Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bahsedilen güncellemeyi alan arkadaşlar, sürüm derleme vb. Bilgilerin yer aldığı ekran SS'ini atabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FameFabre` -- 12 Temmuz 2015; 11:20:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

quote:

Orijinalden alıntı: xbizx

Arkadaşlar bu telefona kendi widget'leri hariç hava durumu için widget yüklenmiyor mu? Ne kadar hava durumu programı varsa yükledim ancak widget ler kısmına bir türlü gelmedi bilgisi olan varmı.

Ana menüdeyken herhangi bir noktaya basılı tut widgetler kısmına tıkla ordan kendin widget üzerine gelip sürükle bırak.

Hocam yüklediğim programların widget leri o listeye eklenmiyor. Sizde böyle bir sıkıntı yok mu? Mesela demin baktım facebook yüklü olduğu halde onunda widgeti gelmemiş.
  • Selam Dostlar..Bir Bayan Arkadaşım da Gm 4G Var 3 gün önce güncelleme gelmiş güncelleyi indirip kurmuş sonrasında factory reset wipe cache tümünü yapmış.
    O günden beri telefonu her açtığında Maalesef sistem arayüz durduruldu hatası alıyor buna bağlı olarak menü kısayolları falan ekranda çıkmıyor.Sadece yukarıdaki perdeyi aşağı indirip ayarlara girebiliyor.Ben oradan da fabrika ayarlarına sıfırladım cihazı ama hata devam ediyor.Acaba nasıl düzeltebiliriz.
    Ayarlar uygulamalar kısmından sistem arayüzü tam olarak hangigisi oluyor acaba ? Oraya girip veriyi önbelleği temizle yaptıracam cihaz yanımda değil telefonla arayıp yönlendiriyorum, arkadaş bayan olduğundan çokta anlamıyor.Size zahmet biriniz ayarlar kısmından sistem arayüzü tam olarak nerede bakabilirmi yada nasıl düzeltebiliriz acaba ??Yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar önceden de sormuştum tekrar soruyorum. Bu durumun yazılım hatası olduğunu düşünüyorum, çünkü bazen yapıyor bazen yapmıyor.

Çağrı geldiğinde cevaplamak için sağa sürüklemek istediğimde telefon tepki vermiyor. Ancak tuş kilidini kapatıp açtığımda sağa sürükleyebiliyorum. Bu sorunu yaşayan var mı? Nedir bu?

• blackwhuT B kullanıcısına yanıt
    vay arkadaş, ben 28 mayısta aldım daha güncelleme müncellleme yook....
  • deividman D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, nexus 4 kullanıyorum, aynı sorun android 4.3 den beri var, su anda stock 5.1.1 kullanıyorum. Çok sık olan birşey değil.

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Servise yollamali. Kendin yapabilecegi herseyi yapmisin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Selam Dostlar..Bir Bayan Arkadaşım da Gm 4G Var 3 gün önce güncelleme gelmiş güncelleyi indirip kurmuş sonrasında factory reset wipe cache tümünü yapmış.
    O günden beri telefonu her açtığında Maalesef sistem arayüz durduruldu hatası alıyor buna bağlı olarak menü kısayolları falan ekranda çıkmıyor.Sadece yukarıdaki perdeyi aşağı indirip ayarlara girebiliyor.Ben oradan da fabrika ayarlarına sıfırladım cihazı ama hata devam ediyor.Acaba nasıl düzeltebiliriz.
    Ayarlar uygulamalar kısmından sistem arayüzü tam olarak hangigisi oluyor acaba ? Oraya girip veriyi önbelleği temizle yaptıracam cihaz yanımda değil telefonla arayıp yönlendiriyorum, arkadaş bayan olduğundan çokta anlamıyor.Size zahmet biriniz ayarlar kısmından sistem arayüzü tam olarak nerede bakabilirmi yada nasıl düzeltebiliriz acaba ??Yardımcı olursanız sevinirim

O hata düzelmiyor malesef. Ayarlar uygulamalar google playe gir oradan hola launcher indir kur benim telefondada aynı sorun vardı böyle hallettimm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 63253275328_elt -- 12 Temmuz 2015; 12:26:59 >

• Radyo yok, ne yapabiliriz?

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    hocam ikinci linkteki yöntemle yapmayı denedim hem tool box la hemde es dosya yöneticisiyle yapılan yönlendirmede en son işleme kadar geliniyor ama en son ro.sf.lcd_density seçmek gerekiyor ama o seçenek bizim telefonlarda yok

• Bana ait degil ama TELPA General Mobile desteginin vasat olsuna kanit :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: FameFabre`

bahsedilen güncellemeyi alan arkadaşlar, sürüm derleme vb. Bilgilerin yer aldığı ekran SS'ini atabilir mi ?

Buyur:)

Bende de ses karşıya az gidiyor kendim düzeltemezmiyim?
  • hukukadami H kullanıcısına yanıt
    Radyo var donanimsal olarak Google guncelleme dosyasinin icine Radyo apk sini bile kurdu ama Turkiye ye has ayarlardan oturu yazilimsal olarak GIZLENMISTIR :/

Root la cozum uretilebilir ama rootlamadan Radyo aktiflenmesi gerekirdi :/
    Şimdi başka türlü radyo dinleyemez miyiz? Play storde uygulama yok mu buna iliskin?

• Öncelikle yatınız için teşekkür ederim.
    Ayarlar uygulamalar Google play'e girince uygulamayı açabiliyormuyuz o şekilde ? Ayrıca indirdikten sonra ayarlara girip başlatıcı uygulamasını bununla değiştirmemiz gerekiyor sanırım.Tam olarak hangi adımları izlememiz lazım acaba ??
  • Güncelleme neden tek tek gönderiliyor acaba?
    Telefonumu 9 temmuzda aldım sürekli kontrol ediyorum ama hala bana sıra gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bulunduğu şehirde servis yok.Ayrıca telefonu yeni almıştı bayram günüde resim falan çekecekti.Bakalım olmazsa son çare servis olacak oof of
  • Bende azonce baktim ES dosya yonetici ile arama yaptim 3 tane cikti hepsinde de LCD density ayar degeri yok :D

Zaten belirttigim gibi ben Nexus Root Toolkit ile yapmistim rootlama sarti yok .
  • Ana ekranda alttaki tuşlardan kare tusu na bastığında google arama çubuğu üstte çıkıyor raya gooogle play store yaz internetten bağlan play storeye diğer başlatıcı zaten silindiği için çalışmıyor otomatik hola laumcher çalışıyor bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 63253275328_elt -- 12 Temmuz 2015; 12:57:09 >
  • Arkadaşlar şunu imzalayalım hep birlikte

https://www.change.org/p/general-mobile-general-mobile-4g-stok-rom-verilsin

Konu sahibide ana sayfaya eklerse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.