Şimdi Ara

Gençken çok boşalma yaşamak ilerde kısırlık veya ona yakın sorunlar açar değil mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: _turbo_

Yok o ben degilim.
    Bizim Tepecikli Abi yine sınırsız ban yemiş.Abi anlamıyorum niye sürekli banlanıyor ki?Öyle çok zararı olan bir kişi de değil gibi.Forumda o kadar trol var boş adam var onlar banlanmıyo(banlananlar da var aralarında tabi) bizim Tepecikli yeni hesap açıyo geliyo hemen ban yiyo
  • Uzuntepeler tabyası U kullanıcısına yanıt

Sorma kardeşim ya ben de bu duruma çok üzülüyorum

• 3 günde bir yapmak uygun mudur?

İdeali nedir? Her erkeğin boşalacağı belli bir limit varmış en fazla YouTube da bir kanalda çok boşalırsanız ileriki yaşlarda çeşme kurur evlendiğiniz kadının sizde hakkı var diyordu
  • Ankaralı_Hacı kullanıcısına yanıt
    Zevkinize çok düşkünsünüz 😂
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarınızda haklısınız, sigarayı bırakalım 26 gün oldu

Ama MasterCard ı nasıl bırakacam bilmiyorum

Amacım reseptör değil bağımlılıktan kurtulmak

Zaten Concerta Ritalin Wellbutrin ilaçlarını kullanıyorum reseptörün benim için önemi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38EAF14ED -- 31 Mayıs 2022; 16:0:6 >
  • Boşver kardeş sal gitsin

• Valla zevkime düşkün olduğum doğru kardeşim. Sen genç bir arkadaş olmalısın herhalde, benim gibi kırkını geçince insan daha çok zevke kaptırıyor kendini. Yansın bu dünya diyorsun yani.

• Ankaralı_Hacı kullanıcısına yanıt
    Doğrudur konu dışında yeni bir sigara konusu açılmıştı sizi etiketlemek istedim ama etiket önerisinde çıkmadınız

Linkini atayım konuya davetlisiniz yorumumu görürseniz beni cevaplayıp yazarsınız 😂

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/152902949

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38EAF14ED -- 1 Haziran 2022; 16:37:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.