Şimdi Ara

Genç Avantaj Yenilendi! 30 TL'ye 500 Dakika, 5000 SMS... (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
0
Favori
48.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: Paysage

kalan dakika ve mesaj sorgulaması *456#1116# ücretlimi?

Hayir.

Daha kolay bi sorgulama numarası yapabilirlermiş .
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgzÖzkn

Arkadaşlar bunda ikamet istiyorlar . Herhangi bir fatura vs. gibi . Ben aöf ten gelen postamı götürsem kabul ederlermi acaba ?

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan yokmu ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bunda ikamet istiyorlar . Herhangi bir fatura vs. gibi . Ben aöf ten gelen postamı götürsem kabul ederlermi acaba ?

Eger fatura icin istiyorlarsa kredi kartina otomatik odeme talimati verin hic bi belgeye gerek kalmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vyc

quote:

quote:

Eger fatura icin istiyorlarsa kredi kartina otomatik odeme talimati verin hic bi belgeye gerek kalmiyor.

Kredi kartına başvuru yaptım fakat daha çıkmadı . Bu tarifeye geçmem gerekiyor acil .
  • Bu *456#1116# li sorgulama 24 saatte bir guncelleniyodu simdi her mesaj sonrasinda guncelleniyor. İlk defa bugun boyle performans sergiliyor. İnsallah hep boyle devam eder.
  • *456#1116# yi tuşladığımda işlem başarısız geçersiz mmi kodu hatası alıyorum var mı bilen?
  • Arkadaşlar selamlar ben bu tarifemi +5 liraya 2 ye katladım yani 500+500 dakikam var artık. Şimdi sormak istediğim şu beyler, bana bu da yetmedi, 500+1000 tarifesine geçebilir miyim? Bunu sormamın sebebi 500+500 yaparken 12 ay taahhüt vermiş olmam.
  • 25 + 8 = 33 lira.

Ama ben 1 kere bile 33 lira ödemedim.

40 liradan aşşa gelmiyor bunun faturası haberiniz olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

25 + 8 = 33 lira.

Kardeş ne yapıyonda fazla fatura geliyor. Bende aynı kombinayonla kullanıyorum. hep stabil 26.10. Cihaz kampanyalı cepnetim var.
  • Arkadaşlar cep avantaj tarifesine 2 ay önce numara taşımayla geçtim.Geçiş yaparken ekstra 100 mb ve 100 dk her ay kampanyasına da dahil oldum.İlk ay faturam 42 lira 2. ay da yani bu ayda 55 lira geldi.Müşteri temsilcisiyle görüşmemde hiçbir sonuç alamadım ve 25 liralık ekstra internet kullanım olduğunu söyledi.Bende ona facebook ve twitter dan başka int. kullanmadığımı onlarında ücretsiz olduğunu söyledim.Hiç bir sonuca varamadım aşırı derece sinirlendim çıldırmak üzereyim.Sizce ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Unchangeble

*456#1116# yi tuşladığımda işlem başarısız geçersiz mmi kodu hatası alıyorum var mı bilen?

Aynı problem samsung marka telefonumda da var.Ancak nokia da böyle bir sorunla karşılaşmadım.Telefondan olabilir belki.Ben Samsung i5700 Spica kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

25 + 8 = 33 lira.

Kardeş ne yapıyonda fazla fatura geliyor. Bende aynı kombinayonla kullanıyorum. hep stabil 26.10. Cihaz kampanyalı cepnetim var.

Düşünüyorum ama extra yaptığım hiç birşey yok. Telefon ip4 internete giriyorum facebook a bakıyorum o kadar bazen ayda toplam 2-3 tane yurtdışı mesajım oluyorr oda 5-10 lira tutacak hali yok ya.

Ayıpp vodafone ayıp..

• quote:

25 + 8 = 33 lira.

Hocam bende aynı dertten muzdaribim ne yapıcam bilmiyorum.
  • Bende hediye internetini kullaniyorum. Hergun gorusme detayindan internet kullanmi ucretlendiriliyormu diye kontrol ediyorum.

Sizde hediye etti diye dikkatsiz kullanmayin. İnsanlari kandirmak icin turlu kurnazliklar yaptiklarini unutmayin. Sonra faturam yuksek geldi demek zorunda kalmazsiniz. Bende 2 ayidir aboneyim ama hic 26 lirayi gecmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone geçtiğime pişman oldum...

5 lira fazla geldi faturam... 2 kez müşteri hizmetlerine gittim bi kez vodafone bayiiye gittim.

Müşteri hizmetlerindeki kadının dediğine göre faturasızdan faturaliya geçiş ücretiydi bu 5 tl ama bayiiye sorduğumda böyle bişey yok tekrar ara düzelttir dediler ve tekrar aradığımda bana bi kaç numara verdiler bu numaraları aramışssınız bunlar özel hizmet numaraları ve KDV ile birlikte 5 tl yansıtılmış faturanıza dediler. Bende yapcak bişeyim olmadığı için direk telefonu kapattım.
  • quote:

Bende hediye internetini kullaniyorum. Hergun gorusme detayindan internet kullanmi ucretlendiriliyormu diye kontrol ediyorum.

Sizde hediye etti diye dikkatsiz kullanmayin. İnsanlari kandirmak icin turlu kurnazliklar yaptiklarini unutmayin. Sonra faturam yuksek geldi demek zorunda kalmazsiniz. Bende 2 ayidir aboneyim ama hic 26 lirayi gecmedi.

Dostum hediye interneti kullanmıyorum ayrıyetten internet paketi aldım oradan giriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Vodafone geçtiğime pişman oldum...

5 lira fazla geldi faturam... 2 kez müşteri hizmetlerine gittim bi kez vodafone bayiiye gittim.

Müşteri hizmetlerindeki kadının dediğine göre faturasızdan faturaliya geçiş ücretiydi bu 5 tl ama bayiiye sorduğumda böyle bişey yok tekrar ara düzelttir dediler ve tekrar aradığımda bana bi kaç numara verdiler bu numaraları aramışssınız bunlar özel hizmet numaraları ve KDV ile birlikte 5 tl yansıtılmış faturanıza dediler. Bende yapcak bişeyim olmadığı için direk telefonu kapattım.

Bu kampanyaya gectiş yaptıysanız 1 yıl boyunca 5tl devlet vergi alıyor . Yani 1 yıl boyunca her ay o 5 tl yansıyacak faturanıza . Kuzenim 2 hafta önce geçti bu şekilde bilgilendirdiler bizi . Hatta ilk tepkimiz 25 tl deniyor neden 30 tl fatura gelecek şeklindeydi .

• quote:

quote:

Bu kampanyaya gectiş yaptıysanız 1 yıl boyunca 5tl devlet vergi alıyor . Yani 1 yıl boyunca her ay o 5 tl yansıyacak faturanıza . Kuzenim 2 hafta önce geçti bu şekilde bilgilendirdiler bizi . Hatta ilk tepkimiz 25 tl deniyor neden 30 tl fatura gelecek şeklindeydi .

bana hep 25.5 lira geliyor?

• quote:

quote:

quote:

bana hep 25.5 lira geliyor?

Bilemiyorum biz bu şekilde bilgilendirildik . Arkadaşlar illa kredi kartıma otomatik ödeme talimatı veya Üzerime bir faturamı olması gerekiyor bu kampanyaya katılmam için . AÖF ten gelen postayı kabul etmezlermi ?

• Bu yeni hat alanlar için geçerli diye biliyorum ben vergi olarak.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.