Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
24.106
Cevap
240
Favori
829.744
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)
Giriş
    613 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: s. durmuş

Herkese Merhaba

Telefonum eskisi gibi hızlı şarj olmuyor ve çabuk şarjı bitiyor.Önceden 2,5 saatte şarj olurdu.Şimdi ise %55 e g11eldi 6saat diyor.Ekranda AC den şarj oluyor yazısı gelmiyor.%10 da iken o yazı geliyor.

Daha önce aynı problemle karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi?

Telefonunuza son gunlerde custom rom, root vs kurdunuz mu?

Sarj aletiniz bozuk olabilir. Baska bir sarj aletiyle deneyin veya piliniz bozulmus olabilir baska bir batarya ile deneyin imkaniniz varsa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

7.1.1 ocak guncellemesinde problem yok. Bende de bu surum yuklu. Eminim 7.1.2 daha stabil calisacaktir:) zaten bu alacagimiz son guncelleme olacak...

|
    |
    Plan-B kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Custom rom, root gibi şeyler kurmadım. Ocak 2017 sürümünde benimde.
    |
    |
    fanatice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Custom rom, root gibi şeyler kurmadım. Ocak 2017 sürümünde benimde.

Bataryayi söküp bakar misiniz şişme var mi? Şistiyse pil bozuk demektir. Şişme yoksa farkli bir sarj aletiyle deneyin...

Aynı amperli farklı şarj aletiyle denedim.Daha hızlı şarj oluyor.Teşekkürler.
    Pilde problem olsa direk yenisini veriyorlar mı ? Hiç deneyen oldu mu?
    |
    |

Aynı amperli farklı şarj aletiyle denedim.Daha hızlı şarj oluyor.Teşekkürler.
    Pilde problem olsa direk yenisini veriyorlar mı ? Hiç deneyen oldu mu?

Denemedim :) Bildigim kadariyla pil ve sarj aleti de garanti kapsamina giriyor. Tabii problemin anlasilabilmesi icin telefon, batarya ve sarj aletinin hepbirlikte garantiye gonderilmesi gerekir...

|
    |
    Ya bu subat guncellemesini hala alan yok mu:) gecen ay bana 5inden once gelmisti... Aralik guncellemesi problemliydi ocakta duzelttiler. Subat guncellemesinde neyi bozacaklar cok merak ediyorum isin ozu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fanatice -- 3 Şubat 2017; 0:26:21 >
  • Teğmen
    148 Mesaj
    Gm4g beta programından çıktı güncelleme hemen gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: serfy

Gm4g beta programından çıktı güncelleme hemen gelmez.

Beta programindaki os guncellemesini kastetmiyorum. Her ay duzenli gelen guvenlik yamasini (security patch) merak ediyorum...

Orijinalden alıntı: fanatice

Ya bu subat guncellemesini hala alan yok mu:) gecen ay bana 5inden once gelmisti... Aralik guncellemesi problemliydi ocakta duzelttiler. Subat guncellemesinde neyi bozacaklar cok merak ediyorum isin ozu:)

Siz şanslıymışsınız. Bana ayın 16 sında geliyor :)
    |
    |

Beta olduğu için erken geliyordu. Şimdi geç gelir.

|
    |
    Google Now Launcher önümüzdeki haftalarda kalkıyormuş. Yerine Pixel Launcher gelecek anladığım kadarıyla. Güzel olur gelirse. Farklı bir ana sayfa daha iyi olur. Google arama uygulamasını güncelleyerek yeni ana sayfamıza kavuşacakmışız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giresunlufuk -- 4 Şubat 2017; 22:32:16 >
  • Yüzbaşı
    613 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Google Now Launcher önümüzdeki haftalarda kalkıyormuş. Yerine Pixel Launcher gelecek anladığım kadarıyla. Güzel olur gelirse. Farklı bir ana sayfa daha iyi olur. Google arama uygulamasını güncelleyerek yeni ana sayfamıza kavuşacakmışız.

Cok Guzel olur:) kaynak?

Donanım Haber.

https://mobile.donanimhaber.com/google-now-ana-ekran-uygulamasi-veda-ediyor--123793369

|
    |
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
  • Teğmen
    195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Cok Guzel olur:) kaynak?

Hocam beklemenize gerek yok aslında ben pixel launcher çıktığından beri kullanıyorum gayet memnunum da şurada nasıl kuracağınızı anlatılmış. http://androidonetr.blogspot.com.tr/2016/11/google-pixel-launcher.html

|
    |

• Çavuş
    82 Mesaj
    Arkadaşlar lg g2 telefonum düştü ve ekranı komple kırıldı bataryası koptu. Sizce 400 500 tl verip lg g2 telefonumu mu yaptırayım yoksa bu cihazı almamı önerir misiniz?

Orijinalden alıntı: serfy

Beta olduğu için erken geliyordu. Şimdi geç gelir.

Hayirlisi olsun şubat güncellemesi:)

Ayın 5'inden önce gelmez. Gm5plus da 7.1.1 aldi. Gm4g de Şubat güncellemesini aldı. 2 telefon da

|
    |

Direk Google sunucularindan indirme adresi :

https://android.googleapis.com/packages/ota/google_gm4gssprout_gm4gs/0be1318dcde3183f9544ccac0b5d50cbbf51df5e.zip
    |
    |

400 500 tl verip telefonu yaptıracaksınız ve ilerde sorun açma olasılığı çok yüksek ihtimal olacak ve lg g2 bir süre sonra donmalar kasmalar yetersiz kalacak pişman olacaksınız. Yeni bir cihaz almak sizin için daha iyi olacaktır. Gm 4g hala güzel akıcı yeterli bence, ama 1 sene sonra "uygulamalarında gün geçtikçe geliştiğini düşünerek söylüyorum" kasmalar donmalar başlayacaktır yetersiz kalacaktır. Benim kullanımımdan dolayı bana şu an yeterli geliyor olabilir(whatsapp, instagram, spotify, fb). Kısa vadede kullanımda tavsiye ederim ama sonuçta 2. yılını dolduracak cihaz ve dediğim gibi 1 2 sene sonra yetersiz kalacak. Donanım olarak daha güncel bir cihaz düşünürseniz daha iyi olacaktır.
    |
    |
    Fight Club kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Bey Azura
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.