Şimdi Ara

💰Gemini 10$ + 6$💰 Çekilebilir / PASAPORT ŞARTI YOK/Tüm Detaylarıyla Anlatım/DURDURULDU (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 21 Mart için ödüller yansımadı mı? 20 martta üye olduk hacim yaptık.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 20 Mart'ta işlem yaptim banada gelmedi btcler borsa kapattı sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • If your referral has fit all of the above criteria, and you haven't seen your credited $10 worth of BTC applied within 24-48 business hours please let us know by opening a support ticket by following this link and we can further investigate!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The promotion code is invalid or expired.

sanırım bıtırdıler refden uye olunmuyor

• Sistemde yoğunluk dolayısı ile sanıyorum ki dün yapılan ödül bugün verilemedi henüz. Referans programını anlatan sitede ödüllerin 2 iş günü içerisinde yatacağı yazıyordu zaten hep, şimdilik dünden itibaren 48 saat beklemek gerekecek.
    Herhangi bir yerde ödül iptali vb bir bilgilendirme yok.
    "Tavsiye edilen her arkadaş Gemini'de yeni olmalı ve tavsiye bağlantısını kullanarak hesap kaydını başarıyla tamamlamalıdır. Yeni kullanıcı, hesaba kaydolmaya başladıktan sonraki 30 gün içinde 100 ABD Doları veya daha fazla (veya yerel para biriminizin 100 ABD Doları eşdeğeri) işlem yaptıktan sonra, iki iş günü içinde her iki hesaba da kredi yüklenecektir."
    Referans kodu kabul etmiyor bende denedim,hicbiryerde yeni bir bilgi vermemişler hocam. Türkiye'deki YouTube kanalları da paylaşınca pasaportun kalktığını sanırım çok yoğunluk oldu ve haber vermeden referans ile yeni kayıt olacakları durdurmak amacıyla kapattılar diye düşünüyorum. Daha öncesinde kayıt olanların ödülü yatması lazım en kısa sürede böyle güvenilir bir borsa tarafından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 21 Mart 2022; 15:31:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • girilirmi geçmi kaldık

• laragofrett kullanıcısına yanıt
    Şu an durdurulmuş hocam kampanya. Destek öyle yazdı. Devam ederse haber vereceğiz dediler. Dünkü yapılanlar için ne olacak şu an durum biraz muallak hocam,bekliyoruz.

• kriptokerem kullanıcısına yanıt

tekrar açılırsa haber verin hocam gireyim bende sizin reften

• laragofrett kullanıcısına yanıt
    Tmmdir hocam. Konuyu güncel olarak takipteyim

• BONUSLAR bugün de yok. sanırım patladık.

• turkceoguz kullanıcısına yanıt
    Evet maalesef yok hocam. Böyle büyük bir borsanın katılan kişi sayısı arttı diye kafasına göre vazgeçip vermemesi çok büyük ayıp olur. Cakedefi'de benzer birşey olduğunda insanlar mağdur olmasın diye yardımcı olmuşlardı. Belki biraz zaman geçince bunlarda yardımcı olur ama şu an için ne referans ile kayıt var ne de ödül var.Pazar günü kayıt olanlar için ve de hacim yapanlar için ödülü sorduğumda bana destekten gelen cevap şu:
    Merhaba Kerem,

Takip ettiğiniz için teşekkür eder, bunun size verdiği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz!

Bunun beklenmedik bir durum olduğunu anlıyoruz, ancak şu anda bu promosyonları yeniden etkinleştirmeye karar verip vermeyeceğimizi veya ne zaman veremeyeceğimizi sağlayamıyoruz.

Bize geri bildiriminizi sağlamak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Borsadaki kullanıcı deneyimini sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz ve geri bildiriminiz bunun çok önemli bir parçası. Bunu kesinlikle ekibime ileteceğim.

Başka sorularınız varsa lütfen bize bildirin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 22 Mart 2022; 9:57:15 >
  • kriptokerem kullanıcısına yanıt

tamam ama ref ile kaydolup hacim yapanları versinler.

• turkceoguz kullanıcısına yanıt
    💰Gemini 10$ + 6$💰 Çekilebilir / PASAPORT ŞARTI YOK/Tüm Detaylarıyla Anlatım/DURDURULDU 💰Gemini 10$ + 6$💰 Çekilebilir / PASAPORT ŞARTI YOK/Tüm Detaylarıyla Anlatım/DURDURULDU 💰Gemini 10$ + 6$💰 Çekilebilir / PASAPORT ŞARTI YOK/Tüm Detaylarıyla Anlatım/DURDURULDU 💰Gemini 10$ + 6$💰 Çekilebilir / PASAPORT ŞARTI YOK/Tüm Detaylarıyla Anlatım/DURDURULDU

Bende öyle isterdim hocam,destek ile görüşmelerim bu da.

• hocam desteğe yazdıklarını not olarak atarmısın buraya bizde kopyala yapıştır yapıp yazalım desteğe çok kişi yazınca belki verirler

• zıp-zıp Z kullanıcısına yanıt

I registered in your system with Gemini reference program on 20.03.2022. I have completed the KYC verification and completed the required volume. I paid some fee while doing this. Now you have put me in harm's way by saying that you have closed the program unannounced. I demand my rightful reward.

Hocam bu şekilde yazabilirsiniz isterseniz. Doğru zamanda kayıt olduk,hem fee ücretini aldılar hem kyc bilgilerini.Aynı zamanda Trustpilot,appstore veya playstore'dan 1 yıldız ile oylayarak en azından tepkimizi belli edebiliriz hocam.

https://www.trustpilot.com/review/gemini.com

https://apps.apple.com/us/app/gemini-buy-bitcoin-crypto/id1408914447

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gemini.android.app

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.