Şimdi Ara

Gençlik Filmleri ,Amerikan pastası tarzı filmler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
501
Cevap
110
Favori
224.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerikan pastası yabancıların recp ivediğidir onların espri anlayışıyla bizimki bir değil recep ivedik bile bana daha komik gelir çünkü türklerin dilinden anlıyor
  • Ya bu filmler iyi de, izledikten sonra kendi monoton hayatına geri dönüyosun, lan bi filme bak bi de bizim arkadaşlara bak moduna giriyosun ya, o çok koyuyor. Bu gençlik dizileri her şeyi şen şakrak anlatıyor, atıyorum seven erkek illa sevdiği kıza buluşuyor, saat başı yakışıklı çocukla taş gibi kızlar sevişiyor, üniversite veya lise dersleri her zaman zevkli geçiyor, her ders ayrı makara. sınav vs. desen hiç gösterilmez, yok çünkü güya.

fakat gel gelelim ki bu filmlerde anlatılanların %0,00001'i bile ülkemizde gerçekleşmiyor. hayat tamamen stres üzerine kurulu. dolayısıyla ben bu tür filmlerden zevk alamıyorum. bunu niye yazdım bilmiyorum, belki vardır benim gibi düşünen
  • şu dünyada euro trip kadar itici boş film var mı dünyada?nasıl insanlar beğeniyor onu merak ediyorum
  • 11 pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Sinan.

11 in ne olduğunu şimdi çözdüm,%90 o istersen PM atiym evet o yada değil de

pm atmadınız hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

quote:

Orijinalden alıntı: .Sinan.

11 in ne olduğunu şimdi çözdüm,%90 o istersen PM atiym evet o yada değil de

pm atmadınız hocam

şimdi atmış bulundum
  • Listeyi biraz daha genişletirsen harika olur, çünkü forumda bir dünya gençlik dizisi tavsiyesi isteyen insan var ama düzenli ve bol içerikli bir konu yok.

• 11. yi banada atın bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Listeyi biraz daha genişletirsen harika olur, çünkü forumda bir dünya gençlik dizisi tavsiyesi isteyen insan var ama düzenli ve bol içerikli bir konu yok.

önerilerine açığım hocam

• quote:

quote:

Listeyi biraz daha genişletirsen harika olur, çünkü forumda bir dünya gençlik dizisi tavsiyesi isteyen insan var ama düzenli ve bol içerikli bir konu yok.

önerilerine açığım hocam

21 Jump Street'i izlemeni tavsiye ederim, son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden biri. İzledikten sonra bana hak vereceksin.
  • 11 ne la ben de merak ettim.Pm at.
  • Sağ olasın kardeşim, sayende ne canlar yakıcaz ;)))
  • quote:

quote:

quote:

önerilerine açığım hocam

21 Jump Street'i izlemeni tavsiye ederim, son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden biri. İzledikten sonra bana hak vereceksin.

hocam 2 polisi bir üniversiteye kayıt yapıyorlardı uyuşturucu işeri nasıl dönüyor falan onları öğrenmek için film bu şekilde miydi ? yoksa 3 çocuk okulun safı bunlar partilere falan girmek istiyorlar bunların 1 i 2 polis ile arkadaş oldu .. bunlardan biri miydi bahsettiğin film

• quote:

quote:

quote:

quote:

önerilerine açığım hocam

hocam 2 polisi bir üniversiteye kayıt yapıyorlardı uyuşturucu işeri nasıl dönüyor falan onları öğrenmek için film bu şekilde miydi ? yoksa 3 çocuk okulun safı bunlar partilere falan girmek istiyorlar bunların 1 i 2 polis ile arkadaş oldu .. bunlardan biri miydi bahsettiğin film

2 polis liseye gizli görev için gidiyor, uyuşturucu satışını engellemek için. Türkçesi liseli polisler zaten. Sanırım izlemişsiniz.

• güzel paylaşım. saolasın. süperbad'i izlenecekler listesine aldım bile. tekrar teşekkürler paylaşım için.
  • quote:

quote:

quote:

önerilerine açığım hocam

Bunun dizisi vardı yaa müthişti. Yıllar geçti, unutulmazlar arasında yerini aldı. Johnny Depp&'in çıkışıdır

• 11'i PM olarak atın beklemedeyim.
  • 11 Pm atan olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dgkn. -- 14 Mart 2013; 10:10:18 >
  • Dostum harika bi konu gençlik filmleri ariyordum. Haftasonu bunlari izlicem. Eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.