Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
205
Favori
895.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11491150115111521153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fanatice

Mart güncellemesini alan yok mu hala?

Benimki 16 sında gelir :)
  • Mart Ayı güncellemesi 7 Mart'tan itibaren dağıtılmaya başlayacakmış ve 39 MB civarında olacakmış burda yazana göre

[link=http://www.techdroider.com/2017/03/march-android-security-patch-nexus-6p.html][/link]
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_KniGHT_

Mart Ayı güncellemesi 7 Mart'tan itibaren dağıtılmaya başlayacakmış ve 39 MB civarında olacakmış burda yazana göre

[link=http://www.techdroider.com/2017/03/march-android-security-patch-nexus-6p.html][/link]

İnsallah mavi ekran sorunu giderilir. Bide merak ettigim bisey var gm 5 de acilan radyo neden bizde hala devre disı sebebini merak ediyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustalarıma sormak istiyorum.
    Telefonuma 6.0.1 marshmallow romu kurup rootladım, malum xposed 7.1 i henüz desteklemiyor. xposed kurdum ordan gravitybox kurarak istediğim şekilde özelleştirmelerimi yaptım. Ancak iki şeyi yapamadım. 1. si gravitybox ta yakınlık sensörü ile aç ayarı var, o ayarı etkinleştiriyorum ama cihaz yakınlık sensörü ile açmıuor hiç tepki yyok. 2. si led bildirim ışığını her uygulama için ayrı renklerde yanması için ayarlar var. O ayarı açıyorum uygulama bildirim ışığı renklerini ayarlıyorum ama ekran kapalı iken bilidirm gelince bildirim ışığı hep aaynı mavi renkte yanıp sönüyor.. bir kaç çeşit uygulama ve xposed modülü kurdum ama nafile.. Çözümü bulamadım.. Acaba atladığım bir nokta mı var yardımlarınızı bekliyorum. uyandırma işini ses tuşları ile yapıyorum şimdilik...
  • Telefonunda restart problemi olan arkadaşlar bende Dr bir ara günde 4-5 defa olmaya başlamıştı çözümü buldum. Gravity-screen adlı uygulamadan kaynaklanmış. Sizde de ya bundandir yada başka bir uygulamada olabilir deneyip bulmanız lazım , ben uygulamayı sildim tekrar yükledim düzeldi.

• Mart güncellemesi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnyylmz -- 6 Mart 2017; 20:45:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnyylmz

Mart güncellemesi geldi.

Bunu görür görmez kontrol ettim bana da geldi hemen.

• İlginc. Bu ay 7.1.2 aliriz diye umuyordum ama mart yamasi geldi:) saglik olsun. Kameradaki mavi ekran duzelmis gibi duruyor. Baska degisiklik farkeden varsa yazsin lutfen...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart ayı güncellemesi ile telefonda yavaşlama vb şeyler oldu mu? Ona göre yükleyeceğim iki aylık güncelleme bekliyor korkudan yükleyemedim 🙄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: möhendis kafası

Mart ayı güncellemesi ile telefonda yavaşlama vb şeyler oldu mu? Ona göre yükleyeceğim iki aylık güncelleme bekliyor korkudan yükleyemedim 🙄

Sıkıntı yok. Güvenlik güncelleştirmelerinden zarar gelmez.

• Sıkıntı yok kızım yükledi mavi ekran düzelmiş görünüyor..
  • Mavi ekran sorunu bence bir sorun bu yüzden güncellemedim kast ettiğim o

• möhendis kafası kullanıcısına yanıt
    Ocak güncellemesindeyim

Stabil

Yeterli

Maceraya gerek yok

Diğer hiç bir güncellemeyi almayacağım

Zaten mayısda bitiyor kapattım güncellemeleri

• merhaba arkadaşlar telefonun power tuşu bugün itibariyle bozuldu garantiye gönderiyim mi yoksa telefoncuya mı servis para alıyor mu bilen var mı
  • quote:

Mavi ekran sorunu bence bir sorun bu yüzden güncellemedim kast ettiğim o

Mart guncellemesiyle kameradaki mavi ekran problemi duzelmis, ayarlar menusune cift tiklamayla kamerayi acma kapama alt menusu eklenmis. Farkedebildiklerim suan bunlar degisiklik anlaminda...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mavi ekran sorunu bence bir sorun bu yüzden güncellemedim kast ettiğim o

Anladım hocam. Bende hiç mavi ekran sorunu olmadı. Ama yorumlarda gördüm tabi bazı kişilerde

• fanatice F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler eminim kimse fark etmemiştir onu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

Ocak güncellemesindeyim

Stabil

Yeterli

Maceraya gerek yok

Diğer hiç bir güncellemeyi almayacağım

Zaten mayısda bitiyor kapattım güncellemeleri

Mayıs ayında güncelleme alımının kesin olarak biteceği bilgisi resmi bi açıklama mı hocam neye dayanarak söylediniz bunu? Ben duymadım da hiç bi yerde sadece 2 yıl güncelleme garantili olduğunu biliyordum ama mayıs ayında güncelleme alımının kesin olarak bitirileceği bilgisini hiç duymamıştım.
  • Tek HATLI General Mobile 4 model icindir .

Subat 2017 guncellemesinden Mart 2017 guncellemesine gecis OTA dosyasi .

Direk Google sunucusundandir.

https://android.googleapis.com/packages/ota/google_gm4gssprout_gm4gs/163ebf9d2544b98de0e707ab66bf00fba9481aa3.zip

Guncelleme beklemek istemeyenler icin PC ile kurulum islemci :

indirdiginiz dosyayu u diye degistirin amac kisa komut yazimi .

USB hata ayiklama ve pc de gerekli ayarlar yapildigini varsayiyorum sideload komutu ile islem bitecektir.

adb sideload u.zip
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 8 Mart 2017; 14:52:1 >
  • 
Sayfa: önceki 11491150115111521153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.