Şimdi Ara

⚡ Gemini - $100 Trade Yap, Çekilebilir $10 BTC Al! [Kimlik ile KYC!] [Çekim Kanıtlı ✅] ⚡

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2014 yılında kurulan Gemini borsası referans ile üye olup, 100 USD Trade yapan müşterilere $10 BTC veriyor. Aylık olarak 10 adet çekiminizi(ERC20 dahil) Gemini ücretsiz işliyor. Sadece bu sebep ile bile siteye kayıt olabilirsiniz. Ücretsiz ERC20 çekimi bile kendi başına büyük bir kampanya.

https://www.gemini.com/partners Partnerlerine ilgili linkten ulaşabilirsiniz. Coinmarketcap'de 13.sırada Gemini Borsası.

İşlemler yapılırken veya borsa kaynaklı oluşabilecek sorunlarda sorumluluk kabul etmem. Gereken araştırmaları kendiniz de yapınız. Paylaşımlarım yatırım tavsiyesi değildir.

İzlenmesi gereken adımlar:

1- Referanslı Linkim ile siteye üye olun. KYC doğrulamanızı gerçekleştirin.

2- Yatırım için bir alt limit belirtilmemiş. $100 al-sat yapmanız isteniyor. Siteye yatırımınızı yapın. Solana, LTC, Doge olarak yatırım yapabilirsiniz. Ben $50 değerinde DOGE göndererek işlemi yaptım ve ödülü aldım. FTX üzerinden komisyonsuz bir şekilde SOL, DOGE veya LTC yatırabilirsiniz.

3- Yatırım ulaştıktan sonra toplam $100 olana kadar trade yapın. $50 LTC gönderdiyseniz, 1 defa BTC'ye çevirin daha sonra tekrar LTC'ye çevirin. Yaklaşık $2 ücret alınacak toplam. Mobil uygulama kullanan kişiler, Convert bölümünü kullanmayı unutmayın, komisyon daha az. Diğer türlü daha fazla ödersiniz. 

Bilgisayarda olan kişiler, ayarlar bölümünden ActiveTrader'i aktif ederlerse toplamda 40-50 cent masraf ödeyerek işlem yapabilirler bilginiz olsun.

4- Bu işlemi yaptıktan sonra işlem tamamlanmış oluyor. İsterseniz yatırımınızı çekebilirsiniz.

5- Ödül yüklendiğinde BTC olarak ücretsiz bir şekilde kendi borsanıza çekebilirsiniz. Aylık 10 adet çekim ücretsiz işleniyor.

LTC ve DOGE olarak iki çekim yaptım, yatırımım ve bonus olarak ikisinde de çekim ücreti alınmadı. Ödeme kanıtı bölümünden görebilirsiniz.

Yaklaşık 15 saat içinde bonus hesabıma yüklendi. Bonus yüklendiğinde bu şekilde bir mail alacaksınız:

⚡ Gemini - $100 Trade Yap, Çekilebilir $10 BTC Al! [Kimlik ile KYC!] [Çekim Kanıtlı ✅] ⚡

Önemli Not: Sonradan Authy sakın açmayın. Authy açtıktan sonra 3 gün çekim yaptırmıyor. (Üye olurken Authy açanlarda bir problem olmuyormuş.)

Sitede herhangi bir referans paneli bulunmadığı için ve gelen maillerde kazancı kim tarafından sağladığınız gözükmediği için referanslara ek ödeme yapmayacağım.

Referanslı Linkim: https://www.gemini.com/share/vqrwaywf8 (Siteye girdiğinizde direkt üye olma sayfasına yönlendirmezse, üstten Get Started yaptıktan sonra üye olabilirsiniz. Ref kodunun girili olduğuna dikkat edin yoksa ödeme alamazsınız.)

Referanssız Link: https://www.gemini.com//

Referans Kodu: vqrwaywf8

Kampanya sayfası: https://www.gemini.com/refer-a-friend

Ödeme Kanıtı:

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bilgilendirmen ve referansın için teşekkürler @Wadjet , coinlist nedense gelmedi(case açtım bekliyorum) :/ ama bunu aldım :) Gece BTC'nin artmasıyla 11 dolara yakın btc gelmiş.

• mertavci17 M kullanıcısına yanıt

Çok sevindim hocam.

bol kazançlar:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yatırımı ne kadar süre sonra çekebiliyoruz, şöyle bir hata alıyorum

• JustFroglee kullanıcısına yanıt

Hocam ağ onayları tamamlandıktan sonra çekebiliyorsunuz.

1-2 ağ onayı ile trade işlemine açıyorlar yatırdığınız varlığı ancak çekme işlemi için tam ağ onayı istiyor. 6 adet onay geldikten sonra çekebileceksiniz.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Hocam 15 dakika önce onayladılar, şimdi çekebildim. Teşekkürler.

• JustFroglee kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam. Bol kazançlar. ⚡ Gemini - $100 Trade Yap, Çekilebilir $10 BTC Al! [Kimlik ile KYC!] [Çekim Kanıtlı ✅] ⚡ 

Her ay 10 adet ücretsiz çekim hakkı veriyor Gemini. Aklınızda bulunsun elbet işe yarayacaktır.

• Selamlar. Üye oldum ben de ref.linkinizle onay bekliyorum. Teşekkürler bilgilendirme için. :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fondeep kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Takıldığınız yer olursa bana mutlaka ulaşın. ⚡ Gemini - $100 Trade Yap, Çekilebilir $10 BTC Al! [Kimlik ile KYC!] [Çekim Kanıtlı ✅] ⚡ 

• Güncel.

• Kampanya halen devam ediyor.

• hcm kyc doğrulanıpdoğrulanmadığını nereden kontrol ediyoruz bu arada sizin ef ile işlemleri yaptım

• barbar52 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. KYC doğrulanmadan yatırım yapmanıza izin vermiyor. Oradan anlayabilirsiniz.

• Güncel

• Günceldir

• Güncel

• Güncel.

Aylık 10 adet ERC20 dahil ücretsiz çekim hakkı veriyor Gemini. Bazı borsalara ERC20 ağı ile USDC yatırmak için tercih edebilirsiniz.

100$ hacim için $10 BTC kampanyası devam ediyor.

• Güncel

• Kampanya hangi tarihte bitecek ona göre pasaport cikartacagım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.