Şimdi Ara

Gençler kusura bakmayın ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 2 saatlik sınav incelemesini şimdi tamamladım. Hiçkimse kusura bakmasın geometri dışında 2016 ile belirgin bir fark görmedim.Sosyalde bir tık kolaylaşma var.Geometri etkisi olacaktır sıralamada ama çok bi şey beklemeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne iş yapıyosunki kardeş sınav piskolojisini düşünmek lazım
  • tmm

Keske sinava soyle bi bakmayla sinav aninda o problem ve geometrilerle karsilasmak ayni sey olsaydi biz de aynisini dusunurduk

• sen neysin la sınav değerlendirme bölümünde mi okuyosun hareketlere bak devirde herkes ygs prof. oldu
  • Hocam dışarıdan bakınca öyle ama matı yetiştiriyim diye allak bullak oluyor sınav.Bu arada 10 geo avrdi dimi?

• tmci arkadaslara uzuldum . Ic dis kuvvet yoktu resmen cok korkuyordum cok calismistim hic sormadilar

• Hocam bu forumlarda insanlar ne konuşursa o oluyor gördük 2015'te zor dediler haklı çıktılar 2016'da kolay dediler haklı çıktılar 2017'ye de zor diyorlar sonuçlar açıklanır yakın zamanda bekleyip görelim

• Hassiktir ordan
  • İnşallah böyle bir sınava girmek zorunda kalırsın ve yapamadığın sorulara çok kolaydı der herkes.

Sınav anında düşünmek lazımdı olayı. Eve gelince bende yaptım bütün soruları
  • quote:

Orijinalden alıntı: samyat164

Hassiktir ordan

• Kes
  • quote:

Orijinalden alıntı: YgsLysBukucu

İnşallah böyle bir sınava girmek zorunda kalırsın ve yapamadığın sorulara çok kolaydı der herkes.

Sınav anında düşünmek lazımdı olayı. Eve gelince bende yaptım bütün soruları

Yav he he keşke bu sene de girseymişim kesin ilk 5 k yaparmışım. Geçen sene matı kolay sordular kimseden farkımız kalmadı 30 k olduk da Allahtan lys de düzelttik.

• 2016 mat 37 net-2017 mat 5boş+salaldıklarım (cevaplara bakmadım) bundada fark göremedin dimi
  • herkes ygs inceleme ve tetkik kurulunun başkanı bu forumda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.