Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanki son güncelleme ile dokunmatik hassasiyeti artmış gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon görüşmelerini kaydeden program kullanan var mı? Kaç tane program indirdim sadece benim sesimi kaydediyorlar, yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AppleJacks kullanıcısına yanıt
    Bu yöntemi yaptım hala güncel diyor gelmedi yani..benimki çift hatlı daha yeni aldım son parti filansa geç gelebilir..benim merak ettiğim güncellemeleri google kendisi mi veriyor yoksa general mobile mi veriyor..özellikle hata güncellemelerini google kendisi mi verecek bu telefon için..

• 4-5 kere denedim yöntemi banada geldi guncelleme nasil buldunuz bu yontemi tesekkurler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kul tigin -- 11 Temmuz 2015; 12:37:08 >
  • sercandk kullanıcısına yanıt
    Bana güncelleme gelmedi hala ama bunu söyleyen bir kişi oldu bana..telefonu aldığımda biri aradı konuşurken sesin az geliyor boğuk geliyor filan dedi ama ondan sonra kaç konuşma yaptım kimse bişey demedi..demek güncelleme sesin boğuk gitmesini sağlıyor güzelmiş. 😁

• Bu konu nasıl popülere girer ki bu performansı Zenfone 2 den bekliyorduk aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: saldırısavunma555

quote:

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

Hocam nasıl aldınız anlatırmısınız. Normal kendiliğinden mi geldi yoksa yukardaki söylenen adımları mı uyguladınız.

yukarida soylenen adimlari uyguladim hocam 3g ve wifiyi kapat google play hizmetleri cervesi durdur veriyi sil kapat ac denetle

Demedim gelmiyor

• Arkadaşlar birini aradığımda cihazı kulağıma götürünce ekran kapanmiyor hep açık kalıyor. Program ile sensor testi yaptım yakınlık ve ışık sensoru calisiyor. Bu sorun neden olabilir veya herhangi bir ayarı var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilkahraman -- 11 Temmuz 2015; 12:41:45 >
  • Ekleyin hocam akşama detaylı bir inceleme yazıcam alalı 4 gün oldu .
  • Telefon gorusmelerinde sorun var.karşı taraf sesi net alamiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Telefon gorusmelerinde sorun var.karşı taraf sesi net alamiyor

Güncelleme yaptınız mı siz? Yaptıysanız eğer güncelleme den önce de böyle bir sorun yaşıyor muydunuz?

Aynı sorunu bende yaşıyorum ondan soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: asdzxcas3507

quote:

Güncelleme ile kasma sorunu yasayan varmı? Guncellemeye tirsiyorum..

Güncelleme gelmedi ki bana hiç
    Ayrıca ısınma sorunu yaşıyorum

Yukarıda söylenenleri yaptınız mı

• quote:

Orijinalden alıntı: NonS

İnş. Yeni, gelwcek olan android m sürümünde arka plan rengini koyu olarak seçebiliyorsunuz. Şu anki sürümde herhangi bir launcher yükleyerek değiştirebilirsiniz. Ben yüklemenizi tavsiye etmem.

Hocam neden tavsiye etmezsiniz herhangi bir zararı varmıdır programın ?
    Sadece masaüstü resmi ile aynı olsa yeterli menü ekranın.

• Güzel telefon sağlıklı bir şekillde kullanabilirsiniz bence temiz işçilik.
  • Biraz önce güncelleme gelmedi hala yazmıştım fakat hadi pes etmeyeyim biraz daha deneyeyim dedim gerçekten de geldi. :) 10. deneme falan oldu herhalde saymamıştım tam. :)

Bu arada konumu aç kapa diyen arkadaşlar olmuştu sanırım konum kapalıyken geldi yani konumu hiç karıştırmayın bence.

İyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ventiol -- 11 Temmuz 2015; 13:48:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

General Mobile 4G de radyo kesin var ama TELPA engellemis anlasilan TRT androl vergisindne oturu .

Rootlamayi simdilik dusunmiyorum adam akilli test edicem herseyi ile .

Guncelleme gelmis ama neleri duzeltmis veya yeni sorunlar neler onlara odaklanmaliyim kendim icin .

