Şimdi Ara

Genel müdürün emekliliği için neden manuel vitesli araç. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2,0 dizel olsaymış satma durumu daha da yükselirdi. ama 2,0 benzinli ancak meraklısı alır diye düşünüyorum.
  • Manuel vites ve atmosferik motor ikilisi hangi zihniyeti temsil ediyor ?? Sosyopsikolojik hatta felsefi bir araştırma konusudur..Toplum mühendisliğinde nazar-ı dikkate alınması gereken bir mevzudur kanaatindeyim
  • hastasına müdürden fluence
  • 2.0 Atmosferik motor ve düz vites iyi bir sürüş zevki hedeflendiğini gösteriyor. Ancak fluence kasa ve altyapı olarak yanlış seçim. Eşşeğe altın semer de vursan adam olmaz.
  • Fluence in keşke arka stopları normal kasada da bu şekilde olsaydı.En azından daha geniş gösteriyor arkayı.
  • Lüks otomobillerde %98 otomatik satılıyormuş linkteki haber sanırım 2014 yılına ait 2015 kasım ayında ise geçen yıla göre otomatik satışında %48 büyüme olmuş kaba bir hesapla 10 sene sonra manuel araçlar Antalya'da klimasız arabalar gibi muamele görecek

https://www.sigortam.net/kasko-sigortasi/otomatik-vitesli-araba-satisi-artiyor
  • quzman kullanıcısına yanıt
    aynen ben de acayip sinir olup cevap veriyorum bazen satıcılara.

ayrıca 2012 yılında neden latitude executive varken neden gidip fluence alınır?

muamma!
  • manuel'in zevki başkadır. ama istanbul trafiğinde araba sürüyoruz, manuel'de sol ayak bir süre sonra kopuyor ne yazık ki küçük bir şehirde yaşasam kesinlikle manuel alırdım, ama istanbul gibi büyük bir şehirde otomatik vites lüks değil ihtiyaç..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.