turkceelden aldım hala sorunu Çözemedin,tango,gmail,google ve google+ deki simkarttaki kişi listelerin görünüyor sadece facebok olmuyor

• xpugur klavye kullanırken titriyor onumu diyorsun
  • Arkadaşlar GM asistantan baktigim zaman cihaz telpa güvencesi altında değildir diyor.bu neden olabilir?

• bazen öyle diyor programın hataları çok
  • Cihaz 2 gün sonra elime geçecek inşallah. Kaç saat şarjda kullanmak gerekir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Kusura bakmayın bir şey daha soracağım. Reklamsız temiz bir fener uygulaması var mı bildiğiniz?

Telefonda fener var zaten hocam.

• Bir zahmet yazıma yardımcı olun arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: egitimtube

xpugur klavye kullanırken titriyor onumu diyorsun

evet tuşlara basıldığındaki geri bildirim ... telefonda kapattım ayarlarda, ancak bazı programlarda haalaa o titreme oluyor (en basiti whats app)
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.