Şimdi Ara

GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.603
Cevap
253
Favori
1.050.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 3203
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 266
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 142
  • Favoriye Eklediklerim 253
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • darkmoon34 (1393 mesaj) farego (1154 mesaj) runic (823 mesaj) McOrco (445 mesaj) 78cougar (426 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9301 mesaj) Mobil (3697 mesaj) Tablet (782 mesaj) (5 mesaj) Mini (879 mesaj) Uygulama (123 mesaj)
  • @
24 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU
Giriş
    327 Mesaj

toplu bir şekilde ödemezsek bu sistemden mecbur vazgeçecekler. ödemeyin.

|
    |
  • Yarbay
    6636 Mesaj

7256 sayılı yapılandırma kapsamında benim borcum yapılandırılmış ve faizleri silmişler. Son ödememi yaptım. Daha önce de biraz ödemiştim keşke ödemeseymişim diyorum ödeyene yine bir şey yok. Ödediğimizle kaldık. Neyse ben kurtuldum Allah borcu olanlara da ödeyecek güç verir İnşallah.

• Yüzbaşı
    312 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

7256 sayılı yapılandırma kapsamında benim borcum yapılandırılmış ve faizleri silmişler. Son ödememi yaptım. Daha önce de biraz ödemiştim keşke ödemeseymişim diyorum ödeyene yine bir şey yok. Ödediğimizle kaldık. Neyse ben kurtuldum Allah borcu olanlara da ödeyecek güç verir İnşallah.

Allahın aşkına ödediklerimizin faizlerini bize verseler yada kalan borçtan düşseler ya ne anlamı var ödediklerimizin dilekçe yazsak o zaman sağlığınız açıldı diyecekte hiçbir zaman sağlık açılmadı hep ödedim 2 ay 3 ay birikti

• Yarbay
    6636 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: horizont1905

Allahın aşkına ödediklerimizin faizlerini bize verseler yada kalan borçtan düşseler ya ne anlamı var ödediklerimizin dilekçe yazsak o zaman sağlığınız açıldı diyecekte hiçbir zaman sağlık açılmadı hep ödedim 2 ay 3 ay birikti

Alıntıları Göster
    Ben memur olmama rağmen borcum silinmedi halbuki sağlık güvencem var. GSS ye zaten karşıyım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9226 Mesaj

çıkan af yasası bunu kapsıyor mu

• Yarbay
    6636 Mesaj

Evet üstte de yazdım

|
    |
    Hakan.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1526 Mesaj
    Sgkya gitmeye gerek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    6636 Mesaj
    |
    |
    İlkem22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    305 Mesaj
    agustos sonrasi borclari odedim ama yapilandirma dedigi borc duruyor ...nisana kadar suresi varmis galiba simdi ucretsiz muayene olabilirmiyim deneyen varmi.. yoksa tum borcu odeyecezmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hexedemical -- 18 Kasım 2020; 23:50:31 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj

Diyelim ki 3000 TL borcunuz var 1000 TL'de gecikme zammı. Sizde elime az para geçti 1000 TL yatırıyım dediniz. Kalkıyor onu 3000 TL'lik ana borçtan değil 500 TL ana borç 500 TL gecikme zammından siliyor. Arkadaş sanki bankadan kredi çektik. Düş hepsini ana borçtan, yapılandırma gelince de sil 1000 TL gecikme zammından. Yok sen kalktın gecikme zammından mı kestin parayı o zaman o parayı da düş borçtan yapılandırmada.Ama yok sen ödedin ödemeseydin enayisin diyorlar. Şurada yaptıkları hareket bile en hafif tabirle vatandaşını enayi yerine koymak.
    Olmayan bir gss diye borç çıkarıyorlar yetmiyor birde gecikme zammı çıkarıyorlar. Faize haram diyorlar adını değiştirip gecikme zammı yapıyorlar.

|
    |
    horizont1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1526 Mesaj

Gündüz bakmam lazım sanırım. Borç gözükmüyor.

|
    |
    ultiMance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3770 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

Gündüz bakmam lazım sanırım. Borç gözükmüyor.

22:00 ile 00:15 saatleri arasında işlem yapılamaz!

Bu uyarıyı mı veriyor ?

• Yarbay
    3770 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Ben gitmedim bu linkten sorgulayın bende faizleri silmişlerdi.
    https://giris.turkiye.gov.tr/OAuth2AuthorizationServer/AuthorizationController?response_type=code&client_id=aaf9d090-ddc2-11e4-8830-0800200c9a66&state=moFtwsr4xGEz7w-CrmSoj4X&scope=Kimlik-Dogrula;Ad-Soyad&redirect_uri=https://onlinetahsilat.sgk.gov.tr/WebTahsilat/index.jsf

Diğer tahsilatlar/GSS prim

Verdiğiniz linkten baktım hocam faiz silinmiş ama öde deyince tamamını ödeme çıkıyor. Bunu taksit taksit ödeyemiyor muyuz ? İllaki tamamını mı ödemek gerek ?

• Yarbay
    6636 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

Verdiğiniz linkten baktım hocam faiz silinmiş ama öde deyince tamamını ödeme çıkıyor. Bunu taksit taksit ödeyemiyor muyuz ? İllaki tamamını mı ödemek gerek ?

Alıntıları Göster
    Zaten tamamını peşin öderseniz faiz yok. Taksit yapılandırması için muhtemelen SGK ye gitmeniz gerekecek. Taksit durumunda da faizin faizi alınır.

|
    |
  • Teğmen
    141 Mesaj

yararlanmadığım kaç yılın parasını istiyorlar, ödemeyeceğim, ödemeyelim.

|
    |
  • Binbaşı
    1526 Mesaj

Evet.

|
    |
    arifomer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2964 Mesaj

Öğrenci olduğum dönemden bi GSS borcu yazılmış, bunu internetten dilekçeyle sildirme yolu varmı?

• Yüzbaşı
    302 Mesaj

O dönem öğrenci olduğuna dair belge ile SGK şubesine gidersen hallederler. Internetten yapılacağını sanmıyorum.

|
    |
    Rechno kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1000 Mesaj

Daha 3 ay öncesinde 1350tl di şimdi 2150tl olmuş bu nasıl bir şeydir ya faiz maiz de silincek denmedi mi nasıl oluyor buu

|
    |
  • Yarbay
    12813 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Çalışmayan insanlara her ay borç yazmak yani haraç almak sadece bu dönemde, bu malum partiden olurdu.

Dünya'nın başka hiç bir yerinde böyle bir şey yok.

Çalışmayan adamdan hiç bir isteği olmamasına rağmen para almak ve borçlandırmak...

Aynen katılıyorum.

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.