Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuana kadar bataryadan pek memnun değildim fakat bugün iyi iş çıkardı diyebilriim. 3g sürekli açık bütün gün internette surf arada 10 15 dk oyun batarya performansi su şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone smart 6'da da saf android 5.0.2 var. Onda radyo var. Belki ondaki radyo apksi sizin cihazda da çalışır. İsterseniz deneyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende LG g3 mevcut 32 Gb sürümü yani 3 gb ram var.

babam gitmiş turkcell'den General Mobile 4G almış diyor bana ''bunda 4g var falan'' hadi ordan baba dedim 5g'yi bekliyormuşuz 4g falan yok gelmicek diye. adam bir üzüldü.

sonra diyor ki gel takas yapalım. valla olmaz dedim ama baktım özellikleri hoş duruyor. Pil 2 güne yakın gidiyor deniliyor. ilgimi çekti . Lg g3'te ben öyle çok matah şeyler yapmıyorum. Yani 2 gb ram de yeter bana ama General Mobile olunca marka insan şüpheye düşüyor ki ben daha önce Discovery 1 modelini kullandım. Şark soketi bozuldu. firmayı sevemedim hiç nefret ettim. kafamda deli sorular var yani.

Bu cihazın kamerası, pil ömrü, oyunlardaki performansı, ısınması vs.. nasıl özet bilgi verebilecek ?
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Apk ile olacak iş değil hocam o daha bizim cihazda donanımsal olarak radyo var mı yok mu belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimEsad

Cihazı root ladim YouTube uygulamasını silip güncel apk dosyasını yukledim güncelleme gelince unroot yaptım wipecashe wipedata yaptım ve güncellemeyi gördü ama sürekli hata veriyor

Ben Youtube uygulamasını devre dışı bırak, durmaya zorla ve verileri temizle işlemlerini yaptıktan sonra tekrar aktifleştirdim ve güncelleme yaptım. Bu sayede youtube sorunu ortadan kalkmıştı. Yani Kullanabiliyordum.

Şimdide sistem güncellemesi yaptım. Ardından yine youtube güncellemesi geldi. Onu da yaptım. Şu an sorunsuz çalışıyor.
  • napoleon07 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu telefona g2 den geçtim pişman değilim ama g3 den bu cihaza geçmezdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: napoleon07

bende LG g3 mevcut 32 Gb sürümü yani 3 gb ram var.

babam gitmiş turkcell'den General Mobile 4G almış diyor bana ''bunda 4g var falan'' hadi ordan baba dedim 5g'yi bekliyormuşuz 4g falan yok gelmicek diye. adam bir üzüldü.

sonra diyor ki gel takas yapalım. valla olmaz dedim ama baktım özellikleri hoş duruyor. Pil 2 güne yakın gidiyor deniliyor. ilgimi çekti . Lg g3'te ben öyle çok matah şeyler yapmıyorum. Yani 2 gb ram de yeter bana ama General Mobile olunca marka insan şüpheye düşüyor ki ben daha önce Discovery 1 modelini kullandım. Şark soketi bozuldu. firmayı sevemedim hiç nefret ettim. kafamda deli sorular var yani.

Bu cihazın kamerası, pil ömrü, oyunlardaki performansı, ısınması vs.. nasıl özet bilgi verebilecek ?

Baban haklı cihazda 4g desteği var. Türkiye'de 4g olmayışı cihazın 4g destekli olduğu gerçeğini değiştirmez. Ayrıca 4g ihalesi eğer tekrar karar değişmezse yakında yapılacak. Seçim sonrasına ertelendi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: baris3444

eğer istanbuldaysaniz Profilo alışveriş merkezine kendiniz goturun bir buçuk saate geri veriyorlar bekleme suresini ortadan kaldırmış olursunuz

İstanbulda değilim hocam. Bir de Vip servis için ayrıca bi ücret var mı? Teşekkürler.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    formatlamadan olmaz mı acaba
  • Yok bir ücret alınmıyor..

