Şimdi Ara

Gencler Macina Gelecekler (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

quote:

Orijinalden alıntı: turn table

quote:

Arkadaşlar biletixden bilet alamıyorum acil yardım almam lazım. Nerden alabilirim ?

Ankaradasin herhalde Dost kitabevinden al ortagim yarin gider alirsin. Karanfilde ki dost dan.

sağol dostum ordanda alırımda netten neden alamıyorum ona takıldım ben. İşyerinde baktım secenekler aktifti alınıyodur dedim şimdi bakıyorum istediğiniz fiyat kriterinde bilet bulunmamaktadır uyarısı cıkıp duruyor. Bu soğukta dosta gitmek zor gelir şimdi bana şurdan halledeydim iyiydi.

Nasil yav bilet mi bitti acep :D bide ben bakayim du 1 sn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet bilet bitmis :D gencler kale arkasi al.. Gs tarafina girersin bende oyle yapacam.

• Gençlere alalımda gs tarafına nasıl girecez bi bildiğin var gibi sanki ama sakata gelmiyek
  • quote:

Gençlere alalımda gs tarafına nasıl girecez bi bildiğin var gibi sanki ama sakata gelmiyek

Valla normal zamanlarda stadin hali malum cayirova gibi :D gir istedigin yere git ama o gun nolur bilmem. Oturur genclerle izleriz en kotu :D olmadi dalariz vip loca lara yada yedek klubesinin oralara gireriz sorun mu yani

• Geçen sene Gençler tarafında çok fazla Galatasaray taraftarı vardı olay çıkmasın diye o kısmı Galatasaray kale arkasına geçirdiler.
  • napak alakmı bi işimde düzgün gitmezki zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

Geçen sene Gençler tarafında çok fazla Galatasaray taraftarı vardı olay çıkmasın diye o kısmı Galatasaray kale arkasına geçirdiler.

Gordugun uzere gecen sene gitmemistim adam 1 nci agizdan yapmis aciklamayi. Ya gecirmelerini bosver zaten geceriz bi yolunu bulup cikartirim bi yaka karti yazicidan vip gorevli diye ok dir :D localara girerim rahad ol moruk.

• nerde buluşuyoruz beyler.

• Gitmeyi düşünüyorum aslında da bileti nereden alacağız? Nerede oturduğumun pek önemi yok gol yağdırırsak dahi susabilirim
  • Gençler kale arkasından aldım biletimi, Gs tarafı bitmişti. Var mı benim gibi gençler kale arkasından izleyecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.