Şimdi Ara

Genç yaşta evlenilir mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
6.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Revion

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Boş iş bence git hayatını yasa en az 30 yaşını bekleyin

o yaştan sonra evlenilecek kızı nerden buluyum? hem aşığım hem de sevgilim 4 4lük

Neden bulunmasin benim kuzenlerimde hep geç evlendi kız iyi olabilir ama ben erken yaşta düşünmezdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

o yaştan sonra evlenilecek kızı nerden buluyum? hem aşığım hem de sevgilim 4 4lük

Neden bulunmasin benim kuzenlerimde hep geç evlendi kız iyi olabilir ama ben erken yaşta düşünmezdim

eğitimli, kültürlü, güzel ve namuslu kız bulunmuyor kolay kolay.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bilemiyorum artık o sen iyisen illaki senin gibi birini bulursun

• Evet

• Kardeş 2 tarafın aile durumu iyiyse olur.

Ama ilişki de olgun derecesi ne olur bilemem
  • Evlenilmez.İkisi de çok küçük.Evlilikten erken sıkılırlar mazallar boşanırlar falan.Önce bir olgunluk otursun,hayat düzenini kursunlar öyle evlensinler ne acele ediyosunuz

• İlişkiniz iyiyse ve ilişkinizin zarar görmesini istemiyorsan tavsiyem kesinlikle evlenmemen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A D M I R A L

Olmaz hocam çok küçük. Artık devir değiişti erken yaşta evlilik mantıklı değil. Git eğlen demiyorum sadece 19 yş hala çocuk sayılır. Mantıklı düşünemez ergenliğin etkisindesir. Evliliği bu kadar basite almamak gerek

onun gibisini bir daha asla bulamam. o yüzden elimden kaçırmak istemiyorum.

Bulursun.

19 yaşındaki kızın fikri ileride değişir.

Daha lise kafasında o kız.

• Ah ulan aklımı s... Şimdiki aklım olsa s.. Ler. Evlenmezdim. Ama çocuklarım olunca ya sabır. Ben cennete gidersem şu avrada sabrımdan giderim çocuklar olmasa şimdiye çoktan yol ayrılmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Ah ulan aklımı s... Şimdiki aklım olsa s.. Ler. Evlenmezdim. Ama çocuklarım olunca ya sabır. Ben cennete gidersem şu avrada sabrımdan giderim çocuklar olmasa şimdiye çoktan yol ayrılmıştı.

niye öyle dediniz hocam. ben sevgilimi gerçekten çok seviyorum.
  • Geç oğlum o işleri şimdi kimsenin kimseye eyvallahı yok sevgilim diye seviniyorsun biz de öyleydik evlen 3 ay bilemedin 5 ay sonra anandan emdiğini pet şişeye doldurup eline verir o sevgilin. Tanıyamazsın. Arada çocuk olunca dönemiyorsun da. Benim başımda hergün boza pişiriyor. Çalış eve gel çocuğa bak ev işi yap üstüne laf işit bir de hiçbişey yapmıyorsun gibi laflar duy. Var ya televizyondaki karısını öldürdü kocası diye haberleri kınamayın yeminle söylüyorum çoğunda adam haklı ufacık şeyi öyle bir büyütüyorlar ki resmen gel beni öldür diyorlar. Aklın almaz. Bana da hep garip gelirdi başıma gelince anladım. Adam sana hayat hakkı tanımıyor en son model iphone alıyorsun s...min b...tan bir gününde çiçek almayı unutmuşsun kıyamet kopuyor yok komşunun kocası almış sen neden almamışsın 17 saat işte çalış gel evde iş yap çocuk bak uyku uyuma beyin robot olsun birşe yi unut senden kötüsü yok. Ulan şu güneş batıdan doğsa da hepimiz kurtulsak

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Durum o kadar ciddi mi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendini çok olgun gibi gösteriyorsun, kız zaten çocuk. Çocuk derken henüz karakteri oturmamış. Tamam bir kız ahlaklı karakterli saygılı düzgün biri olabilir ama 19 riskli bir yaş. İleride olabilecek bir sürü şey hayata olan bakışını, düşüncesini değiştirebilir.

Senin olgunluğuna gelirsek. Başka düzgün kız yok diye mi, bunu kaçırırsam diye mi bu kızla evleniyorsun. Bu düşüncen çok yanlış çünkü sende aslında küçüksün. Daha 22 yaşındasın abi neler yaşadın hayatında neler gördün daha. Şimdiden böyle evliliği, ilerde düzgün kız kalmama durumunu düşünüyosun...

Hatırladığıma göre bilkent bilgisayar mühendisliği okuyordun. Geleceğin nasıl planların var mı, babadan şirket var mı durumlar nasıl.

• Devlet para veriyor galiba, kredin varsa bursda dönüşüyor araştırın şehir dedikodusu da olabilir.

• 30 yaşından önce evlenen bence gerizekalıdır.

Ben 24 yaşında evlendim, severek evlendim ve maddi durumum da iyi.

Yinede ömrümün sonuna kadar pişmanlığını yaşayacağım.

• dogukans13524 D kullanıcısına yanıt
    Sabretmezsen herşey daha kötü olur birgün biter. Sabırdan başka çare yok. Benim sabrım çocuklarım için dediğim gibi yoksa kimsenin ağız kokusunu çekecek biri değilim çizer geçerim. Ama çocukların sevgisi herşeyi bastırıyor. Allahın günü böyle değil ama yoğunum herşey üzerime geliyor bir de eşin anlamayıp üstüne üstüne gelince patlıyorsun. Çiçek ne lan benim akşama kadar anam ağlıyor çiçek böcek düşünecek akıl mı var ben de. şunu unutmayın karı milletine ayda 50 milyar versen yese içse gezse harcasa bir 50 daha ister onu da versen bir çiçek almayı unutsan o yaptıklarının hepsi unutulur hadi onu da geçtim o çiçek yüzünden sana düşman olur. Ben bu oyunu bozarım da ya sabır.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Kendime not:evlatlık al evlenme

Bu sefer kim bakacak

Ulan bir çocuk için katlandığımız şeylere bak

Bazen kadınlarda iyiki bamya yok diyorum yoksa Allah bilir neler neler yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bahran

Devlet para veriyor galiba, kredin varsa bursda dönüşüyor araştırın şehir dedikodusu da olabilir.

hocam onlara ihtiyacım yok
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Halbuki aklın hep namussuzluktan yana,elbet ayrılırsınız zaten

• dogukans13524 D kullanıcısına yanıt
    Onu geçtim ben bunun için ailemle kavga ettim annemle konuşmuyorum. Karşı çıktı evlenmeme papaz olduk ipler koptu. Şimdi çalacak kapı da kalmadı eline düştük. Yorgunum hayat bi s... Git

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.