Şimdi Ara

Genç Balerin Ceren Özdemir'in Katil Zanlısının Ifadesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
15.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
168 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genç Balerin Ceren Özdemir'in Katil Zanlısının Ifadesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle demeyin kader mahkumu bunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Idam gelse bile yasalar gibi duzgun uygulanmadiktan, carpitilarak istismar edildikten sonra ne onemi var?

• 2006'da 20 yıl hapis cezası almasına rağmen bu canavarın elini kolunu dışarda sallayarak dışarda gezmesi sizce normal mi? Mahkemede isterse smokin giysin bu tip işlenen suçlarda kesinlikle sanıklara iyi hal ceza indirimi olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 8 Aralık 2019; 1:17:54 >
  • beyler kadinlara cidden yaziktir, ayiptir
    olm harbiden bu kadinlar yolda yururken hem cinslerimiz yuzunden korkmak zorunda mi?
    biz erkekler yine iyiyiz, yolda arkamizdan kim yurur kafamiza bile takmayiz cogu zaman
    ama cevrenizdeki kadinlarla bu durumu bi konusun, inanin psikolojik sorun duzeyinde aciklama yaparlar ve haklilar
    su ulkede herkes tesadufen yasiyor evet ama kadinlar bizden daha sikintili durumda bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

https://www.youtube.com/watch?v=tskm8FAITRk&feature=youtu.be

Cerenin annesinin röpörtajı benim izlemeye yüreğim dayanmadı bu anaya bu acıyı yaşatan şerefsiz evladına hangi ceza yeterki, bu ananın acısı dinermi kadıncağız herkes gibi evladını sabah yolcu ediyor ama evladı akşam evine gelemiyor yoldan arıyor anne çorba varmı karnım acıktı diyor annesi çorbasını ısıtmış yavrusunu bekliyor ama evladının acı haberi geliyor
    Hiçbirşey umrumda değil ben bu ülkede sadece insan gibi yaşamak istiyorum evladımı sabah yollarken endişe içinde akşama kadar beklemek istemiyorum o masum yavruya bunu yapanın hayatının sonuna kadar acılar içinde kıvranmasını istiyorum
    Şu kadıncağızın haline bakın yazık !!
    Şu zihniyeti destekleyen herkesin .....

• idam diyorsunuz bizim ulkemizde düzgün isleyen bir yargı sistemi mi var Allah aşkına ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 10 Mart 2020; 15:41:17 >
  • Türkiye Cumhuriyeti Devleti bilerek ve kasten bu hale düşürülüyor yasalar bilerek işlevsizleştiriliyor insanlar bilerek acı çektiriliyor. Kemalin devleti yüzünden laiklik hede hödö dedirtmek için bilerek şeriat kumpası hepsi bunlar.
  • bu mahlukatı vereceksin müebbet yemiş harbi kader mahkumlarının kucağına bak nasıl seviyorlar onu Allah belasını versin. ama insan hakları deyip korurlar bu yaratığı yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Aralık 2019; 8:51:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıçuruk Kedi

Idam kurtuluş olur demiştim ya , aslında bu adam idam edilseydi o masum kız hayattaydı şu anda . Evet bu ülkede idam cezası şart . Bunu niye diyorum biliyor musunuz ? Bu hükmü yiyen birisi hiçbir şekilde salıverilemiyor kanunen . Yeni gerçek müebbet aslında . Çünkü meclisten geçmiyor idam cezaları .
    İdamın gelip gelmemesi önemli değil, idam geldiğinde her karar %100 adil mi olurdu sence?
  • Böyle niceleri var. Adalet bulamayan.
    Haber olan sadece 1 konu ile tepki vermek bir işe yaramıyor..
    3 gun sonra herkes unutup gidiyor..
    Yine aynısı olacak buna şüphe yok.

Bakıyoruz inceliyoruz takdiri ilahi veleddalin amin..

Türkiye seçimini yaptı, bunlar 1 gecede oluşan yapılar, bozulmuş sistemler değil.. Herkes kendine dokununca ancak tepki veriyor..

Ne canlar gidiyor ne analar ağlıyor kimse görmüyor.. Bu devede kulak bile değil ki..

