Şimdi Ara

Genç nufus işsizlik oranı %24, İşsiz sayısı 4 milyona yaklaştı. (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
6
Favori
23.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 senedir işsizim. Kafayı yedim işsizlikten. Burada stres atıyorum. İroni yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçlu Kalem -- 15 Mart 2017; 10:24:12 >
  • Yandaş olup işe giren sayısı neden açıklanmıyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum.donanimhaber.com/101-bin-614-esnaf-kepenk-kapadi--124778112
  • İstihdam yok kardeşim.Senin ülkene yatırımcı gelir mi gelmez.Ekonomik olarak istikrarsız,demokrasinin olmadığı bir ülkeye kimse gelip yatırım yapmaz.OHAL çatısı altında kaç tane şirket kapatıldı biliyor musunuz?Kaç bin kişi işsiz kaldı.Şirketlerin mallarına el kondu.Bunlar daha başlangıç.Başkanlık gelirse bir kararnameyle şirketleri ele geçirebilecek.Sen yatırımcı olsan gelir misin bu ülkeye?
  • bu istikrar bi harika dostum

bir de başkanlık gelirse istikrardan geçilmez olacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

İşsizlik diye birşey yok. Sokakta geziyorum her yerde is ilanlari marketler dukkanlar elektrik direklerine yapistirilmis kagitlar. Adam basliyor ise 1 hafta sonra zora gelemiyor of calisamama deyip basiyor istifayı. Ailesinin de durumu iyiyse onlardan gecinip gidiyor.

Şoför ilanı verdik 450 kişi başvurdu.

• İşsizlik yok iş beğenmiyor diyen vatandaşlara sesleniyorum.
    Adana'da ikamet ediyorum bildiğiniz iş varsa mesaj atın başvurayım.
    Sokakta birisi çıksa" iş yok iş beğenmiyorlar" desede Allah ne verdiyse üzerine çullansam.
    Ak partili olursna işsiz kalmazsın.Neyseki ölüm var ahiret var.Bu ak partililer yaşasa yaşasa 30 yıl daha yaşar sonrası ahiret
    Münker ve Nekir'ede "kefinimizle biz bu yola çıktık" derler nasılsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 15 Mart 2017; 12:42:24 >
  • Ulke eyiye gidii. Avruoa bizi gisganii

• Böyle nereye kadar devam edilecek. Düzelebilme umudu göreniniz varmı?

• Neredeyse bir yıl oldu hala iş yok. Başvurmadığım yer kalmadı. İntihar edicem yakında, sıkıldım artık.
  • Yazik vallahi insanlara zor issizlik...

• 2 sene oldu işsizim. Ölsem de kurtulsam bari aldığım havaya yazık.
  • Yuh nasil 2 sene issizsin yaw

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomi büyümüş; inşaat, banka, telekomünikasyon, hizmet, sanayi diye sıralanıyor oranlar. Tam tersi olmadığı sürece işsizlik daha da artar. Sanayi ve tarım bitmiş. Konuttan başka satacak ürün yok. Parası olan Mütahit olamayan bankacı (memur) olma derdinde. İlçe merkezlerinde telefoncu kaynıyor. Her yer bayi olmuş. Kuru kuruya avm açıp duruyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    torpilim yok. Kimse almıyor referanssız tam bölümünü okudum gazetecilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Yuh nasil 2 sene issizsin yaw

Niye şaşırdınız hocam. İş derken çöplerden topluyorum bende işsizim. 2 yıldan fazla benimkisi hemde. Ev Allahtan kendimizinde ayakta tutunabiliyoruz. İnan vallahi billahl trollük yapmıyorum. Daha mülteciler T.C. Geçerse yandık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colsart -- 1 Nisan 2017; 14:46:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek işsizlik rakamları %25 30 lar civarında zaten. Nerdeyse her iki gençten biri de işsiz. Ama umrunda mı akp lilerin? Onlar anca Dankek pıçaklasın, gofret yaksın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Gerçek işsizlik rakamları %25 30 lar civarında zaten. Nerdeyse her iki gençten biri de işsiz. Ama umrunda mı akp lilerin? Onlar anca Dankek pıçaklasın, gofret yaksın..

Şimdi bakıyoruz enslasyon %6 dediler buyume %3 dediler. Ben artık hiçbir verdıklerı habere ınanmıyorum. Euro doalr son 1 yılda %30 arttı, butun işletmleer iflas etti bi sure daha ort pas etmek için hibe faizsiz kredi falan dagıttılar. Referandumdan sonra herkese hacız yagacak haberleri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kysis

quote:

Orijinalden alıntı: Robin TheFox

quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

İşsizlik diye birşey yok. Sokakta geziyorum her yerde is ilanlari marketler dukkanlar elektrik direklerine yapistirilmis kagitlar. Adam basliyor ise 1 hafta sonra zora gelemiyor of calisamama deyip basiyor istifayı. Ailesinin de durumu iyiyse onlardan gecinip gidiyor.

4 yıl üniversite okumuş birinin ayak işleri yapmak istememesi ve açlık sınırının bile altındaki asgari maaşa razı gelmemesi onuruyla ve değerleriyle alakalı bir şeydir.

çok yanlış bir düşünce. Sokakta geçerken elini sallasan üniversite mezunu. Artık üniversite mezununun hiçbir ayırıcı özelliği yok. Ne yazık ki yaşamak için çalışmak zorundayız. Gönül ister ki hiç kimse işsiz kalmasın ama ütopya bunlar. Ama ben üniversite mezunuyum diye de asgari ücrete burun kıvırmak yersiz. Unutma senin sıfır tecrüben var.

Ayrıca üniversite insana bir kültür kazandırır, bir meslek değil.

Üniversite mezununun ayırıcı özelliği olmamasının sebebi verilen eğitimin kalitesidir.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.