• Arkadaşlar bu telefona kendi widget'leri hariç hava durumu için widget yüklenmiyor mu? Ne kadar hava durumu programı varsa yükledim ancak widget ler kısmına bir türlü gelmedi bilgisi olan varmı.
  • beyler fm radio'yu nasıl halledeceğiz
  • Beler ben bu yıl EA'nın yeni yüz tarama teknolojisini deneyeceğim. Bunun için de telim olmadığından iyi bir para harcayacağım. Programın adı "Seene". Android ve iOS'a çıkacakmış. Benim istediğim ön kamerası iyi olsun. Çünkü ön kamerayla yapılıyor bu tarama. Bana sorunsuz bir ikinci el telefon lazım. Bu işi yapabilecek. Var mı içinizde telini satmayı düşünen? Veya bu tel yeterli midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur89tr -- 12 Temmuz 2015; 0:01:14 >
  • Arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum. Kamerasının gece çekiminde kötü olduğunu söylüyorlar. Kamera'ya önem veriyorum hayal kırıklığı yaratır mı acaba? başka olumsuz bir yorum görmedim internet sitelerinde varsa belirtir misiniz acaba oyun açısından bana bir sıkıntı yok fazla oyuncu değilim. Bir de bu telefonu görmeden önce xperia z2 almayı planlıyordum da fiyatı pahalı geldi bana bu telefonu gördüm 700 lira bütçeye çok uygun özelliklerine göre de üst sınıf gibi gösteriyor. Siz bu iki telefondan hangisini daha çok önerirsiniz özellikleri açısından?
  • arkadaşlar banada günceleme gelmemişti tarif edilen şekilde güncelleme gelmesi için uğraşırken google play hizmetlerini cihazdan kaldırdım zannedersem şimdi play store'a da giremiyorum simge duruyo ama tıkladığımda giriş yapmıyo ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laserquest

Arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum. Kamerasının gece çekiminde kötü olduğunu söylüyorlar. Kamera'ya önem veriyorum hayal kırıklığı yaratır mı acaba? başka olumsuz bir yorum görmedim internet sitelerinde varsa belirtir misiniz acaba oyun açısından bana bir sıkıntı yok fazla oyuncu değilim. Bir de bu telefonu görmeden önce xperia z2 almayı planlıyordum da fiyatı pahalı geldi bana bu telefonu gördüm 700 lira bütçeye çok uygun özelliklerine göre de üst sınıf gibi gösteriyor. Siz bu iki telefondan hangisini daha çok önerirsiniz özellikleri açısından?

her kuruşunu dibine kadar hak eden bir telefon. normal bir kullanıcıysan düşünmeden al derim

• Bu normal özellikleri dışında beni bu telefona çeken en büyük şey de bi 2 yıl boyunca güncellemeleri ilk alacak olması. Çok iyi bi olay gerçekten. Büyük ihtimal bunu alacağız zaten bütçeye çok uygun çünkü. Yorumunuz için teşekkürler hocam
  • Hocam ben bu telefonu ilk alanlardan biriyimdir arkadaslarda bilirler ilk aldigimda kulaklik sesi kotuydu kendi playerindan bahsediyorum (google play music) sonra marketten biraz arastirmam sonucu stellio player buldum denesigim gun ucretini odeyim unlock ettim.

Bu telefona iphone 5s ten gectim. Aradaki farki soyleyeyim direk. Su an bu telefonda stellio player + earpods (iphone 5s kulakligi) kullaniyorum. Ve sonuc harika. Kesinlikle ve kesinlikle iphonedan daha iyi. Bende ki iphone garantiliydi ve Turkiye cihaziydi AB standartlari geregi %75 ses seviyesinde dinliyordum muzikleri. Ne zaman ki GM 4G ye gectim huzuru buldum. Bu telefonda bazen son ses yapmiyorum bazi parcalari o derece iyi. Kaliteside cok iyi bu zaten birazda sizin indirdiginiz parcalarin kalitesine bagli tabi.

Sonuc olarak kulaklik konusunda (dedigim yontemler ve kaliteli ekipmanlar ile) GM 4G > iphone 5s.

• okan1760 O kullanıcısına yanıt
    internet sitelerinde kaynıyor arkadaş.hem de ucuz ,puan da veriyor.ben hizlial dan almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

Hocam ben bu telefonu ilk alanlardan biriyimdir arkadaslarda bilirler ilk aldigimda kulaklik sesi kotuydu kendi playerindan bahsediyorum (google play music) sonra marketten biraz arastirmam sonucu stellio player buldum denesigim gun ucretini odeyim unlock ettim.

Bu telefona iphone 5s ten gectim. Aradaki farki soyleyeyim direk. Su an bu telefonda stellio player + earpods (iphone 5s kulakligi) kullaniyorum. Ve sonuc harika. Kesinlikle ve kesinlikle iphonedan daha iyi. Bende ki iphone garantiliydi ve Turkiye cihaziydi AB standartlari geregi %75 ses seviyesinde dinliyordum muzikleri. Ne zaman ki GM 4G ye gectim huzuru buldum. Bu telefonda bazen son ses yapmiyorum bazi parcalari o derece iyi. Kaliteside cok iyi bu zaten birazda sizin indirdiginiz parcalarin kalitesine bagli tabi.

Sonuc olarak kulaklik konusunda (dedigim yontemler ve kaliteli ekipmanlar ile) GM 4G > iphone 5s.

hocam aimp'i denemenizi tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.