Şimdi Ara

GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.592
Cevap
252
Favori
1.049.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 3202
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 266
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 142
  • Favoriye Eklediklerim 252
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • darkmoon34 (1393 mesaj) farego (1154 mesaj) runic (823 mesaj) McOrco (445 mesaj) 78cougar (426 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9294 mesaj) Mobil (3693 mesaj) Tablet (782 mesaj) (5 mesaj) Mini (879 mesaj) Uygulama (123 mesaj)
  • @
24 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU
Giriş
    2651 Mesaj

Tunusa 5 milyon dolar göndereceğinize kendi vatandaşınızdan haksız yere istediğiniz GSS haracını silseydiniz olmazdı değil mi ??

Burdan kazandığınız para kursağınıza takılsın fitil fitil burnunuzdan gelsin, hakkımı helal etmiyorum.

• Binbaşı
    1009 Mesaj
    Borç görünmüyor. Noldu silindi mi
    |
    |
  • Yarbay
    4926 Mesaj

ilk çıktığından beri 2012 yılında bu yana gss takip ederim sistemlerinin düzgün çalıştığını görmedim, şuan mesala ödeme yaptım bir kısmını görünmüyor, ne olacak bakalım

|
    |
  • Yarbay
    2324 Mesaj

4370 Lira haracımızı verdik. Çokta ihtiyacım vardı ama sürekli kafama takılıp duruyordu en sonunda ödedim. Buna sebep olanların burunlarından gelir inşallah. Hakkımı kesinlikle helal etmiyorum 

• Yarbay
    3770 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

4370 Lira haracımızı verdik. Çokta ihtiyacım vardı ama sürekli kafama takılıp duruyordu en sonunda ödedim. Buna sebep olanların burunlarından gelir inşallah. Hakkımı kesinlikle helal etmiyorum 

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Peşin ödeyince silinmedi mi hiç birşey ? Şuan internette yazan borç fiyati mi ödeniyor aynen yoksa orada ki toplam borçtan da indirim oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2324 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Peşin ödeyince silinmedi mi hiç birşey ? Şuan internette yazan borç fiyati mi ödeniyor aynen yoksa orada ki toplam borçtan da indirim oluyor mu ?

Alıntıları Göster

Ekstra bir indirim olmadı. E devlette gözüken zaten faizleri silinmiş haliydi o şekilde ödedim.

• Yarbay
    4926 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

Alıntıları Göster

gss de peşin ödemeye bir indirim olmuyor sanırım diğer vergi borçlarında indirim oluyor diye bilyorum, gss ödemelerinde paraf keredi kartı kampanya yapıyor şuan değerlendirilebilir https://www.parafcard.com.tr/59-sgk_3_taksit_kampanyasi

|
    |

• Yüzbaşı
    273 Mesaj

Bundan sonraki dönemde yıllıkmı aylıkmı ödeyeceksiniz 😀 acil şifalar
    |
    |
    oknglr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    136 Mesaj

Arkadaşlar merhaba. Borç tutarı ile tahsil edilen borç tutarı arasındaki farkın sebebi nedir bilginiz var mi?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/16/ce/90/16ce90a674415969d269aca66bfbd124.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    659 Mesaj
    her sene zam geliyo bu illete bakalım bu sene kaç olucak bi rahat 110 tl falan olur .

|
    |
  • Yarbay
    2324 Mesaj

Şuan borç cıkmaz çalıştığım için. ileride durum ne olur bilmiyorum. Benim gssden haberim olduğunda borcum 2000 tl yi çoktan geçmişti.İlk başlarda haberim olsaydı muhtemelen öderdim. Biliyorum, yanlış bir uygulama. Devletin bize attığı en büyük kazık ama , ödemeyincede böyle birikiyor işte. Silinir umuduyla bekledik buzamana kadar ama silineceğide yok gibi :S

|
    |
    mixeror kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj

işe girdiyseniz onu kafanıza takmanıza gerek yoktu..sağlıktan hertürlü yararlanıyordunuz (Bence) neyse siz daha iyi bilirsiniz tabi yapcak birşey yok,iyi günler
    |
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj

bu ay ilk defa ödeyeceğim.son ödeme tarihi ayın hangi günü?tşkler

|
    |
  • Yarbay
    6942 Mesaj

benimde var lanet olsun. 5 sene önce 1ay çalışmadığım için 67tl borç yazmışlardı. ödemem diyordum ama ödeyeceğim sanırım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj

hocam o parayı geri almalıyız bir şekil en kötü pirime ekletmek lazım siz faiz ödediniz mi hiç hocam

|
    |
  • Yarbay
    2324 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: horizont1905

hocam o parayı geri almalıyız bir şekil en kötü pirime ekletmek lazım siz faiz ödediniz mi hiç hocam

Faiz ödemedim. Prime eklense zaten insanlar bir şekilde öder borcunu. Havadan para verdik işte :S

|
    |
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj

kanunun süresi bitiyor.

ocak ayına girilince artık bakmayacaklar

Geçen sene 1 hafta sonra kanun çıkmıştı şimdi ne olacak bakalım?

uzatmadıklarını düşünsenize millet isyanın dibine vurur....

zaten hasta garantili hep hastaneler bakmasalarda olur bize...

• Onbaşı
    23 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

kanunun süresi bitiyor.

ocak ayına girilince artık bakmayacaklar

Geçen sene 1 hafta sonra kanun çıkmıştı şimdi ne olacak bakalım?

uzatmadıklarını düşünsenize millet isyanın dibine vurur....

zaten hasta garantili hep hastaneler bakmasalarda olur bize...

Yapılandırma zamanı olduğundan yapılmamış olabilir

Son güne kadar ne çıkar bilinmez yada yıl başından Sonra da olabilir

|
    |
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj

Bilen biri lütfen cevap verebilir mi. Bir kaç kere yazmıştım.

Ocak ayından beri işsizim. GSS borcum yok görünüyor. İnternet vergi dairesinde de borç görünmüyor. Bana neden borç çıkmıyor? Bu konudan şikayetçi değilim fakat yarın öbür gün toplu şekilde faizlenip karşıma çıkmasından korkuyorum. Gelir testi mı yaptırmam gerekiyor? Şuan ki statümü nasıl nereden öğrenebilirim. Borçsuz muyum? Çulsuzum diye borç mu çıkmıyor? Borç var ama ben mi görmüyorum? Kime nereye başvurucam hiç bilmiyorum. Eğer borcum varsa yapılandırma zamanında faydalanmak istiyorum.

• Yüzbaşı
    384 Mesaj

İşsizlik maaşı alma hakkın bittikten sonra her ay yansımaya başlayacak ..
    |
    |
    Sanal Dilenci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.