Aslinda GM4G de yuklu ama aktif edilmeyen birusuru uygulamala da var .

NFC
    Radyo
    OTG

OTG icin Kernel e ayar cekilmesi gerekir veya root layip 3.parti OTG desteleyecek uygulamalar yukleneblir NTFS destegi gibi ... Nexus cihazlarinda boyle aktiflenebiliyor .

OTG kablosu ile temel fare klavye ve harici usb ses cihazlari da Android 5.0 ile geldi ama tuhaf olan cihazin potansiyeli donanimsal olarak varken yazilimsal olarak engellenmis olmasi .

Diger soruna da burdan cevaplayayim : Amacim Google Radyo uygulamasinin arayuzunu paylasmakti . Guncelleme dosyasinda Radyo apk si var zaten . Apk dosyasini icinden cikartip guncellenmis 5.1.1. GM4G ye kurdum zaten var oldugunu surum bilgisinden anladim . Android One Asya ulkelerinde farkli firmalar olsa da hepsi ayni donanima sahip sadece biri 4 GB deoplama yerine 8 GB dahili deoplamaya sahip ...

Yani Radyo uygulamasi guncelleme ile yuklu olarak gelmekte ama aktiflenmiyor :/ TIPKI ilk ciktigindan beri NFC modulune ait sistem dosyalari olmasi gibi .

NFC ve Radyo donanimsal olarak var .

Yayinlanan guncellleme ,zip dosyasi incelemeye deger cok seyler var . Android konusunda derinlemesine bilgi sahibi arkadaslar analiz edebilir .

benimde araştırdığım kadarı ile bu işlemci içerisinde dediginiz gibi fm radyo ve nfc desteği var.
    hadi nfc üst seviye cihazlarda olduğundan yazılım içinden bi kısmı kaldırmış olabilirler ama radyo apk sı system /app içinde varsa
    radyo banko çalışır.
    tabi radyonun çalışması için gerekli komut bağımlılıkları da yazılım içinden kaldırılmadı ise.
    zenfone 5 de radyoyu çalıştırmak basit.
    sadece kendi dosya yöneticisi içinden system/app içini görüp apk ya tıklayıp yeniden yüklemek yeterli oluyor.
    sizde bunu deneyebilirsiniz.
    telefonun kendi dosya yöneticisi ile telefon dosyalarına erişemezseniz marketten es dosya yöneticisini indirip kurun deneyin.
    belki radyo bu şekilde çözülür.
    bu cihazı hem eşime hem kendime almak istiyorum.
    sadece radyo olayına takıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 11 Temmuz 2015; 13:34:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sercandk

quote:

Güncelleme yaptınız mı siz? Yaptıysanız eğer güncelleme den önce de böyle bir sorun yaşıyor muydunuz?

Öncede vardı ama nadirdir.bu guncellemeden sonra 3 telefon girişmesi yaptım hepsinde sesde sorun vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: AppleJacks

Halen güncelleme almayan varsa;

Habil gümüş e tşk

Güncelleme gelmeyenler wifi kapalı şekilde Ayarlar > Uygulamalar > Tümü altından "Google Hizmetleri Çerçevesini" durdurup ardından verilerini temizlesinler. Telefonu yeniden başlatıp, güncellemeleri kontrol ediniz. Berkay kardeşimden alıntıdır. bende böyle geldi fakat wifi kapatıp deneyın ben acık unuttum olmamıştı.

Bende ise yaramadi hocam

• quote:

quote:

quote:

Öncede vardı ama nadirdir.bu guncellemeden sonra 3 telefon girişmesi yaptım hepsinde sesde sorun vardi

Aynı durumdayız. Güncellemeden sonra telefonu yanagima yapistirmazsam sesin gelmediğini söylüyorlar.

GM asistan dan şikayetimi dile getiricem. Lütfen sizlerde yazın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynı durumdayız. Güncellemeden sonra telefonu yanagima yapistirmazsam sesin gelmediğini söylüyorlar.

GM asistan dan şikayetimi dile getiricem. Lütfen sizlerde yazın.

Bildirdim hocam

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.