Şimdi Ara

Genç Avantaj Yenilendi! 30 TL'ye 500 Dakika, 5000 SMS... (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
0
Favori
48.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: ppimpirikk

ARKADAŞLAR AVEADAN VODAFONE GENÇ AVANTAJA GEÇMEK İSTİYORUM. TEK KORKUM VAR O DA FATURANIN FAZLA GELMESİ.

BU TARİFEYİ KULLANAN ARKADAŞLAR, MEMNUN MUSUNUZ ACABA?

Paketleri asmadgniz surece faturada asmiyor.

teşekkür ederim. aveada limitimi aşmadığım halde fazla geliyordu fatura.

peki msnyi ebduddyden rahatça kullanabiliyor musunuz? sizce 8Tl verip sınırsız net paketi almaya gerek var mı, yoksa genç avantajın sunduğu net yeterli kalitede oluyor mu?
  • bir de internette sınır yok mu gerçekten?
  • 8 tl lik internet olayı yeni abone alımına kapanmış galiba...
  • quote:

quote:

quote:

ARKADAŞLAR AVEADAN VODAFONE GENÇ AVANTAJA GEÇMEK İSTİYORUM. TEK KORKUM VAR O DA FATURANIN FAZLA GELMESİ.

BU TARİFEYİ KULLANAN ARKADAŞLAR, MEMNUN MUSUNUZ ACABA?

Paketleri asmadgniz surece faturada asmiyor.

teşekkür ederim. aveada limitimi aşmadığım halde fazla geliyordu fatura.

peki msnyi ebduddyden rahatça kullanabiliyor musunuz? sizce 8Tl verip sınırsız net paketi almaya gerek var mı, yoksa genç avantajın sunduğu net yeterli kalitede oluyor mu?

Ben ebuddy m.facebook vs kullanmadgmdan bilemicem ama 8 liraya sinirsiz dedgniz internet cepnetse o pakete yeni uye alimi durdurldu.

• anladım. evet cepnet paketi kapanmış neyazıkki.

peki bu paketi internetiyle birlikte kullanan var mı?
  • quote:

anladım. evet cepnet paketi kapanmış neyazıkki.

Ben kullanıyorum 6 aydır gayet guzel. Daha dakikaları dolduramadim hic 5000 SMS de yetiyor zaten.

25 tl + 15 tl lik 1 gb internet paketi kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçtim genç avantaja

hadi hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

quote:

Ben kullanıyorum 6 aydır gayet guzel. Daha dakikaları dolduramadim hic 5000 SMS de yetiyor zaten.

bendede genç avantaj var 1 yıldır. İnternet paketi olarak 500 mb yada 1gb sınırsız var mıdır ? bi ara 100 mb liğe üye idim iptal ettirdim. Ne kadardır fiyatları ? ve sınırsız mı kullanan arkadaşların bilgi verebilirler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

quote:

bendede genç avantaj var 1 yıldır. İnternet paketi olarak 500 mb yada 1gb sınırsız var mıdır ? bi ara 100 mb liğe üye idim iptal ettirdim. Ne kadardır fiyatları ? ve sınırsız mı kullanan arkadaşların bilgi verebilirler mi ?

İnternet paketi olarak 500 mb yada 1gb sınırsız var mıdır ?

kendinle çelişiyorsun zaten yazmışsın 500 MB veya 1 GB bunlar zaten kota yani sınır demek anlatabildim mi ? Sınırsız tarife vardı kalktı sadece aboneliği devam edenler yararlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karingoo

quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

quote:

İnternet paketi olarak 500 mb yada 1gb sınırsız var mıdır ?

kendinle çelişiyorsun zaten yazmışsın 500 MB veya 1 GB bunlar zaten kota yani sınır demek anlatabildim mi ? Sınırsız tarife vardı kalktı sadece aboneliği devam edenler yararlanıyor.

işte bende o konuda bilgi almak için soruyorum arkadaşım bi ara 100 mb lık vardı sınırsız ama 100 mb bitince hız düşüyordu devam ediyordu bunu öğrenmek için soruyorum , anlatabildim mi ?

soruma cevabı aldım teşekkürler ..

