Şimdi Ara

General Mobile 4G akıllı telefon kutudan çıkıyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
6.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şebeke üzerinden GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME YOK bu cihazda.

• Çift tıklama neden yok bilgi verirmisiniz

• Arkadaşlar görüntü keskinliği nasıl ppi değeri ve netlik ne durumda? Ayrıcaz 0 dan 100 e kaç saatte şarj oluyor telefon onu da deneyip yazarsa kullanan arkadaşlar sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Görmebak

Bu fiyata bu telefon ALINMAZ! Android one cihazından bahsediyorsak fiyatı ucuz olmalı bu bildiğin samsungun,Apple ın telefona markasının fiyatını koyması gibi bu telefon çinde 110 dolar gibi bir rakama üretilip 150 dolara satılıyorken Türkiyede bu telefona imkanı yok 270 dolar gibi bir fiyata alınmaz! ALMAYIN ALDIRTMAYIN! Bu herifler milleti iyicene salak belledi.Bu telefonun ederi en fazla 500 TL daha da üstünde bir fiyata alınmaz.

bu fiyata daha iyisi varsa güncel bu donımda sen getir boş boş yorumlar yapıp milleti aklını çelme bu donanımlarda güncell olmayan 1300 1500 tl ye dolu telefonlar satılıyor beş para etmez önce konuya hakim olda yorum yap

• quote:

Orijinalden alıntı: karabatak34

görüntülü görüşme hat üzerinden yok. arkadaşlar aman dikkat. ben bugün teli aldım kutu geldi kasaya doğru giderken samsung telefonla 3g üzerinden videolu konuşuruz dimi dedim. hayır internet üzerinden görüntülü konuşursun dediler. bende almaktan vazgeçtim. samsung A3 mü alsam general 4g mi karar veremiyorum. internette 750tl ye A3 sınıf bulunuyor. ikisi arasında kaldım. hangisi internette daha hızlı acaba kamerası daha iyi

a3 çe on basar kdş bu donanımları karşılaştır sadece anlarsın ve güncelleme olarak o telefon miladını doldurmuş bi daha vermez samsun çünkü ram kapasitesi sınırlı

• cihazı alalı 3 gün oldu.cihazın ekranı gorilla glass 4 diyorlar ekran tepkimeleri ve donuş hissayatından memnun kaldığımı belirtelbilirim.cihaza oyun olarak nfs most wanted kurdum 10dk kadar oynadım.cihazın kendi ayarladğı grafik ayarlarıdna kalite herhangi bi düşüklük yoktu ve takılma gibi vs şeyler yaşmadım hiç.telefon ısınmıyor.kutunun içinden çıkan kulaklık sizi ilk görünüşte memnun etmeyecek bir kulaklık gibi görünüyor fakat kulaklığı takıp basslı müzikleri dinledikten sonraki fikriniz değişiyor(arkadaşım ONE m7 kullanıyor ve kulaklığı ona verdim müzik dinlesin die kulaklığı bana verebilir misin diye sordu çok güzel dedi(ses açısından).)kulaklığın 2 skıntısı bulunmakta birisi elinize ayağınıza dolanıyor ve açmakla 2 saat uğraşıyorsunuz diğeri ise telefonu full ses dinler iken dışarıya biraz ses veriyor.cihazda bildirim olarak sol üst köşede led kullanılmı şarj olurken sarı bildirim geldiğinde mavi bi renk yanıyor.cihazın hoparlörler ise tatminkar düzeyde.arayüz ise çok güzel fakat ben fazla sevmediğim için asus launcher kurdum hiç takılma olmadan kullanıyorum.normalde ben sanal tuşları sevmeyen birisiyim nasıl alışırım diyordum kullana kullana cidden alışıyorsun ve böyle daha iyi gelmeye başlıyor git gide.kamera olarakda gündzleri güzel fakat geceleri kumlanma oluyor.ön kamera ise bi garibime gitti açısı geniş olduğu için biraz yakın çekimlerde skıntı çekiyorsunuz yani biraz uzaktan çekerseniz daha güzel gözüküyor fotoğraflar.cihazın şarjı bi günü rahat çıkarıyor orta düzey kullanan birisi bir buçuk 2 gün gidebilir.cihazın %1 şarjı varken 15dk boyunca twichten canlı yayın izledim orta parlaklıkta.cihazın bazı sıkıntıları var ama bunları yazılımla çözeceklerini düşünüyorum youtube uygulamasında youtube videolarına yorum yapılamıyor hata veriyor ve youtube uygulamsınıda güncelleyeceğinzde hata veriyor.snapdragon işlemi kullanıyor fakat batteryguru uygulamsını kuramıyorsunuz destek vermiyor play store'da. herahngi bi sorunuz veya merak ettiğiniz bişey olursa cevaplamaya çalışıyım ve kuruyum deniyeyim.cihazın wifi'nda banamı öyle geldi bilemiyorum yavaş gibi geldi.
    Bugün vatan bilgisayarda arkadaşa oyuncu kulaklığı alıyorduk hacı amcanın biri galaxy e7 alıyordu bizde sırada bekliyoruz.E7'nin özelliklerini mobil cihazları takip ettiğimden biliyorum fakat alma diyemedim GM 4G ile nerdeyse aynı özelliklere sahip.kasiyer fiyatı bi söyledi 1180 lira içim cız etti orda keşke diyeydim die.

