Şimdi Ara

GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.411
Cevap
250
Favori
1.034.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 3176
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 266
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 142
  • Favoriye Eklediklerim 250
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • darkmoon34 (1393 mesaj) farego (1154 mesaj) runic (823 mesaj) McOrco (445 mesaj) 78cougar (426 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9153 mesaj) Mobil (3663 mesaj) Tablet (782 mesaj) (5 mesaj) Mini (872 mesaj) Uygulama (116 mesaj)
  • @
Giriş
    97 Mesaj
    Arkadaşlar bir sorum olacak ikametgahımı babamın 2. adresine aldım. Babam emekli onun geliri benim gss primine etkisi olur mu?

Veya bu soruyu nereye sormalıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

bunlara para yedireceğime özele giderim hiç olmazsa sıra eziyeti çekmem

Özelde bir muayene bölümüne göre 70tl kan idrar tahlili 200 TL endoskopi 300 TL devlette bedava. Paranız çoksa tabiki gidebilirsiniz ama yoksa tavsiye etmem. Gssyi asla savunmuyorum ama size katılmıyorum Allah kimseyi özele düşürmesin.

Birgün özel bir hastanede hematoloji bölümüne muayene 595 TL muayene parası istemistlerdi hayattan soğudum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yigit1044 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Nickola Tesla

Arkadaşlar sizinle bir bilgiyi paylaşmak istiyorum.GSS prim borcum 6200 liraydı ve aniden bir sağlık sorunum nüksetti.Aylık olarak ödenen 86 lirayı, müstehaklık açılır diye ödedim fakat açılmadı.Eğer böyle bir düşünceniz varsa paranız boşa gider.Bilgilendirmek istedim.Hatta bu mesajımı konunun ilk mesajına alıntılayın ki millet görsün.

eger 6200 Tl borç varsa sistem kesinlikle açılmaz..

Ciddi bi rahatsızlık yaşamadım şimdiye kadar,hastaneye yolum az düşüyor.Sağlıklıyken para verdim yıllarca boş yere.

Kaldı ki gss ödemeyin derim,biraz daha idare edin bu düzen değişecek elbet.Gss yi yeni gelecek iktidar kaldırır bir süre sonra

|
    |
    Limonen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Allahtan başımızda Ümmetin Lİderi Reis var.O dünyada hiçbir ülkenin yapamadığını yaptı ve 80 milyon vatandaşımızı GSS sistemini getirerek sağlık güvencesine kavuşturdu.Savaş Ay eski SSK hestenelerini ne güzel görüntülemişti.Şimdi gocuman Şeher hastanelerimiz var heryerde pıtırcık gibi açılıveriyo.Özellerine gidiverinde başınıza neler geleyo görün bakem!

|
    |

6200tl kaç yılın borcu ya benimde 9 aylık borç var 836tl hergun 1 TL zam alıyor :)

|
    |
    DEMİRCİEFE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1077 Mesaj

6 yıllık borç hocam.Yanılmıyorsam şirketi kapattığımda 2014 yılıydı.

|
    |
    -Çesut Mevik- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

müstehaklık yani provizyon alamayan yıl sonuna kadar sağlık hizmetinden faydalanabiliyor mu?

Borcu olanlar sağlıktan yararlanamıyor mu ? yani kararname ver nasıl oluyor da kapalı oluyor benim de kapatmışlar muane olmam gerek

|
    |

bu parayı devlet hasta ol olma 5-6 ayda çıkartıyor zaten özelin tek farkı insana insan muamelesi uygulaması tercih sizin tabi.

|
    |

|
    |

ülkede herşey çöküyor gerizekalı herifin bitanesi akp ne alakası var diyor bunun

|
    |

Genel sağlık sigortası ve bağkur (isteğe bağlı hariç) borçluları yıl sonuna kadar yararlanabiliyor.
    Borçlu olarak görünüyorsanız hastaneye gittiğinizde iş bilmez birine denkgelmez iseniz girişinizi yapması lazım. Olmuyor diyorsa borçlular yıl sonuna kadar bakılıyor bkk kararı var diyin.
    Ancak borçlu değilde; en yakın sgk ya gidin diye dönüyorsa provizyon sonucu ya sgk ya gidin yada telefon ile ulaşın gss açsınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    teamwork kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu haracı yapılandırabiliyor muyuz?

Orijinalden alıntı: -Çesut Mevik-

Dün özel güvenlik sertifikası için heyet raporu almaya gittim ertesi gün 830 TL borcu yapistirmislar hemen bide heyet raporu alırken 170tl ödedim bu 830tlyi odemesem ne gibi işlemlerle karsilasirim arkadaş lar ilk defa böyle bişey başıma geliyor

Birikmis prim borcun var miydi onceden yoksa sadece saglik raporun nedeniyle mi cikti bu borc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

250tl borcum vardı ama her ay 88 TL gelmiyordu bı anda sağlık raporunu aldiktantan sonr borcum 930 oldu eve tebliğ zarfı geldi SGK'dan sağlıktan yararlanamazsiniz Felan yazıyor

|
    |
    scandinizo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1035 Mesaj

o değilde herkesi gss li yapıp para istemelerine rağmen sgk da açık ozon deliği gibi büyüdükçe büyüyor bu nasıl iş kılıçdarda sgk da değil  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeraldOfDİSASTER -- 11 Ekim 2020; 11:59:21 >

Aklı olan kimse para yatırmıyor ki zaten her sene af çıkıyor. Yollayanlar yolladığıyla kalıyor IBAN ile toplanan bağışlar gibi düşün.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 11 Ekim 2020; 12:33:36 >
    |
    |
    HeraldOfDİSASTER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4601 Mesaj

Acelen yoksa bekle af çıkıyor sürekli sıfırlanıyor borç

|
    |
    İlkem22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
Gülüş Tasarımı
Radyo Dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.