• 5 gündür sms ve dakika bilgisi yenilenmiyor. En son 31 ocakta duruyor.
  • BU SABAH HATTIM AVEADAN VODAFONEA TAŞINDI. SİTEDEN KONTROL ETTİM 500 DK YERİNE 396 DK GÖZÜKÜYOR NEDEN OLDU BU ACABA BİLGİSİ ÖNERİSİ OLAN VARMI
  • quote:

BU SABAH HATTIM AVEADAN VODAFONEA TAŞINDI. SİTEDEN KONTROL ETTİM 500 DK YERİNE 396 DK GÖZÜKÜYOR NEDEN OLDU BU ACABA BİLGİSİ ÖNERİSİ OLAN VARMI

500/29=17,241
    17,241*23= 396
    bir kelime bir işlem gibi oldu.
    yanı size tam fatura dönemi ücreti yansımayacağı gibi tam dakikalarda yansımıyor. fatura kesim tarihinize kadar olan kısım ücretlendirilip dakikalarınız ona göre hesaplanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkür ederim cevap için.

aveadan alavera dalavera yüzünden ayrıldım. vodafonedada aynısımı diye canım sıkılmıştı...
  • Bu tarifeye beni yeğenimin kimliğiyle almıyorlar. oysa sadece kimlik numarası bile yeterli geçebilirsin diyenler var, yardım edecek bir kul varmıdır :)
  • quote:

5 gündür sms ve dakika bilgisi yenilenmiyor. En son 31 ocakta duruyor.

En son görüşme yaptığınız tarih 31 ocak o yüzden yenilenmiyor. Bugün bir arama yapın mesela 1 dakikalık, en geç yarın "9 şubat tarihi itibariyle xxx dakikanız bulunmaktadır" yazıcak. Ben de sizinki gibi birşey yaşamıştım da o zaman öğrendim.

25+1.20 Genç Avantaj
    8+1.20 Vodem'imdeki cepnet
    35.40TL'ye internet+telefon kullanıyorum. Memnunum şu an halimden baya. Çok güzel bir tarife. Bu dakikalar ve smslerle bence hala rakibi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holyjohn -- 8 Şubat 2012; 15:27:04 >
  • Arkadaşlar 25 yaş üzeri hat sahibi için
    25 yaş altı 1.derecede akrabayı kullanıcı olarak gösterilebiliyormuş galiba?

Online yapılabiliyor mu yoksa cepmerkezinemi gitmek gerekli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Arkadaşlar 25 yaş üzeri hat sahibi için

Burayı bir oku, belki arkadaş sanada yardımcı olur, benimkini yaptı

http://resim.donanimhaber.com/m_56704213/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Arkadaşlar 25 yaş üzeri hat sahibi için

Burayı bir oku, belki arkadaş sanada yardımcı olur, benimkini yaptı

http://resim.donanimhaber.com/m_56704213/tm.htm

İlk defa vodafone geçiyorum bu olay için vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri Temsilcisi bayanın ifade şu "bu olayı ilk defa sizden duyuyorum, böyle birşey yok daha önce hiç yapmadık vs."

Kendi sitelerindeki yazıyı gösterdim bu seferde tamam yapılıyormuş duymadım derken şöyleydi böyleydi oldu vs kıvırıyor.

Senin yaşadığın gariplikleride okudumda sanırım vodafone biraz müşteri hizmetleri konusunda zayıf durumda

• Bilgi eksikliği olabilir ama benim gittigim vodafone shop, iddialıydı bu konuda ve yapmadılar. Burdan o arkadaş halletti sagolsun, gidip gözlerine sotum mort oldular
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.