Şimdi Ara

Genç işi araba tavsiyesi (50.000 tl) (Araç Alındı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
3.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İLACIN SEAT LEON FR 1.4 TSI 140 FR
  • ds3 kullanıcısıyım ve aşırı memnunum, hızlı atak son derecede seri bir araba
  • Genç işi araba demişsin güzel demişsinde, genç adam onu nasıl yürütecek maşallah 150 beygirler, 180 beygirler havada uçuşuyor, maddi durumun aylık 500-600 yakıt verecek durumda değilse uzak dur derim bu araçlardan, eli yüzü düzgün dizel bir makina bak derim Astra Opc den ziyade Astra Hb dizel gibi araçlara bakardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shoote®

Teşekkür ederim yorumlarınız için.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-cok-temiz-ibiza-cupra-167184915/detay ilandaki araç nasıl sizce? 2011 model 21.000de.

bagajda yağ bidonu ile gezersiniz şanzıman riski de göz ardı edilmemeli ben sizin yerinizde olsam dizel bir araç alırım benzine vereceğim fazlalıkla dizel araçla her yeri gezerim

• Bende 50-55 bine genç işi araç arıyorum konu takip.
  • Ayni yastayiz ayni butcemiz var ben dizel gui dusunuyorum 2. el tek kapili nedense hic hosuma gitmiyor ve benzinli almam suan megane 2 var ve benzinin cektirdiklerinden biktim geliboluda 1 haftada 100tl gitti benzine ufacik sehir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim cevaplarınız için. İbiza Cupra vazgeçtim dsg ve yağ yakma olayları nedeniyle risk almak istemiyorum. Scirocco konusunda da şüpheliyim. Seat Leon 1.4 tsi 140hp beğendim gerçekten ama manuel olduğu için o da eleniyor. Alınacak arabadan üzmeyecek bi performans istiyorum tabi ama sorun çıkarmayacak olması daha da önemli. Megane 3 Coupe 1.5 110hp ve Cruze 1.4T LTZ Otomatik 140hp hakkında fikriniz nedir?
  • Shoote® kullanıcısına yanıt
    Chevrolet turkiyeden çekiliyor millet o yüzden pek yanasmiyor diye biliyorum bu markaya. Cruze yerine 2013 dizel Peugeot 308 bakmanı tavsiye ederim. Yada temiz bi Scirocco bulabilirsen bence en mantiklisi Scirocco. Rcz o fiyata bulunurmu emin değilim ama onada bakabilirsin veya 208 gti bakılabilir.

• RCZ ?

• aşağı yukarı aynı durumdaydım , 2014 civic aldm biraz daha üste katıp ,,,

senin yerinde olsam ilk olarak dsg lerden uzak dururdm volkswagen ailesinden ibiza leon scirocco dan

bakımlarını yapabileceksen , benzin masrafını karsılayabilceksen clk 200 230 240 alabilirsin , ama 2003 2004 model olr

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-ilk-sahibinden-155-000-kmde-2012-gumruk-cikisli-clk-200-168596773/detay

alfa romeo 159 veya gt bakabilirsin 2 sinin de tasarımı mükemmel , 2008 -09 model , + 159 dizel oto. , ama 2. elleri biraz kötü

bi eski kasa 1 serisi olabilir , mini cooper veya cooper s olabilir

ve laguna coupe var 2.0d oto . , onun da görünümü cok güzel yakıtı da fazla üzmez diye düşünüyorm

2. el piyasası önemli diyorsan da

bence 2 alternatifin var ya fd6-fb7 civic ya da astra j 1.4t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante_TR -- 20 Haziran 2014; 10:47:13 >

• ben de benzer bir seçim durumundayım ve bu fiyatlarla büyük ihtimalle gidip full bir dizel otomatik i30 alacağım gibi duruyor.
  • Shoote® kullanıcısına yanıt
    1.5 dci 110 240 edc yeterli performans sunar ekonomik olur mantıklı araç tork yüksek ve düşük devirden itibaren verdiği için şehir içi esnekliği güzel ama uzun yolda tabiki FR CUPRA tarzı araçlarla kıyaslamamak lazım cruze direk eleyin.
  • dizel 1.4 kırmızı cam tavan 170 hp julyet alınır ben suan civic kullanıyorum askerden gelip ilk yapıcagım iş dediğim aracı almak
  • Megane coupe yakıt avantajı ve performansı ile bana daha yakın olurdu şimdiden hayırlı olsun sizin için.
  • Hyundai i30 1.6 GDI Style : 55 850 sıfır fiyatı mutlaka seçenekler arasına eklemelisin
  • Ben olsam fd6 honda civic yada leon alırdım.
  • performans odakli arabalarda kullanım keyfi için düz vites tercih edilir genelde... en takdir edilenler clio ve megane rs, corsa opc , ancak otomatik vites polo ile bu küçük spor sinifa girdi. seçenekleriniz sayilmis yukarda... ben olsam clio 3 bulur, manuelini alirim. çok temkinli kullanarak kendimi geliştirir im bos yollarda. 1-2 sene sonra da clio 3 rs alirim. kimsenin canini yakmamali bu tür arabalar şakaya gelmez. hemen spor arabaya binmek biraz riskli

• quote:

Orijinalden alıntı: Amadeus_M

dizel 1.4 kırmızı cam tavan 170 hp julyet alınır ben suan civic kullanıyorum askerden gelip ilk yapıcagım iş dediğim aracı almak

bahsettiğiniz motor benzinli
  • Size tavsiyem Astra GTC 1.4 T Sport 140 HP Active Select. Astra Coupe çok şık gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.