Şimdi Ara

Genç girişimci Emre Ergül; 1 milyon TL yatırım aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ülkemizden de yavaş yavaş genç ve yetenekli girişimcilerimizin önemli başarılara imza attığını görüyoruz. İlk olarak Sangal Esports girişimiyle tanıdığımız genç yetenek Emre Ergül başarılarını katlayarak devam ettiriyor.

Emre Ergül kimdir?

İvmesi giderek yükselen espor sektörünü fark ederek henüz 14 yaşında Sangal eSports girişimini kuran Emre Ergül; ekibi ile birlikte CS:GO ve Wolfteam oyunlarında kariyer yapmıştı. Hatta o dönem yatırım alan en genç espor oyuncularından birisi olmuştu.

Ayrıca Bkz.Çevrim içi müzik sektörü yavaşlamaya başladı

Geçtiğimiz Şubat ayında ise oyun geliştiriciliği tarafına yönelerek DaXe Games girişimini kurmuştu. DaXe Games ilk etapta hypercasual olarak adlandırılan ve sade ara yüzlerle basit bir şekilde oynanan mobil oyunlara odaklandı.

Geleceğe dair önemli projeleri olan DaXe Games bu ay içerisinde yapılan yatırım turunda 1 milyon TL değerleme ile ilk yatırımını aldı. Yatırımın Sedat Eryılmaz tarafından yapıldığı belirtiliyor. DaXe Games bu yatırımı ekibi büyütmek için kullanacak.

• Helal olsun böyle insanlara ihtiyacımız var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 Milyon dolar mı, TL mi? Bir karar verin, arada bayağı bir fark var çünkü.

• Mütercim Bey kullanıcısına yanıt
    Dolar 10 olursa ve TL'den de bir sıfır atarsak fark kalmayabilir. (Anlık)

1 milyon dolar değerleme üzerinden 1 milyon tl yatırım almış. gayet yazıyor

Hocam haberin hiçbir yerinde dolar yazmıyor, içerik ya da başlığı mı düzelttiler? Yoksa ben mi göremiyorum..

• Bunun gibi çok insan var, ama reklam yapılmıyor. Kendisiyle bir iletişiminiz olabilir mi...

• Ribas0 kullanıcısına yanıt
    Halen alt başlıkta 1 milyon dolar yazıyor. Haber içeriği düzeltilmiş ama alt başlığa bakılmamış :D

• haber de ne yaptığı bile yazmıyor !?
    bu nasıl haber !?
    sen parayı ön plana çıkartan bir başlık at !
    haberin içi boş !

• Aferim delikanlıya buradaki ezik ergenler gibi devletine veya ana babasına ağlamamış başarmış.

• BunuAnanaSorsanaDelikanl kullanıcısına yanıt
    hava cıva

• Klasik Ekrem71 haberi :)

• helal olsun

• Bos isler.Fos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ltrg kullanıcısına yanıt

Peak 1,8 milyar dolara Zynga'ya satılmadan önce'de aynı sizin gibiler tarafından böyle boş iş deniliyordu sen hayatın boyunca 1.8 milyar dolar kazana bilirmisin ?

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

O senin dedigin firma bu Turkiyede ki bos belesler gecin bu ayaklari bu da oyle satilirsa gel konus.Bos bos isler.

Sanki basima epic games kesildiniz.Ben bunu suna benzetiyorum.Tubitak vs ogrenciler her sene birseylerler yapiyorlar,birseylerler gelistiriyorlar elektrikli araba ,robot bilmem ne.O standlarda gosterilenlerden oteye gitmiyor.Bizdeki kafa anca cig kofte donerci dukkani acmakdan oteye gitmeyen Girisimci kafasi sende hala savun.sana iyy savunmalar.Blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 16 Ekim 2020; 3:26:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ltrg O kadar acıdım ki size birde cevap vermesin diye engellemiş beni ki aklı sıra son sözü söyledim cevap veremezsin ayağına yatmış çünkü söyleyecek sözü yok oda biliyor  öncelikle olmayan bilginize yazık anca buraya gelip boş işler bunlar yapılmaz vs. dersin sonra'da çıkıp sanki bana epic games kesildiniz dersiniz bilginiz yok fikriniz çok epic games ne firması önce onu bir öğrenseydiniz keşke böyle konuşarak bilgisizliğiniz ile kendinize güldürmezdiniz  ayrıca her sene standlar'da robot elektrikli araba gösteriyorlar daha ileri gidemiyor demişsiniz bu kadar cahil olmayın arkadaşım orda görüyorsunuz peki araştırıyormusunuz bu çalışmalar şuan ne durum'da diye adamlar bire bin katıp hala araştırıyor geliştiriyor Amerikada bir çok firma ile görüşüp yardım destek istiyorlar ama sizin gibi dünyadan bir haber babasın'dan harçlık alıp babasının ödediği internet ile foruma gelip boş iş bunlar diyen üretmekten birşey anlamadığı gibi üretenlere'de saygısı olmayan engellemeye çalışan insanlar malesef bilmez onlar anca birşeyler yapılacak bitecek onuda gelip anca forumdan ordan burdan duyacak ki bilgisi olsun çünkü araştırma kendini eğitme bilgi vs. sizlerde olan nitelik değil malesef adama Peak 1,8 milyar dolara satıldı diyorum bu firmada o fiyata satılsın gel o zaman konuş diyor hiç bilmiyor ki Peak firması bu zaman kadar kaç defa ne kazanmış araştırma yok ki adam'da hayatta bilgisi olmayan insan işte sizi en çok yoran insandır malesef ülkemiz'de sizin gibi çok insan var umarım iyi bir eğitim alıp birşeyler öğrenip kendinizi geliştirirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 16 Ekim 2020; 3:48:47 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.