Şimdi Ara

Gene İmamoğlu, bu kezde kreşleri açmış. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
12.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
296 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amadeus99

"Kapatılması neyin kafası idi bilemiyorum ama bu günü de gördük şükür.

Reis yine kalbimizi çaldı hahaha.gif"

Birader fazla belli ediyorsun.

Alıntıları Göster

Trabzon sampiyon olamayinca birliktelikleri bitti ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Melih Gökçek hakkında dava bile açılmadı hala.

Alıntıları Göster

Yanlarına kâr kaldı bile tüm yaptıkları, çünkü yerine gelenlerde oy kaygısı ile uzerilerine fazla gidemeyecek , bu ülkede iktidar sağ kesimden geçiyor 1950 den beri ..

• bu konuyu acan arkadaş imamoğlunun kişi başı 6.700 tl ye, ibb kasasından, kendi partisinin insan evdatlarını doyuracağım diye 319.780 TL ödediğinden haberi olmuştur heralde. Hani şu ben hak yemem, israfı bitirmeye geliyorum diyen imamoğlu ;) Bu kadar kör cahil olmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalsrol -- 21 Temmuz 2020; 3:13:47 >
  • populist harcamalar

sağcılar sosyalist solcular sosyal demokrat. hepsi vergi toplayak peşinde

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Açılsa çünkü konuşacak biliyorlar. Son seçiminde aday göstermeyeceklerdi alenen tehdit etti zorla aday gösterdiler. O kadar da pişkinler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elk.de kullanıcısına yanıt

Her ilde üniversite açıldı da ne oldu. Bilimde tavan mı yaptık. İşsizlik alıp başını gitmesin bizim çocuk da üniversite okuyii diyen veliler olsun diye açılmış yerler. Çoğu pislik yuvasından ibaret. Ayrıca kurulan kampuslerin de çevresindeki toplumsal yapıya da zarar verdiği kanaatindeyim. Sabancı üniversitesi, YTÜ, istanbul kültür üniversitesi, Beykent üniversitesi nin dördünde de öğrenim gördüm iki lisans bir yüksek lisans sahibiyim. Eğitim olarak Sabancı seviyesinde üniversite bir elin parmaklarını geçmez bu ülkede. Yıldız diğer bir çok üniye göre iyi olmasına rağmen hala mezunlarının çoğu İngilizceden bihaber.

Kısaca nitelik lazım nicelik değil.

• Kimileri 25 yılda yapamaz.. Kimileri 1 yılda yapar.. Farkı keşfet :)

• quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol

bu konuyu acan arkadaş imamoğlunun kişi başı 6.700 tl ye, ibb kasasından, kendi partisinin insan evdatlarını doyuracağım diye 319.780 TL ödediğinden haberi olmuştur heralde. Hani şu ben hak yemem, israfı bitirmeye geliyorum diyen imamoğlu ;) Bu kadar kör cahil olmayın

Konuyu açan benim.

Yalan haberlere de kılım.

O harcama yemek değil organizasyon harcaması. Çalıştay için yapılmış, otel, ulaşım gibi şeyler var.

Daha önemlisi raporu hazırlayan ibb meclisi, Sayıştay değil. Onlarda tıpkı sizin gibi yalana sarılmış tipler.

• quote:

Konuyu açan benim.

Yalan haberlere de kılım.

O harcama yemek değil organizasyon harcaması. Çalıştay için yapılmış, otel, ulaşım gibi şeyler var.

Daha önemlisi raporu hazırlayan ibb meclisi, Sayıştay değil. Onlarda tıpkı sizin gibi yalana sarılmış tipler.

Alıntıları Göster

Ben hiçbir partiyi tutmuyorum ama siz kendi çıkarlarınız doğrusunda şak şak devam. Sonra Türkiye niye ilerlemiyor diye ağlamayın.

• Eh tabi kreşle beton krallarını zengin etmedi ya halkın işine gelen birşey işinize gelmeZ.

• 2023'te cehape kreşleri ahıra çevirecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Size göre AKP hakkında tek olumlu cümle yazan aktroll ya da AKP'nin neferi oluyor maalesef.

Güzel bir örnekleme yapmış oldun amadeus teşekkürler

Alıntıları Göster

Amadeus degil Ekrem diyeceksin. Ekonun kendisi o

• Tok adam çalmaz gardaş

• 2023'de Erdoğan'ın karşısına çıkacak, kişi belli Mansur yavaş

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.