Şimdi Ara

Genel sorunlara çözümler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
30.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler kardeş ellerine sağlık güzel olmuş devamını dilerim

• windows xp sp 2 de oyunlar calısmıyor diyorlar dogrumu
  • her denilene inanma gözünle görmekdikten sonra
  • EEYVALLAH
  • Vay bee tora yaaa bak bee adam yapmış,bu gün bir format atayım dedim yine bu yazıyı okıyım dedim bakiyim driverlar güncellenmişmi bare yeni driver ları yükliyeyim dedim.
    Güncellenmediğini görünce üzüldüm merak ettim tora nerde falan diye,biraz Toranın profiline baktım nerdeyse 1-2 aydır bu foruma girmemiş,dedim acaba başka forumdamı takılıyor sonra,bir yazısını gördüm.

"2006 ya kadar askerdeyim"

Hayırlı tezkereler Tora,bu yazı ve incelemerli yazdığın ve bize bıraktığın için teşekkürler

• Bir sorunum var.Dalgınlıkla donanım haber bölümüne yazılımla alakalı topicler açtım.Bunları yazılım genel'e taşımak istiyorum.Nasıl yapabilirim.Olduğu gibi topiğin taşınması mümkünse ve benim bunu yapabilme şansım varsa tarif ederseniz sevinirim.
  • Bu arada benim topiclerden 2 tanesi yok olmuş. nedenini öğrenebilirmiyim.
  • saolasın
  • slmlar,
    benim ekran kartımın soğutucu fanı çalışmıyo. bunu 2 gün önce oyun oynarken farettim. normalde nfsu2 yi çok iyi kaldırıyordu ama o gün oyunda takılmalar falan meydana geldi. en son olarak fanının çalışmayabileceğini düşündüm ve öyle çıktı. bi parmağımla döndürüyorum sonra çalışmaya başlıyor. fanı çıkardım güzelce bi temizledim, kablolarını kontrol ettim acaba temassızlık varmı diye, ama herşey yolunda. asıl sorun bazen çalışıp bazen çalışmaması. artık ha bire kontrol etmekten bıktım. garantisi var ama şuan bilgisayar bana lazım. bu arada ekran kartım, ati radeon 9600se 128 mb. sadece fanı değişse problem kalmaz heralde, ancak açıkçası tırsıyorum yanacak diye. çünkü çalışmadığı zaman öyle bi ısınıyorki elimi dokunduramıyorum (üstünde yumurta kırsanız pişer yani o derece). biliyorum bu durumda böyle devam ederse yanar ama dediğim gibi şuan bilgisayar çok lazım bitirme ödevimi yazıyorum başka arkadaşta yok kartları değiştireceğim. yani fanın yedek parçası falan bulunabilirmi. olay sadece fanda, şimdi istanbula göndericem onlarda aldığı yere sonra onlar denicek, sorunu bulacaklar vs. vs.... bunlarla uğraşmadan çözebilirmiyim?

• saol
  • marlo morgan abii bu yazarın hayatı lazım biri yardım etsin yaa a.q ne biçim yazar hayatı yok nette bulamıyorum...
  • Ellerine Sağlık Bugün Lazım Olmasada Bir Gün Mutlaka Kullanıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: bLUeANgEL_met

slmlar,
    benim ekran kartımın soğutucu fanı çalışmıyo. bunu 2 gün önce oyun oynarken farettim. normalde nfsu2 yi çok iyi kaldırıyordu ama o gün oyunda takılmalar falan meydana geldi. en son olarak fanının çalışmayabileceğini düşündüm ve öyle çıktı. bi parmağımla döndürüyorum sonra çalışmaya başlıyor. fanı çıkardım güzelce bi temizledim, kablolarını kontrol ettim acaba temassızlık varmı diye, ama herşey yolunda. asıl sorun bazen çalışıp bazen çalışmaması. artık ha bire kontrol etmekten bıktım. garantisi var ama şuan bilgisayar bana lazım. bu arada ekran kartım, ati radeon 9600se 128 mb. sadece fanı değişse problem kalmaz heralde, ancak açıkçası tırsıyorum yanacak diye. çünkü çalışmadığı zaman öyle bi ısınıyorki elimi dokunduramıyorum (üstünde yumurta kırsanız pişer yani o derece). biliyorum bu durumda böyle devam ederse yanar ama dediğim gibi şuan bilgisayar çok lazım bitirme ödevimi yazıyorum başka arkadaşta yok kartları değiştireceğim. yani fanın yedek parçası falan bulunabilirmi. olay sadece fanda, şimdi istanbula göndericem onlarda aldığı yere sonra onlar denicek, sorunu bulacaklar vs. vs.... bunlarla uğraşmadan çözebilirmiyim?

kasada 2. fan varsa devamlı çalıştır..
    ayrıca ekran kartlarını overclock etmekte kullanılan yazılımları , tersine saat hızını düşürmekte kullanabilirsin..

• :)
  • kasada sadece 1 adet eksoz fanı var. ama önceleri çalışıyordu ama nolduysa çalışmamaya başladı. bu arada ekran kartımı yavaşlatmak ta istemiyorum zaten oyunlara ancak yetiyor. neyse böyle beklemekle falan olmıcak anlaşılan. napalım götürücez artık.. tavsiyeleriniz için teşekkür ederim
  • SİSTEMİM NRLR EKSİK HATASI VERİYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ ÇOK ACİL
  • Eline sağlık
  • Arkadaşlar ati ekran kartı olanların çoğunun sık sık karşlaştığı vpu recover sorununa değinmek istiyorum.Şimdi oyun oynarken aniden bilgisayar kitleniyor ya da oyunun ortasında küüüüüüüüüüt diye vpu recover bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor adında bir hata alıyorsanız yapmanız gereken şey masaüstüne sağ tıklayıp özellikler ordan ayarlar oradan da gelişmişe basacaksınız.Sonra SMARTGART yazısına basın ve ordaki AGPx yazan lanet şeyi 4x yapın.Sorun bittiğinde teşekkürler mesajı atarsanız sevinirim.
  • çok güzel ellerine sağlık iyi düşünmüşün bilgi paylastikca buyur.
  • Eline sağlık,çok iyi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.