• merhaba 3 gündür bu cihazı kullanıyorum sesli görüşmelerde ses patlıyor ve gidip gelme sorunu var seste neden acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Görmebak

Bu fiyata bu telefon ALINMAZ!

Android one cihazından bahsediyorsak fiyatı ucuz olmalı bu bildiğin samsungun,Apple ın telefona markasının fiyatını koyması gibi bu telefon çinde 110 dolar gibi bir rakama üretilip 150 dolara satılıyorken Türkiye'de bu telefona imkanı yok 270 dolar gibi bir fiyata alınmaz! ALMAYIN ALDIRTMAYIN!

Bu herifler milleti iyicene salak belledi.Bu telefonun ederi en fazla 500 TL daha da üstünde bir fiyata alınmaz.

Hocam bu cihazı google ve general mobile üretiyor foxconnda. Yani diğer gm ürünleri gibi al marka bas sat değil.

Ayrıca cinde android one diye satılan 110 dolarlık telefonun özellikleri

mtk 6582 32 bit işlemci / 512 MB ram / 5 mp arka 0.2 mpp ön kamera / 1700 mah pil / 3G / 480p TFT ekran

Bu telefonun özelikleri

s410 64 Bit işlemci / 2 GB ram / 13 mp arka 5 mp ön kamera / 2500 mah pil / 4G / 720p IPS Ekran + gorilla glass 4

yani arada baya fark var

• arkdaslar dagin.basinda
    askerim 15 gun sonra bitio hersee uzak kaldim turkiyede 4g var mi bu fiyata alabilcegim daha.farkli cihaz var mi

s410a guvenebilirmiyim :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun çift hatlısı olacak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General Mobile genel olarak 'kötü servis' ile biliniyor. Bu telefon ne kadar tutar bilmiyorum.
    Diğer bir sıkıntı da, Snapdragon 410 mu kaldı afedersiniz yani? İnsan koymaya utanır.
  • Kardeşim sesi karşı tarafa çok az gidiyor

• Arkadaşlar radyo varmı? Varsa internetten mi dinleniyor? İnternet üzerinden dinlersen kota nasıl etkilenir? Radyo önemli benim için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumartesi aldığım cihazda ses gitmeme parazitli ses donma ve ekranda sürekli bildirim açma gibi sorunlarla carrefoura iade başvurusu yaptım. inşallah kabul ederlerde kurtulurum
  • General Mobil 4g var 10 gündür kullanıyorum en azından ama memnun değilim telefonla konuşurken ses cızırtılı gidip geliyor arada hat kopuyormuş gibi oluyor tiksindim telefondan garanti yapıyormu bu durumu bilgisi olan varmı sıfır cihazı bildiğin garantiye yollucam

• Fiyatı ne Kadar Yorumlara Bakılırsa Kötü Bi Telefon .

• general mobile 4g de şarj olurken bildirim ışığı yanmıyor ( baska telefonlarda yandığı halde ).. bunda hıc bir ışık yanmıyor ben telefonu kapatıp şarj ediyorum.. dolduğunu nerden anlayacağım

• Bende LG g2 vardı teli sattim Genaral mobil 4g aldım ve Genaral mobil LG 5 basar iyike aldim cihaz çok başarılı almak isteyenler dusunmeden alsınlar.

• Çift hatlısı çıkacakmı bu telefonun?Boşa beklemeyelim :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende anroid one 4g yı alalı 10 gün falan oluyor . Tüm özellikleri süper ayrıca burada saçma sapan yorumlara rast geldim ve kesinlikle o yorumlara itibar etmeyiniz tek problem sesim karşı tarafa az gidiyor karşı taraftan ses net geliyor bu problemi yaşayan var mi tek bende mi yaşıyorum yoksa yardımcı olur musunuz lütfen?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.