Şimdi Ara

Gençlik gelişim sorumlusu değiştirme 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar football manager 2014 de takımıma bir Gençlik gelişim sorumlusu aldım fakat bende mevcut olan sorumlu halen duruyor.o sorumluyu sözleşmesini fesh etmek istemiyorum,yeni transfer ettğim antranatörü Gençlik gelişim sorumlusu yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapıyoruz?

• Öncelikle MEvcut Gençlik Gelişim sorumlusunun Sözleşmesini karşılıklı fesih edeceksin. Daha sonra anlaştığın G.G.Sorumlusuna tekrar sözleşme önereceksin muhtemelen onla imzaladığın sözleşmede herhangi bir Antrenör olarak anlaşmışındır. G.G.Sorumlusu olarak 1. Tavsiyem Fermo Favini 2. olarak Rosaria Argento Bunlar en iyileri.
  • O sorumluyu fesh etmek istemiyorum derken eskiyi kast ediyorsan, yeni sözle?me önermeyi dene farkly bir görevle ama kabul edece?ini sanmyyorum mecburen kovmak durumundasyn gibi görünüyor, ayryca üstteki arkada?yn verdi?i isimler iyidir onlarla anla?maya çaly? öncelikle
  • cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar.Bu dediğiniz gözlemciler içindemi geöerli? mesela bende 7-8 tane gözlemci var 1 tanede baş gözlemci var? mesela ben baş gözlemciyi değiştirmek istiyorum, o zamandamı aynı şey geçerli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster015

cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar.Bu dediğiniz gözlemciler içindemi geöerli? mesela bende 7-8 tane gözlemci var 1 tanede baş gözlemci var? mesela ben baş gözlemciyi değiştirmek istiyorum, o zamandamı aynı şey geçerli?

Evet yeni sözleşme gerekli baş gözlemci ve yapmayı düşündüğün gözlemci için.
  • cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.