Şimdi Ara

GençTurkcell’li 1 sinema bileti alana 2’ncisi hediye! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
27.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu kampanya tekrar baslayacak diyorlar var mi bir duyum? bir aydir sinema yuzu goremedik. ogrenci adamdan 15-18 tl para aliyorlar. herhalde sabanci koc yeditepe gibi okullarin ogrencileri gibi saniyorlar tum ogrencileri. ayda yaklasik 600tl para geciyor elime gunluk gida tuketimim en az 10tl. bu fiyatlarla nasil olacak bu is? sonra yok korsana hayir yok carta hayir curta hayir. daha cok beklersiniz.(sunu hemen belirteyim ben de korsana hayir diyen bir insanim evimdeki arsivime buyrun bakabilirsiniz, o sozumden korsan ise bulastigim anlasilmasin, simdi ulkemdeki insanlarin durumuna deginecegim ondan ortaya attim o lafi) bu ulkede asgari maas 700tl adam o parayla esine coluguna cocuguna bakmaya calisiyor bunlar 15-20 tl diyorlar biletlere. memur maasi 1200-1400tl o da 1 gece ailecek sinemaya gideyim dese nerden baksan 60-90tl civari bir paraya patlar. herhalde o da pek istemez boyle bir kaziki. 1,5-2 gunluk kazanci 1,5-2 saatte eriyor ne yapsin? zaten oyle eskisi gibi ailecek sinemalara gitmeler felan kalmadi. herkes bir bakiyom adam atmis koluna kizi oyle cift halinde gidiyor. dusunun sektor ne hallere dusmus daha da beter olacak bu fiyatlarla. en son flypapera gittim 1 ogrenci 1 kisi 31tl para odedim salonda goreceksiniz bizim disimizda 2 kisi daha vardi. 60tl ye bir salon isliyor. fiyati dusuk tutup surumden kazanmayi akil etseler belki cok daha fazla para kazanacaklar. ayiptir gunahtir ya. bunlar anca burjuvaya hizmet etsinler. ee onlar da ne kadar katkida bulunuyor goruyoruz. hangoverin yapimcilarindan cikan bir filme koca salonda bizim disimizda 2 kisi vardi. doya doya dusunsunler beyin bedava ne de olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herr18 -- 25 Mayıs 2012; 12:17:39 >

• mrb bu kampanyada acaba persembe gunku seans icin indirimli bileti sifremizle gidip bugunden alabilirmiyiz. yoksa ille aynı gun mu olmalı sifr kampanya ve bilet alım gunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.