Şimdi Ara

Genelkurmay (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Lucky

Su konuyu da yukari alalim.Darbeden medet ummak

Başkalarının yaptığı darbeden medet umuyorsun ya? Adam bütün yargıyı kendine göre dizayn ediyor. Bu darbe olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darbe destekçilerini şikayet edelim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Başkalarının yaptığı darbeden medet umuyorsun ya? Adam bütün yargıyı kendine göre dizayn ediyor. Bu darbe olmuyor mu?

Medet umdugumu kanitlamazsan bunun sonuclarina katlanirsin acik ve net.Hadi bekliyorum.Fakat senin darbeden medet umdugun konuyu acilisindan bellidir.Bununla ilgili EGM'ye gerekli sikayeti de yaptim.

Konu basligini degismen veritabanlarinda eski halinin olmadigi anlamina gelmiyor onu hatirlatayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Lucky -- 17 Temmuz 2016; 15:34:44 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Medet umdugumu kanitlamazsan bunun sonuclarina katlanirsin acik ve net.Hadi bekliyorum.Fakat senin darbeden medet umdugun konuyu acilisindan bellidir.Bununla ilgili EGM'ye gerekli sikayeti de yaptim.

Konu basligini degismen veritabanlarinda eski halinin olmadigi anlamina gelmiyor onu hatirlatayim.

Akpli değil misin sen? Ben öyle düşünüp, söylemiştim. Değilsen üzerine alınma. Konu başlığını değiştirdim çünkü benim kastettiğim durumla şu anki durum başka. Ben kutuplaşmayı önlemek için demiştim, bu durum tam tersini yarattı. :) + sakin ol şampiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuTeRX -- 17 Temmuz 2016; 15:37:29 >

• NuTeRX kullanıcısına yanıt
    Sanki foruma dun kaydolmusum Sucu bucu da degilim.

Kolay gelsin..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.