• Konun temeli basit.
    Üşenmeyip izleyin. Bu sorun çözülmedigi sürece (ki her sene geriye gidiyoruz, daha sıkıntılı bir toplum olacağımız aşikar)

https://m.youtube.com/watch?v=oaqQ9rUMBRI&feature=youtu.be

• Ilk sucundan sonra kisas yapılsaydı bu mahlukat disari cikamayacak masum birini öldüremeyecek ve diger 12 suçu işleyemeyecekti..
    Allahin kanunlarının, insanin kanunlarindan neden ustun olduğunu anlayabilmek mesele..

• Bi kişi daha öldürse açık ceza evinden gardiyanlığa terfi ederse şaşırmayın. Kapalıda en az 60 yıl verilmeliydi ve Hakkari yada Şırnak’a götürülmeliydi. Bilmem anlatabildim mi.

• bolanka B kullanıcısına yanıt
    Elini kolunu sallaya sallaya gezmesi değildi yanlış anladınız. Sosyal hizmet sadece çöp toplamak gibi anlaşıldı sanırım.

Bacağında kocaman bir gülleyle taş kırmak gibi bir fikir daha çok. Ömrü boyunca değer üretip hem kendi masrafını kimseye yük etmesin, hem de atıyorum bu adam bale okulu açılmasını sağlasın. Gerekirse taş taşısın ne bileyim.

Üretsin, ürettirilsin ve köle gibi yaşasın ömrü boyunca.
  • Bugün akit TV'ye denk geldim sokak röportajı vardı idam cezası ve kadın cinayetlerinden bahsediliyordu sunucu kadının balerin yada başka şey yapıyor olsa bile öldürülmesine karşıyız diyordu... Sunucu bonus saçlı belki perma da yaptırıyordur belki ama birinin balerin olmasını öldürülüp-dövülmesinde konu edebiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube'a da koymuşlar videoyu. 28.dk sonra sonra konuşuluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 9 Aralık 2019; 2:41:24 >
  • Böyle bir şey olabilir mi? Yuh yani!
    https://www.gercekgundem.com/guncel/139778/ceren-ozdemirin-katilinin-yakalandigi-anda-skandal-ihmal

quote:

Ceren Özdemir'in katilinin yakalandığı anda skandal ihmal!
    Ordu'da Ceren Özdemir'i bıçaklayarak öldüren Özgür Arduç'un, yakalandığında üzerinin aranmadığı ve polis aracında polisleri bıçakladığı ortaya çıktı.

Cani ifadesinde şöyle anlatıyor durumu:

“İki polis beni alarak arabaya bindirdi. Biri yanıma oturdu. Diğeri aracı sürüyordu. Biz hareket halindeyken cebimdeki bıçağı çıkardım. Amacım, bıçağı polislerin boğazına sokmaktı. Bıçağı yanımda oturan polisin boğazına sokacağım esnada kendisi bana döndü ve bu sebeple bıçağı göğsüne soktum. Aracı süren polis, aracı durdurdu. Bıçağı elimden almaya çalıştılar. Alan dar olduğundan polislere bir daha bıçak vuramadım. Bıçağı elimden aldılar.”

O an tüm ülkede gündem olan bir cinayetin işlendiği şehirde, gözaltına aldığı bir şahsın üzerini nasıl aramaz polis? Ve daha önemlisi, bir meslektaşı hayati tehlike yaşarken, polis neden belindeki silahı kullanmaz?

• GÜndemde infaz indirimi var. Acaba bu olayların mağdurları ve aileleri, bu infaz indirimleri hakkında ne düşünüyor.
  • Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Ceren Özdemir, 3 Aralık 2019'da Özgür Arduç tarafından katledildi. Bugün yedinci kez hakim karşısına çıkan cani, mahkeme heyeti başkanının, "Söylemek istediğin var mı?" sorusu üzerine sanık Arduç, "Yok. Sadece cezanın kesilmesini istiyorum. Başka bir şey istemiyorum." dedi. https://www.sabah.com.tr/galeri/yasam/ceren-ozdemiri-katletmisti-soylemek-istedigin-var-mi-sorusuna-bu-yaniti-verdi/2

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.