Şimdi Ara

Gençliğim çalınıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
3
Favori
17.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
354 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fikirlerin neler ona göre oy atalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Başbilen kullanıcısına yanıt
    Ben şuan ki muhalefet ten memnun değilim,iktidar dan hiç değilim,tek insan olarak Mansur yavaşın yaptığı hareketleri,belediye de izlediği politikaları doğru buluyorum.Gelecekte aday olursa umarım bağımsız olarak aday olur oyumu ona vericem,Ekrem imamoğlunda da ışık görüyorum ancak Mansur yavaşı daha çok destekliyorum
  • Yazılım öğren..

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    Olay ülke gündemi,yazılım öğrenmem değil yanlış konuya yazdınız galiba
  • CrewShadYS kullanıcısına yanıt

kendini geliştir..

Kendimi tabikide geliştiricem ancak adam akıllı bir bilgisiyar almak için bile 2 ay kafe de çalışmam gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

Malesef ülkenin kaderi böyle. Bunun çok sebepleri var; arkadaş Kanada demiş de Kanada'nın komşusu İran Irak Suriye değil, Kanada'da Kanada'yı batırmaya çalışan örgütler yok, Kanada'yı tehdit eden küresel çete yok, teröristleri yok PKK'sı Fetö'sü yok, araba yapıp da arabasını ürettirmeyen, cep telefonu yapıp da cep telefonunu ürettirmeyen güçler yok.

Zaten bu küresel çete falan olmasa kahvede okey dönen adam uzay gemisi yapıp marsa gidecek ama işte küresel çete.

• quote:

Orijinalden alıntı: mechatengu

Zaten bu küresel çete falan olmasa kahvede okey dönen adam uzay gemisi yapıp marsa gidecek ama işte küresel çete.

Alıntıları Göster

kanada kraliçenin etekleri altında kurulan halen yarı sömürge bir ülke zengin olmasa şaşardım zaten bildiğin ingiliz kolonisidir halen 90 lık nine vali atar oraya.

bizim ülkemiz kanadadan çok çok daha onurlu ve güçlü bir ülke kafanızı yormayın siz.

gücü cebinize giren $ sanmaktan başınız dönüyor zaten.

Atatürk ingiliz mandası yapıyorum bu ülkeyi derdi, bayrağının yanına 3 kraliyet arması çaktırırdı yanına ay boğulurdunuz iphonelere ps 5 lere o kolay iş 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Nisan 2021; 19:20:53 >

• Enayilik var 100000lik arabaya kimse 500000 vermese mecbur düşer o vergi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sadece senin gençliğin çalınmadı merak etme. Ve şu an iyi günler daha kötü günler geldiğinde ne diyeceksiniz merak ediyorum.

yazılım öğren mavi yaka statüsünde işçi yol ;) tiyatro lafları bunlar

• Aynen kardeşim çok haklısın, İngiliz sömürgesi olan ülkelere bir bak bakalım sen sadece kanada ve avustralya sanıyorsun galiba. Hindistan, Endonezya ve daha niceleri de dediğin oyuncaklarla müthiş zengin ve şatafatlı bir hayat yaşıyor. Troll olduğunu biliyorum da, bari yarım yamalak bilginle ciddiyim havaları yaratmaya çalışma, kasma, zorlama, olmuyor. Olmuyor ki zaten herkes engellemiş seni, cevap veren bile yok sana. Git İngiliz sömürgesi altındaki ülkeleri öğren, ekonomileri vs. öğren sonra tekrar konuşursun, ama benle değil çünkü bende artık blokladım seni. Hadi eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 15 Nisan 2021; 19:40:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • la milleti 16 yaşında hasta ettiler   ben üniversitedeyken bunun 10'da 1'i kadar dertli değildik. 2001 krizi sonrası zamanlarıydı bir de peheeeeyyyy  

deniz katedrali diye bi dizi var onu izleyip bari. belki beterin beteri varmış diye züürt tesellisi olur. vay arkadaş  

• berkan 197 kullanıcısına yanıt

hindistanlıların soyu ingiliz asil soyluları zaten  kendi ırkını yaydıkları yerler hiper mega zengin canım diğer yerleri iliğine kanına canına kadar sömürür kurutur zaten örnek nijerya 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Nisan 2021; 19:49:22 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Kanada dan iyi olduğumuzu ifade etmeniz komik oldu adamlar ekonomik anlamda bizi ikiye çarpar dört de katlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrewShadYS

Kanada dan iyi olduğumuzu ifade etmeniz komik oldu adamlar ekonomik anlamda bizi ikiye çarpar dört de katlar

ekonomi dediğin olay bir savaşa bakar bir bam kütte toz duman olur,altı üstü 70+ senelik bir rafahı insanlık tarihine yaymanız über komik aslında,coronayla bile çakılmaya başlamışken dünya ekonomileri sonsuzluk beklemekte komik.

evet tükiye kat kat güçlü bir ülke kandandan son kararım.

gücü cebinize giren iphone sanınca o kafalar doğal tabi.

dünya hep boyle lay lay lommu gidecek sanıyorsunuz nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Nisan 2021; 20:10:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

kanada kraliçenin etekleri altında kurulan halen yarı sömürge bir ülke zengin olmasa şaşardım zaten bildiğin ingiliz kolonisidir halen 90 lık nine vali atar oraya.

bizim ülkemiz kanadadan çok çok daha onurlu ve güçlü bir ülke kafanızı yormayın siz.

Atatürk ingiliz mandası yapıyorum bu ülkeyi derdi, bayrağının yanına 3 kraliyet arması çaktırırdı yanına ay boğulurdunuz iphonelere ps 5 lere o kolay iş 

Alıntıları Göster

Bu yazdıklarını keşke akp en refah dönem diye konular açtığında da anlamış mıydın yoksa fikrin günlük mü değişiyor?

• waleur5 kullanıcısına yanıt

Bol bol kitap oku..

• Sen bırak oyunu ps5 i bilgisayarı . iş yaşamında emekliliğinizi doldurmak için bile seneler var önünüzde . bırak bunları iş sahibi olmak bile zor .

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

Alıntıları Göster

İyi de ben Kanada'dan iyiyiz kötüyüz demedim ki?

Kendini uber ötesi aşmış bir millet zannedip de var olan bütün olumsuzlukları küresel çeteye mal etmek aptallıktır dedim.

Ama sen daha onu bile anlamamışsın ki.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.