Şimdi Ara

Gençlik Filmleri ,Amerikan pastası tarzı filmler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
501
Cevap
110
Favori
224.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

Ya bu filmler iyi de, izledikten sonra kendi monoton hayatına geri dönüyosun, lan bi filme bak bi de bizim arkadaşlara bak moduna giriyosun ya, o çok koyuyor. Bu gençlik dizileri her şeyi şen şakrak anlatıyor, atıyorum seven erkek illa sevdiği kıza buluşuyor, saat başı yakışıklı çocukla taş gibi kızlar sevişiyor, üniversite veya lise dersleri her zaman zevkli geçiyor, her ders ayrı makara. sınav vs. desen hiç gösterilmez, yok çünkü güya.

fakat gel gelelim ki bu filmlerde anlatılanların %0,00001'i bile ülkemizde gerçekleşmiyor. hayat tamamen stres üzerine kurulu. dolayısıyla ben bu tür filmlerden zevk alamıyorum. bunu niye yazdım bilmiyorum, belki vardır benim gibi düşünen

Tam da bunu düşünüyordum. Duygularıma tercüman olmuşsun, bu filmleri izledikçe insanın dışarı çıkası gelmiyor yaşadığı toplumla filmdeki toplumu karşılaştırınca adaletin bu mu dünya tribine giriyor.

• 11. filmi bende merak ettim.Pm bekliyorum :)..
  • 11 pm lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: şefim bakar mısın

quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

Ya bu filmler iyi de, izledikten sonra kendi monoton hayatına geri dönüyosun, lan bi filme bak bi de bizim arkadaşlara bak moduna giriyosun ya, o çok koyuyor. Bu gençlik dizileri her şeyi şen şakrak anlatıyor, atıyorum seven erkek illa sevdiği kıza buluşuyor, saat başı yakışıklı çocukla taş gibi kızlar sevişiyor, üniversite veya lise dersleri her zaman zevkli geçiyor, her ders ayrı makara. sınav vs. desen hiç gösterilmez, yok çünkü güya.

fakat gel gelelim ki bu filmlerde anlatılanların %0,00001'i bile ülkemizde gerçekleşmiyor. hayat tamamen stres üzerine kurulu. dolayısıyla ben bu tür filmlerden zevk alamıyorum. bunu niye yazdım bilmiyorum, belki vardır benim gibi düşünen

Tam da bunu düşünüyordum. Duygularıma tercüman olmuşsun, bu filmleri izledikçe insanın dışarı çıkası gelmiyor yaşadığı toplumla filmdeki toplumu karşılaştırınca adaletin bu mu dünya tribine giriyor.

ahlak anlayışı olarak ne kadar geride olduklarını. bizim ise namus ve ahlak kavramlarına ne kadar değer verdiğimizi söylüyorsan haklısın. ama onlara imreniyorsan sana diyecek lafım yok. bizim ülkemizdeki huzuru hiçbir ülkede bulamazsın...

• 11 pm
  • 11 pm at
  • 11. Filmi pm atarmısınız
  • 11 pm alabilir miyim
  • 11 pm alabilirmiyim merak ettim
  • Superbad ve Project X i daha önce izlemiştim Superbad bi tık daha iyiydi paylaştıkların arasında Superbad den daha iyi olanı varmı tavsiye edebileceğin
  • 11.film Ken Park sanırsam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.film pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müendiz42

Superbad ve Project X i daha önce izlemiştim Superbad bi tık daha iyiydi paylaştıkların arasında Superbad den daha iyi olanı varmı tavsiye edebileceğin

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11. film pm atar mısın hocam.
  • Takip
  • 11 pm
  • Ben bir Van Wilder izlemiştim ama onda Ryan oynamıyordu, sanırım bu filmin çakma olanı idi o... Listede ise The Girl Next Door olmasa, ilk sıraya Road Trip'i koyardım. İlk üç olarak The Girl Next Door, Road Trip ve Easy A.

Bu arada 11 neymiş ki öyle, bu kadar muhabbeti dönmüş, konunun amacını saptırmış! Biri yazsın bari herkes faydanlansın.
  • Fap Fap filmler arşivi
  • 11 pm atan yokmu ya merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.